Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
 171/226 anonim ***** válasza:
93%

"Hát de nem?" Hát de NEM.

Most komolyan megkérdezem még1x, amire senkinek nem válaszoltál, pedig nem 1x kérdeztük.

MIT TUDSZ TE NYÚJTANI 1 KAPCSOLATBAN AHHOZ, HOGY MEGÉRDEMELD, HOGY EGY NŐ (NEM LÁNY, MERT AHHOZ MÁR KIÖREGEDTÉL) NEKED ADJA A SZÜZESSÉGÉT? ÉS AZ NEM VÁLASZ, HOGY "AZT, HOGY ÉN IS SZŰZ VAGYOK". AZ EMBERI ÉRTÉK NEM ITT KEZDŐDIK.

2015. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/226 A kérdező kommentje:

171: Pedig nekem nagyon tetszik a párhuzam :) Ezután már azt is beírhatom a kérdésekhez, hogy más szemetében nem turkálok :) Mert a használt lányok végtére is azok.

Amúgy nem tudom, hogy tudsz-e róla, vagy a promiszkuitás miatt kiszállt a fejedből, de a netikett szerint a csupa nagybetűs írás az a kiabálással egyenértékű :)

Amúgy meg, hogy válaszoljak neked, aki bár olvassa a soraim, nem érti. Vannak barátaim, és nem egy lánynak keltettem fel az érdeklődését. Szerinted ez menne, ha nem lennének emberi értékeim? Nyilván nem. Sőt, megsúgom neked, hogy aki lány velem fog párkapcsolatba lépni, az nagyon jól fog járni. Amúgy meg jókedvű, humoros, optimista, okos és főként szelíd embernek ismer a környezetem. Ezért szoktak nagyot nézni a lányok, amikor elutasítom őket, főleg, ha megtudják a valódi indokot. Na az ám egy szép pillanat. De amúgy szinte minden másra toleráns vagyok, elég sok mindent tolerálni tudnék egy kapcsolatban. Viszont a használtságot sosem tudnám. Az undorító.

2015. ápr. 3. 17:34
 173/226 anonim ***** válasza:
100%

Buszon, vonaton stb. ne ülj le, ültek már ott előtted.

Lehet, hogy a ruhák, amiket megveszel, már vki felpróbálta előtted.

Kapaszkodót ne fogd meg, lehet, épp olyan nő fogta, aki előtte fa$zt fogott és nem mosott kezet xD

2015. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/226 A kérdező kommentje:
Azért nem gy buszkapaszkodóval akarom leélni az életem :P Szóval ott nem számít :) Annyira amúgy sem vagyok finnyás, vagy hipochonder. Csak nehogy használt legyen egy nő, mert az már undorító. De titeket az sem zavarna, ha használt papírzsepit kapnátok :D Vagy nyugodtan használjatok csak használt óvszert, amit esetleg egyszer kiöblítetek :D Na, hasonló kategória :) Ez a kis diskurzus rávilágított arra a tényre, hogy értékileg hova soroljam a használt lotyókat :) Ott vannak valahol a használt zsepi és a használt óvszer között valahol. :)
2015. ápr. 3. 18:02
 175/226 anonim ***** válasza:
100%

169 vagyok.

Gratulálok hogy kikerülted a kérdéseim. Ügyi volt.

Tudtommal nem bűnözőkről hanem párkapcsolati előéletről volt szó.

De a lényeget valljuk be profin kikerülted

2015. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/226 A kérdező kommentje:
175: Akkor most már válogatunk is, hogy milyen múltbéli hibát tolerálunk? Amúgy vannak olyan törvényi bűncselekmények, amiket tudnék tolerálni (természetesen nem a gyilkosság). De a használtságot nem. A viselkedését is tudnám tolerálni nagyon tág határok között. Nem sok feltételt támasztok a jövendőbelim elé, és sok tulajdonságban még kompromisszumokra is hajlandó vagyok. Egyet viszont semmiképpen nem tudnék tolerálni: ha a párom nem lenne szűz.
2015. ápr. 3. 19:28
 177/226 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora egy gusztustalan, primitív egy okádék embert még nem láttam, mint amilyen te vagy kérdező. Végig olvastam az ide érkező összes kommentet és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy te egy tényleg húszon éves ember vagy.

Még hogy humoros meg optimista embernek ismer a környezeted... Ha előttük is így nyilvánulsz meg, örülhetsz ha azt hiszik, hogy csak humorizálni próbálsz. És optimistának, hogy azt gondolod csak úgy véletlenszerűen találkozni fogsz egy korodbeli szűz lánnyal. Erre igen csak kevés az esély. Csak ha nem efféle társkereséssel próbálkozol, valamilyen netes fórumon, ami ilyesmivel foglalkozik.

Egy nőt értéktelen cafkának tartani csak mert nem szűz. Ez mégis miféle dolog már!? Merem remélni, hogy súlyos fogalom zavarban szenvedsz, mert ha komolyan gondolod ezeket a szavakat egy olyan nőre, aki már nem szűz és nincs azzal az illetővel, akivel először volt együtt, akkor nagyon szegény vagy mint lelkileg mint emberileg. Csak sajnálni tudlak.

Nem tűnt még fel, hogy nem csak itt, de még egy általad feltett kérdésnél sem állt ki az érveléseid mellett senki sem? Nem tartod ezt egy kicsit furcsának? Nem ártana ha elgondolkodnál egy kicsit magadon. Mondom ezt férfiként.

2015. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/226 A kérdező kommentje:
177: Pedig tényleg az vagyok :) Nyilván élőben nem hirdetem hatalmas színpadokról, de aki közelebbi kapcsolatban áll velem, az tudja :) Ismerkedésnél sem ez az első kérdésem, de amint megtudom, hogy egy lány nem szűz, onnantól nem érdekel. Ilyenkor az ismerkedésre szánt időt feleslegesnek ítélem meg, de azért igyekszem hamar megtudni, hogy kevés időt pazaroljak egy selejtes lotyóra. És természetesen nem szenvedek fogalomzavarban sem, mert tényleg ezt gondolom :) Aki nem szűz, az nem érdemel meg engem. Amúgy ha annyira védelemre lenne szüksége az álláspontomnak, akkor vajon miért írtam volna ki egy olyan oldalra, ahol tudom, hogy lényegében kanos pasikkal van tele, akiknek mindegy, csak lyuk legyen, és hemzsegnek az olyan lányok, akik az egyéjszakásokat tekintik életük céljának. Tényleg nagyon kevés a normális ember. Én közéjük tartozom utolsó védőbástyaként is akár :)
2015. ápr. 3. 19:52
 179/226 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg nagyon kevés a normális ember. Én közéjük tartozom utolsó védőbástyaként is akár :)"

A beszűkült álomvilágodban esetleg...


SEMMI újat nem tudsz mondani. Folyton ugyanaz a süket szöveg... Ezt csak te nem veszed észre...

(Ha már tárgyiasítunk: Használt autót, használt lakást, használt ruhát is akár VESZ az ember.

Miért nem ezeket hoztad példának? Hiszen te sem 1x akarod használni majd a szegény szerencsétlen áldozatod...

Akkor miért az 1x használatos dolgokkal jössz, te nyomorék?)

2015. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/226 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de én nem tartom magam egy kanos pasinak, akinek mindegy csak "lyuk" legyen. Pont, hogy nekem fontosak az érzelmek. Fontosak a kötődések és már jó pár hónapja olvasgatom itt a kérdéseket és válaszolgatok is néha. És bizony szerintem vannak itt értelmes, értékekkel teli személyek, akiknek érdemes adni a szavára. Itt vitázol néhány olyan emberrel, akiknek valamennyivel több az élettapasztalata mint neked és mint nekem. Egy kicsit tágítanod kellene a szemléleteden.

A minap összeismerkedtem egy középidős nővel, aki hozzáment feleségül egy szűz férfihoz. Később az a férfi megcsalta, mert kíváncsi volt, hogy milyen más nővel. A hölgy elmesélte nekem, hogy bosszúból ő is félrelépett. Én megkérdeztem tőle, hogy miért nem hagyja ott? A válasz az volt amire számítottam. Mégpedig az, hogy mindent megkap tőle. Gyakran elmennek nyaralni, kirándulni. és nem szűkölködnek.

Most kérdem én tőled, attól az illetőtől, akinek véleménye az, hogy harcolni kell a párunkért minden körülmények között.

Szerinted mégis mi értelme van egy ilyen párkapcsolatnak? Főleg úgy, hogy a nőnek van már négy felnőttnek mondható gyereke és két unokája, akik állítólag semmit sem tudnak a szüleik párkapcsolatáról?

A férfi elvileg semmit sem tud a dologról. Te is lehetsz majd egyszer ennek a férfinek a helyében. Ezt ne feled! Vagy a tudatlanság áldásos elvet vallod?

Valamint te is szemet vethetsz a feleséged mellett más nőre mert hajtani fog a kíváncsiság, hogy vajon milyen lehet vele. Ha nem is fog történni semmim sem valószínűleg fogsz majd fantáziálgatni, hogy vajon milyen nőket hagytál ki az életedben. Ha most nem is de 30 40 évesen biztosan.

2015. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!