Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
 211/226 A kérdező kommentje:

203: Neked a gondolati vagy pedig a fizikális szüzesség a fontosabb? Mert nekem az sokkal fontosabb, hogy egy lány gondolati szinten legyen szűz, nem maga a szűzhártyának a megléte vagy nemléte izgat.


206: Annak ellenére, hogy a legtöbb szűz lány inkább a tapasztalt srácok felé húz?


209: Vannak fontosabb dolgok, mint a szüzesség, persze. De a szexualitás része egy kapcsolatnak, és a szexualitást tekintve nehezen tudok elképzelni olyat, ami jobb lehetne annál, mint hogy két ember közösen és előzetes tapasztalatok nélkül ismerkedik meg a szexualitással. Véleményem szerint a tapasztalat inkább rossz, mert helytelen predikcióknak ad teret.

2015. ápr. 15. 17:27
 212/226 anonim ***** válasza:
100%

Jajj megint jön a szofista dumájával... de rendben.. akkor játsszunk ilyen lapokkal :) Jogász leszek, úgyhogy velem lehet...

Csak a te elmédben él, hogy a predikció rossz dolog... Felfogható ez valamiféle pszichikai rettegésként is, hogy félsz, hogy majd ha eljön az idő akkor csődöt mondasz és a lányok kinevetnek, de félsz magát ezt a tényt is bevallani, ezért olyan védőbástyát építettél magad köré amit a saját ( egyébként meglehetősen bugyuta ) érveiddel próbálsz szofista érvekkel megvédeni. Emellett szexista álláspontjaid vannak, főleg amikor az " elhasznált, cafka, r!banc, rongy, szemét" szavakat használod, mert hogy ezt mind csak a nőkre érted, holott az érveid szerint a férfiak is " elhasználódnak" rájuk azonban még sem ejtettél az előbb idézettekhez hasonló, degradáló jellegű szavakat, pedig kulcs is kell a kulcslyukhoz.

Az általad felhozott álérvek mind sértő jellegűek és, hogy ezeket nem veszed figyelembe csak azt mutatja, hogy nem vagy még elég érett ahhoz, hogy felfogd: a szavaidnak súlya van, ezért nem köpködhetsz kígyót békát akárkire, mert a való életben annak majd lesznek következményei. Itt természetesen semmi hátulütője nincs a dolognak, viszont neked csak is ezért ilyen nagy a szád :) " Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj? " <- Nem baj... A baj itt az, hogy mást elítélsz a szexuális élete miatt. Nem kell detestálni a föld 98%-át azért mert egynél több partnere is volt, hanem inkább azon kellene elgondolkodni, hogy nem-e a te csodálatos elmédben van pszihopátia.

2015. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/226 A kérdező kommentje:
212: Milyen alapon állítod, hogy a predikció nem rossz. Az agy arra használja a predikciókat, hogy energiát spóroljon a megismeréssel. Aki predikciókkal él, az meg sem akarja ismerni a másikat, hanem összehasonlítja más tapasztalatokkal. Ez viszont meglehetősen rossz irány. Az összehasonlítási alappal rendelkező lányok viszont minden esetben kinevetik azt a férfit, aki nem elhasznált, hanem még értékes.
2015. ápr. 16. 18:34
 214/226 anonim ***** válasza:
100%

volt már szűz barátom, mikor én nem voltam szűz. nem nevettem ki, miért tettem volna? nem is hasonlítgattam össze mással, jó volt vele is, mert szeretett, én is őt, és mindketten igyekeztünk egymás kedvére tenni, sikerrel :)

sajnos azt nem érted meg, hogy attól még, hogy volt már másvalakije az illetőnek, nem fog összehasonlíthatni vele.


ha eszem ma egy finom csokis muffint, holnap meg eszem egy finom vaníliás muffint, miért hasonlítgatnám őket össze? mindkettő finom volt, csak máshogyan.

2015. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/226 A kérdező kommentje:
214: Tényleg? :O
2015. ápr. 16. 19:27
 216/226 anonim ***** válasza:
100%

mire szól ez a kérdés? vagy csak irónia?

amit írtam, az így van.

2015. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/226 A kérdező kommentje:
216: Nem irónia, meglepően fogyasztható a muffinos érvelésed. Bár erősen kétlem, hogy ez minden lánynál így működne.
2015. ápr. 16. 21:09
 218/226 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, nem minden lánynál. Csak akinek vannak érzései.

Nem csak szűz lánynak lehetnek.

Bármily hihetetlen.

Nekem is volt szűz barátom, és mégsem hasonlítgattam az előzőekhez. Inkább szűz, de odaadó, mint tapasztalt, de önző. Vagy megérted, hogy nem ez a lényeg.... Vagy nem. De a lényegen nem változtat...

2015. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/226 anonim ***** válasza:
100%

"Bár erősen kétlem, hogy ez minden lánynál így működne."


A többség pedig normális, de a társadalom csak a rosszat veszi észre. A rosszról szeretnek beszélni az emberek, ezért aki normális, azzal nem foglalkoznak.


Amúgy azért visszaszívhatnád a sok k*rvázást.

2015. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/226 anonim ***** válasza:
100%
MI A JÓ BÜDÖS FA$ZNAK EMELTED KI????????????????
2015. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!