Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/226 A kérdező kommentje:

Nemtől függetlenül áll, ha valaki elveszti valakivel a szüzességét, és aztán szétmegy a párjával, akkor értéktelen. Tehát egy szűz lány nem lenne cafka, ha elveszítené valakivel, de vele is marad (szerepelhetek én is a példában, ha úgy jobb), viszont ha szétmennek, akkor mindketten értéktelen semmivé lesznek.

Amúgy meg aki lefekszik valakivel, majd szakítanak, na az már bőven megfelel a q.rva kifejezésnek.

2015. márc. 31. 17:14
 122/226 anonim ***** válasza:
És a férfit hogy nevezed, aki már lefeküdt valakivel, és nincs vele együtt?
2015. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/226 anonim ***** válasza:
94%

Annyira látszik, hogy egy kapcsolatod sem volt még.

Fogalmad sincs, hogy milyen okokból mehet tönkre egy kapcsolat.

Ha két ember fiatalon összejön, akkor bizony az évek alatt annyi felé formálódhat a személyisége, hogy meglehet, hogy teljesen megváltoznak, az egyik jobbra, a másik balra. Nem azért, mert hűtlenek, vagy nem próbálkoznak és harcolnak a kapcsolatért, hanem mert már más emberek. Már nem illenek össze.

Mellesleg honnan tudná az ember, mire vágyik, ha nem próbálkozik? És ezáltal nem azt mondom, hogy feküdjön le fűvel fával, hanem egy-egy kapcsolat alatt jön rá az ember a saját elvárásaira, hogy mi az, ami problémát okoz neki, mi az ami örömöt.

Az esély, hogy a tökéleteset megtaláld, körülbelül egy a millióhoz.

Én az első kapcsolatomban vagyok még.

Ha maholnap a párom x indok miatt kidobna, akkor szerinted remeteéletre kéne kárhozzam magam, mikor még a húszat sem töltöttem be?

2015. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/226 anonim ***** válasza:
96%

ó, szerintem hagyjátok, 80 komment érkezett már ide, és mégis ugyanazt a hülyeségét szajkózza. nem tudja, milyen egy párkapcsolat, mert van bizony, amikor nem éri meg küzdeni.

az egyik barátom majdnem 1 év után dobott, hogy megdughasson egy másik csajt, amikor a lány csak leszopta, akkor megpróbált visszakuncsorogni hozzám. küzdenem kellett volna ezért a kapcsolatért? nem, és nem is tettem.

a kérdezővel megértetni, hogy baromságokat beszél, nehezebb lenne, mint egy csigát megtanítani páros lábon ugrálni.

ostoba, gyerekes meglátása van huszonéves létére, és nem hajlandó mérlegelni, amit mind írunk neki. ilyen fanatikus, ostoba emberrel kár is vitázni. majd rájön, hogy az élet, és egy kapcsolat nem így működik. :)

2015. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/226 anonim ***** válasza:
91%
bár azt azért megnézném, hogy amikor rájön, hogy a lány akivel kommunikál, nem szűz, akkor vajon neki is a szemébe mondja-e, hogy egy elhasznált olcsó lotyó? :D mert akkor sok foga szerintem nincs már... én békés természetű vagyok, de bizony megütném, és nem is sajnálnám..
2015. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/226 anonim ***** válasza:
94%

Igazad lehet.

Bár már kezdem úgy érezni, kamu kérdés.

Ha pedig nem az, a kérdezőnek sürgősen pszichiáter segítségére volna szüksége, a krónikus önbizalomhiánya miatt, szerintem az generálja az egészet

2015. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/226 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó:

Sajnos nem kamukérdés, mert nem ez az 1 kérdése van, ugyanezt kiírta már többféle megfogalmazási módban, és rengeteg kérdést offolt szét a válaszaival, amik szintén csak erről szólnak.

Klinikai eset...

2015. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/226 anonim ***** válasza:
94%

"Ha maholnap a párom x indok miatt kidobna, akkor szerinted remeteéletre kéne kárhozzam magam, mikor még a húszat sem töltöttem be?"


"az egyik barátom majdnem 1 év után dobott, hogy megdughasson egy másik csajt, amikor a lány csak leszopta, akkor megpróbált visszakuncsorogni hozzám. küzdenem kellett volna ezért a kapcsolatért? nem, és nem is tettem. "


Kérdező, ezekre válaszolj.

És ne a megszotott, már bemagolt dumát, hanem kicsit mélyedj bele a témába nem csak csőben láss és a felszínen kutass. Áss mélyebbre.


Kezdem úgy érezni, fogy fel sem fogod, amit írnak neked.



Azt mge még mindig nme értem, hogy mért k*rvázod le a legtöbb lányt.


Ha neked nem kell nem szűz lány, oké, le*arom, (csak szegény szüzeket sajnálom, nehogy beléd fussanak mert nem lenne arany életük), de akkor sem k*rvázhatod le őket.

Nem a hatásköröd, pláne, hogy az igazság ellenkezőjét próbálod tanúsítgatni.

2015. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/226 A kérdező kommentje:

124: Ha bemutatod nekem azt a páros lábon ugráló csigát hajlandó vagyok revízionálni az álláspontom :)


125: Volt már olyan, hogy a szemébe mondtam :D Na az vicces volt :D Köpni-nyelni nem tudott hirtelen, mikor a randi közepén felkeltem, elmondtam róla tömören a véleményem, majd távoztam :D


"Ha maholnap a párom x indok miatt kidobna, akkor szerinted remeteéletre kéne kárhozzam magam, mikor még a húszat sem töltöttem be?"


Ez az adott igényektől függ. Ha neked jó olyan férfi is, aki össze-vissza dug, akkor csak rajta, te is lehetsz egy újabb strigula.


"az egyik barátom majdnem 1 év után dobott, hogy megdughasson egy másik csajt, amikor a lány csak leszopta, akkor megpróbált visszakuncsorogni hozzám. küzdenem kellett volna ezért a kapcsolatért? nem, és nem is tettem. "


Igen, kellett volna pedig. El sem kellett volna jutni odáig, hogy a férfi fejében megforduljon más lány, ugyanis ha az ember szerelmes, akkor nem érdeklik más lányok.


De akkor mit szólnátok lányok egy olyan férfihez, aki ilyeneket mondogat nektek:

"az exemnek nagyobb melle volt, az exemnek feszesebb volt a bőre, az exem vékonyabb volt, igazán mozoghatnál egy kicsit; az exem sokkal jobban csókolt, neked még rengeteget kellene gyakorolnod; az exem az persze tudta, hogyan kell ezt csinálni, te béna vagy" Jah, és gondolom szóba sem álltok olyan pasival, akinek nincs legalább 3 nemi betegsége az előző dugásaiból.

2015. márc. 31. 19:01
 130/226 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt létezik óvszer. Másrészt ha valaki annyira komolyan gondol egy kapcsolatot, és a párja azt kérné, mindketten menjenek el kivizsgáltatni magukat, hogy minden rendben van-e, megteszi ezt. Mert nem 1 ilyenről hallottam.

Másrészt: A megcsaló félért KÜZDENI? Mikor ő betette más nőbe?...


Harmadrészt:

Egy kapcsolat 2 emberről szól, és NEM A KIBA$ZOTT EXEKRŐL.... Te ezt honnan sz0p0d, hogy az exek a téma, mikor még sose volt kapcsolatod?

MÉGIS MIBŐl GONDOLOD, HOGY EGY KAPCSOLATNAK A TÉMÁJA A MÚLT TAGLALÁSA?????? MIKOR SOSEM VOLT MÉG BENNE RÉSZED????

2015. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!