Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/226 anonim ***** válasza:
96%
Á, mindegy, emberek, hagyjátok ezt az embert, éljen a maga tévképzetében és maradjon magányos örökre. Az ilyeneket nem lehet megváltoztatni, csak felhúzzátok magatokat. Ne tegyetek rosszat a vérnyomásotoknak :)
2015. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/226 anonim ***** válasza:
82%

Ő nem hímsoviniszta, hanem hanem fél, hogy mi lesz ha béna az ágyban. Csak sajnos az értelmi képességei az eü minimumot sem érik el, ezért nem is fogja felfogni, hogy:

- húsz fölött szinte nincs szűz

-minden csaj tudja, hogy a szűz fiúk bénáznak, de ez nem baj majd belejön

-valószínűleg abszolút nincs sikere a nőknél, de erre könnyebb fogni, és önigazolást nyerni

2015. márc. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/226 anonim ***** válasza:
91%

"Nem vagyok már tini, de összesen egy barátom volt és vele is vesztettem el. A barátom megcsalt és otthagyott. Szerinted akkor például én ebben a helyzetben már egy undorító k. vagyok, mert nem vagyok szűz? Gratulálok a hozzáállásodhoz. "


Ugyanezt próbáltam neki leírni, csak úgy, hogy az én ismerősöm barátja elhunyt, és azóta még nem volt senkije és ha még élne a barátjával lenne. Akkor azzal a lánnyal mi van? Ő csak szenved, áldozat, neki vigasztalás kell, nem pedig a hülye elméletek gyártása ellene.


De nem fogja fel, nem értékeli a lelket, kizárólag a testi adottságokat nézi.

2015. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/226 anonim válasza:
Ha hívő keresztény vagy helyes a vállalkozásod. Megvalósítható! Nem vagy egyedül, sokan vagyunk ebben a táborban fiúk és lányok, férfiak és nők. ;)
2015. márc. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/226 anonim ***** válasza:
94%

Kiír erröl egy rakat kérdést, erre a még ki is emeli a nyomorékja...

Egész gyk-nek tele van már a fa$za....

2015. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/226 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem fogod fel azt, hogy nem minden tapasztalt lány ribi és lehet egy normális tartása? Na meg attól, hogy tapasztalt még nem fog amiatt elhagyni, mert szűz vagy ilyet csak az alpári lányok tesznek, mint pl a 12-s válaszoló.

Így tényleg nagyon nehéz dolgot lesz és folyamatosan magad alatt fogod vágni a fát, megértem hogy egy normális boldog párkapcsolatot akarsz, de ilyen igénnyel és világképpel lehet 10 év múlva is egyedül leszel.

2015. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/226 A kérdező kommentje:
86: Inkább leszek örökre egyedül és magányos, de sosem feküdnék le használt lánnyal. Tényleg abszolút semmi értéket nem látok bennük.
2015. márc. 27. 20:07
 88/226 anonim válasza:
Miért kötelező arról beszámolni, hogy milyen volt az exel vagy mi volt jobb vele??
2015. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/226 A kérdező kommentje:
88: Még ha nem is mondja el, akkor is van összehasonlítási alapja. Ráadásul a testét már bemocskolták más férfiak. Ez undorító.
2015. márc. 29. 12:43
 90/226 anonim ***** válasza:
100%

" Ráadásul a testét már bemocskolták más férfiak."


Ha téged elhagy az első nőd, akkor a tested már neked is be lesz mocskolva. Sajnálatos. Onnantól kezdve egyedül élet majd le az életedet.

Szép felfogás. Remélem beválik.

2015. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!