Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/226 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, szerintem idáig is fölöslegesen öltünk bele idõt és energiát.

Olyan szinten beteg a kérdezõ mentálisan, hogy ezen még dr. Csernus Imre sem segíthet....

2015. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/226 anonim ***** válasza:
95%

De te nem fogod fel, hogy minden egyes megnyilvánulásod iszonyúan sérti az összes nőt a földön??? Én 7 éve vagyok a párommal ő is én is szüzek voltunk, nem volt soha más az életünkben, de most azért mert át lett szakítva a szűzhártyám én már "ÉRTÉKTELEN" vagyok??? Nem érted, hogy már ez a szóhasználat is annyira gyalázza és földbe döngöli a női nemet, hogy szerintem sorba állnánk hogy egy istenes nagy pofonokat osszunk neked?? TE LESZAROD? HOGY HOGY SÉRTED MEG A NŐKET??? Neked a nő egy becsomagolt tárgy ami a kibontás után már csak a kukába való???? És mi van akkor, ha az én barátom 7 év után azt mondja, hogy már mégsem tetszem neki, mert már nem szőke a hajam, hanem barna.... és 10 év után ráncos lettem.... és elhagy... AKKOR MIVAN?????

Akkor az van, hogy legszívesebben átnyúlnék a monitoron és kibaxnálak az ablakon.... HÚÚÚÚÚÚ tisztelet a kivételnek, de az ilyen férfiak miatt, mint te néha azt kívánom, hogy haljatok ki....


Vagy valami nagy kamu a kérdés.... ( Mert ilyen ember a földön nincs)

Vagy valami szekta tag, és kiskora óta ott nőtt fel és azt súlykolták belé, hogy csak a szüzesség a nő értéke... máskülönben egy " ELHASZNÁLT CAFKA BAMMEG"" Valaki verje már szét a pofáját pls... Istenem.... soha senki nem hozott ki ennyire a sodromból még...

Idióta szektás balfék... Remélem soha nem lesz egy lány sem, aki kedvesen közeledik feléd...

2015. ápr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/226 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon jóóó... Figyelj kedves kérdező:

Mi van ha a lány bekamuzza neked, hogy szűz és te lefekszel vele... nah??? Akkor már te is elértéktelenedtél és vége mindennek??? :D

2015. ápr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/226 anonim ***** válasza:

Elõzõ:

Ezt már kimagyarázta egyszer, hogy az csak akkor lehetséges, ha valaki szándèkosan akarna vele kiba$zni, de egy ember miért tenne ilyet egy másikkal... xD

2015. ápr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/226 anonim ***** válasza:
95%

00.51kor válaszoló, nyugalom.

Nem kell őt megverni, vagy bármilyen módon bántalmazni.

Elég nagy fájdalom lesz neki az örök szüzesség, a szerelem nélküli élet, az érintések és a szeretet hiánya, és a lelki társé.

Főleg, hogy magának köszönheti, senki másnak.

Majd rájön, csak túl késő lesz

2015. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/226 anonim ***** válasza:
93%

De igen.. jól meg kell rázni hátha attól észhez tér.... Ilyen buta emberrel még a földön nem találkoztam...

Nem érdekel, hogy mi lesz vele a hátralévő életében... Remélem szűzen fog megdögleni, ha ekkora asshole...

Mást megítélni a szexualitása alapján egetverte nagy baromság, de tényleg... Ha csak trollkodik a kérdező akkor gratulálok neki, mert szerintem sikerült meggyaláznia és vérig sértenie az összes nő nemű lényt a földön... Értéktelen cafka mindenki.... te meg egy szánalom vagy és annyi eszed sincs, mint egy zsák pillangónak... húú de felbaxtál... -.-

2015. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/226 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező... Miért is vagyok elhasznált cafka??? Mert hoyg enkem eddig életemben egy párom volt és már együtt vagyunk 7 éve és szeretjük egymást.... Akkor miért is hívsz engem elhasznált cafkának???
2015. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/226 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sértettem meg senkit. Az értéktelen cafkák ugyanis a szememben senkik :) Akkor miért is kellene törődnöm a kis lelkükkel, mikor olyan talán már nincs is nekik a sok kef.lés miatt? :)
2015. ápr. 2. 14:32
 159/226 anonim ***** válasza:
95%

158-nak mi a $zarért nem tudtál válaszolni?

(Ja, mert egy értéktelen, selejtes, genetikai hulladék vagy, aki a szűz fa$zán kívűl abszolút semmilyen emberi értéket nem tud felmutatni

... Felfogtuk, neked így jó, csak ne rontsd itt tovább a levegőt, mert újat nem tudsz már mondani.)

2015. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/226 anonim ***** válasza:
91%

" A lánybarátom (igen, van ilyen is) párkapcsolatban él azzal a sráccal, akivel elvesztette :D Érdekes, hogy egy normális ember a normálisokat vonzza, akiknek normális az értékrendjük."


Mikor összejöttem a barátommal én 16, ő 18 volt, mindketten szüzek. Már 3 és fél éve együtt vagyunk és nagyon jól működik minden. DE ettől még én ugyanúgy erkölcsös dolognak tartom, ha valaki már nem szűz és egy másik kapcsolatba kezd.


Az egyik barátnőmnek volt egy fiúja, akivel elvesztette, na a fiú otthagyta a lányt. Egy évre rá találkozott mással, összejöttek és azóta ők most lesznek együtt 3 éve lassan (2 hét).

Ugyanúgy mint mi, ők is össze akarnak majd házasodni a jövőben meg minden, csak VÁRJ itt probléma van szerinted.

Mivel se a lány se a fiú nem volt szűz ez már gusztustalan, hogy ők együtt vannak. Igaz.

Akkor holnap rábeszélem őket, hogy legyenek öngyilkosak, mert már használtak és nem élhetnek boldog életet.


Tehát az nem gáz, hogy te szűz lánnyal akarod, az undorító inkább az, hogy a többi lányt elhasznált lotyónak állítod be.


Ne csak a plázacicákat, az agyonszolizott, feltöltött szájú, műhajú mindene kivan nőket találd meg.


Ők számomra is furák, de nincs semmi bajom velük. Ugyanúgy nem k**vák, mint pl. egy szűz lány, csak szeretnek máshogy viselkedni. Ennyi. Ettől nem értéktelenek, mert minden nő értékes egy bizonyos férfi szemébe, ha még előtte k--va is volt. Ezt el tudod hinni?

2015. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!