Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/226 anonim ***** válasza:
91%

jaa, szóval az, hogy valaki nemi életet él, azt jelenti, hogy nemi beteg is? :D :D vicces.

és miért harcoltam volna egy olyan pasiért, aki láthatóan nem tisztel? (megjegyzem, az eset előtt 2 nappal találkoztunk, távkapcsolat volt, és akkor még cuncorgott, meg szeretgetett, engem úgy ért, mint egy falhozbaszás, mert úgy tűnt, hogy minden rendben, és szeretjük egymást.- még a srác legjobb barátait is meglepte, amit tett)

nem volt sok pasi az életemben, de egyik sem hasonlítgatott az exeihez, ahogy ezt én sem tettem meg, mert normális ember ilyet nem művel! még ha kérdeztek is az exekről, akkor sem válaszoltam, mert én is elvárom, hogy ne csámcsogjanak rajtam, ha már vége a kapcsolatnak. egy párkapcsolat szóljon rólam, és a barátomról, az exek a múlt, nekik nincs helyük a jelenemben, vagy a jövőmben!

2015. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/226 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak nem beszélnek, nem is tudnak az exekre gondolni a szerelmes emberek egy adott kapcsolatban. Teljesen ki vannak zárva.


De ha neked az érzelemmentes kapcsolat kell... De elárulom, hogy ott sem téma az ex. Ez csak neked az agyszüleményed.


Egyszerűen szexuálisan alkalmatlan vagy egy nő kielégítésére, ezért támadással védekezel. Figyelemeltereléssel próbálod jól kihozni magad a témából.

2015. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/226 anonim ***** válasza:
89%
Korábban válaszoltam a kérdésedre és most visszaolvastam. Rengeteg logikai bukfenc van benne és össze-vissza beszélsz, mert előbb azt mondtad, hogy összejönnek egy lánnyal, akinek egy kapcsolata volt már előtted, ha neked is már lenne egy, most meg még ennyit se tolerálsz. De ami most nagyon szemet szúrt nekem ez a kijelentésed: "Nem a szex motivál elsősorban. Sokkal inkább a szerelem, szerelemből együtt lenni valakivel, de sosem tudnék szeretni egy olyan lányt, aki már volt előttem mással." Nem ismered a szerelmet. A szerelem nem szabályokkal és ítéletekre építkezik - épp ellenkezőleg. A szerelemben legkevésbé sem lelhető fel szabályszerűség és olyan dogmák, amit te itt értéknek szólítasz. A szerelem, hírtelen, váratlan, logikamentes, szabad és megmagyarázhatatlan. A vallások próbálják megszabni az embereknek, hogy hogy szeressenek, mint ahogy elméletileg a te szüleid is "megtanítottak az igazi értékekre", de a neveltetés csak egy külső nyomás, ami a természetes vágyakat gyengíti vagy megerősíti, de semmiképpen nem olvad össze vele. A szerelem ösztön és nem tudat által irányított. Ott vannak azok a nők, akiket minden áldott nap összever a férjük, de ők még is halálosan szeretik őket. Szerinted ezt a józan ész szabályai diktálják nekik? Nem. Meglehet, hogy annyira beléd van égetve, annyira rád van nehezedve a szüleid által állított nyomás, hogy tényleg még a világ legszebb, legviccesebb, legokosabb nőjét is pattintanád. Ilyenkor a tudatoddal megfojtod a tudatalattidat. Innenstöl egyenes út vezet a rémálmokhoz, pánikbetegséghez, idegrendszeri betegségekhez, hidd el, azok a dolgok, amiket nem ad ki magából az ember, azok felgyülemlenek és vulkánként kitörnek. Az egyik barátnőmet szexuálisan bántalmazták, de nem keresett segítséget, inkább magában tartotta és elhessegette a gondolatait. Emellett a szülei orvosok, és eleve szigorú szabályok mellett nevelték és meghatározták, hogy belőle csak orvos lehet, semmi más, pedig minden álma volt a tanári pálya. 24 évesen kiégett alkoholista lett és durva hallucinációi vannak, különböző démonokat lát, akik kísértik őt álmában és néha napközben is. Próbálok segíteni neki, de zuhanórepülésben megy a leejtőn. Nem tudod, hogy mi a boldogság, nem tudod mi a szerelem. Amíg a szabályok és előítélet szavak alatt keresed a szótárban, biztos, hogy nem.
2015. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/226 anonim ***** válasza:
91%

"A szerelem, hírtelen, váratlan, logikamentes, szabad és megmagyarázhatatlan."

Bocs, hogy OFFolok. De ez annyira igaz, hogy nem tudom szó nélkül hagyni.

Az utolsó párom (aki nem az első volt, és már vele sem vagyok együtt, bele se merek gondolni, mekkora bűnös lélek vagyok) mikor megismertem, tudatában voltam bizonyos dolgoknak. Nem 1 pasi lehetett volna, akivel kívülről nézve egyértelműen életképesebb a dolog. De a szerelem az egy szemét dolog, mint tudjuk... Önként "írtam alá a halálos ítéletemet" azzal, hogy beleszerettem. Csak épp ez olyan, amit nem mi irányítunk, nincs benne következetesség, és semmi olyan, ami indokot adna arra, MIÉRT PONT Ő... Miért... Mert. Csak. Ennyi... Ezekre nincs magyarázat.


Visszatérve, ezeket egy olyan nem is tudhatja, aki még nem élte át.

2015. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/226 A kérdező kommentje:

130: Nem törölheted el a múltadat, az hozzád tartozik.


Amúgy voltam már szerelmes, de az azonnal el is múlt, miután megtudtam, hogy a lány már nem szűz.

2015. márc. 31. 21:26
 136/226 anonim ***** válasza:
94%
akkor az nem szerelem volt, az nem múlik el ennyitől ;)
2015. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/226 anonim ***** válasza:
91%

"Amúgy voltam már szerelmes, de az azonnal el is múlt, miután megtudtam, hogy a lány már nem szűz."


Ja a röpke fellángolás.


INKÁBB A 133-AS VÁLASZRA VÁLASZOLJ, de ne a betanult szövegeket. Mondj újat is.

2015. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/226 anonim ***** válasza:
91%
És ha a szíved választottja vissza varratja a szűzhártyáját? Mert ilyen is van :)
2015. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/226 anonim ***** válasza:
94%

"130: Nem törölheted el a múltadat, az hozzád tartozik. "

Te szerencsétlen... Senki nem mondta.

De ha én együtt vagyok valakivel, akkor VELE foglalkozok, RÁ koncentrálok, Ő érdekel csak, és magasról le vannak $zarva az exek (mind az övéi, mind az enyémek.)

És ezzel minden NORMÁLIS ember így van (AKI TUDJA, MILYEN EGY KAPCSOLAT.)

2015. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/226 A kérdező kommentje:
138: Nem a szűzhártya a lényeg, hanem az, hogy ne legyen előttem más pasival.
2015. márc. 31. 21:54
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!