Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
 191/226 A kérdező kommentje:
190: Talán mert a korosztályomban nagyon nehezen fellelhető. Nem 15-16 éves gyereket akarok magam mellé.
2015. ápr. 7. 19:06
 192/226 anonim ***** válasza:
Ha te lefekszel egy szűz lánnyal, jártok, majd egyszer csak meghalsz. Akkor a lány akivel jártál az egy elhasznált cafka lesz?
2015. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/226 A kérdező kommentje:
192: Röviden, tömören: nem fogom annak gondolni, csak mert halottan nem gondolkodik az ember. De igen, az lenne.
2015. ápr. 7. 19:58
 194/226 anonim ***** válasza:
100%

Törődj bele, és pusztulj meg egyedül, mert van 1 rossz hírem:

Az idő sajnos már csak előre halad, nem vissza.

Egyre inkább vén fa$z leszel, ilyen korban már csak az szűz, akinek valamilyen problémája van, mondjuk értelmi/testi fogyatékos. Na, köztük mondjuk találhatsz bőven szüzet.

2015. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/226 anonim ***** válasza:
100%

A Danubius Rádió közlekedési hírei:

- Figyelem! Az M7-esen autózók figyelmét szeretnénk felhívni, hogy legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben autózik Budapest felé.

Kovács épp az autópályán hallgatja a felhívást, majd felcsattan:

- Hogy-hogy egy? Mind!

2015. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/226 bollocks ***** válasza:
91%

"hogy olyan ajkakkal akarna megcsókolni, amivel más farkát szopta"

Ergo amikor anyád arcon csókol az egyenlő azzal, mintha apád rád verte volna...

2015. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/226 anonim ***** válasza:
93%
Előző, ez is elhangzott már... Olyan lazán kikerülte, hogy ihajj.... :D
2015. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/226 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon komoly tévképzeteid vannak a szexről, ha szerinted a nők közben azon gondolkoznak, hogy milyen volt mással. És nagyon komoly tévképzeteid vannak a nőkről, ha azt gondolod, hogy egy szerelmi kapcsolatban kinevetik a párjukat egy kevésbé erős szexuális teljesítményért. Ráadásul nagyon komoly tévképzeteid vannak az emberi értékekről. Bizonygatod, hogy te ilyen meg olyan értékes vagy, de másban csak a szüzességet látod értéknek. Menj pszichológushoz! Normális sose leszel, de talán még segíthet valamit.
2015. ápr. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/226 anonim ***** válasza:
91%
Ha seggbedugnak és élvezed, utána még elég értékes leszel egy szűz lánynak?
2015. ápr. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/226 anonim ***** válasza:
93%

"Egy használt cafkának egy névtelen fórumon nem kell bizonygatnom, hogy mit tettem le az asztalra."


Három éves kapcsolatban vagyok a párommal, akivel elvesztettem a szüzességem, szóval kapufa.

Úgyhogy örömmel hallgatom, miért is vagy értékesebb egy nemszűz orvosnál, egy nemszűz mentősnél, egy nemszűz feltalálónál, egy nemszűz gyermekvédelmisnél, vagy úgy bárkinél, aki az életét arra szenteli, hogy segítsen embertársainak és a társadalomnak??

Te meg mit csinálsz? Mereszted a segged, rinyálsz mint egy fürdős kva, és még a tisztelet szikrájával sem rendelkezel. Önmagadon sem tud segíteni, nemhogy a társadalmon és más embereken.

2015. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!