Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/226 anonim ***** válasza:
82%

En megszivatnalak amugy

Bekamuznam hogy meg szuz vagyok nem.volt semmi es te vagy az elsoo mindenben

Aztan mikor megtortent a dolog kozolnem hogy "ja,amugy nem,te voltal a az xedik palim es igazabol rohadtul nem vagyok szuz,minden volt mar es szar vagy"

2015. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/226 anonim ***** válasza:
69%
Ket kezed osszetehetned azert ha engednek neked annyit egyaltalan hogy hozzamerj te mocsok
2015. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/226 A kérdező kommentje:
61: Ez már miből is lenne szivatás? Minden tapasztalt lány ezt mondaná az első után. Szóval nincs semmi gond belőle :D Amúgy meg szerinted elhinném neked, hogy szűz vagy? Ugyan már, komolyan képes lennél több, mint fél évig játszani a dolgot? :D
2015. márc. 12. 13:28
 64/226 anonim válasza:
Neked nagyon kemeny onbizalom hianyodvan es ez nem jo irj privat uzenetet ha gondolod es kicsit beszelgethetnenk
2015. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/226 anonim ***** válasza:
72%

Tuti elhinned

Ketsegbeesetten kapnal az elso lehetoseg utan aki hajlando szobaallni veled

Fel evig,ja persze

Egy honapot nem birnal ki

2015. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/226 A kérdező kommentje:
65: Ha figyeltél volna, bár ezek szerint az olvasás nem erősséged, akkor mér írtam, hogy lett volna lehetőségem elveszteni, de csak tapasztalt lánnyal, olyan nekem meg nem kell. Ha a szex lenne a legfontosabb, akkor már megtörtént volna. De úgy látom az információ nem jutott el a tudatodig. Mindegy, gondolom már megszoktad, hogy általában egy pasinál nem számít az intellektusod, csak az, hogy hogyan használod a lenti tájékaid. Most, hogy találtál valakit, akin ez nem működne, mindjárt nem tudod mit kezdj magaddal :D
2015. márc. 12. 13:40
 67/226 anonim ***** válasza:
76%

Huha,ezt most megkaptam de tenyleg:/

Minden egyes nyomorult,szanalmas szavadat vegigolvastam.

Hat figyelj en erre csak annyit tudok mondani hogy erdekes hogy nekem volt eddig masfel eves tokeletesen mukodo kapcsolatom es jelenleg is szinten vagy egy 3 honapos tokeletes kapcsolatom.

Neked hany is volt?

Ja,egy sem tenyleg:/

Nem szoltam akkor

Talan ugy latod az irasombol es a szohasznalatombol hogy buta lennek?:)

Hat fel kell vilagositsalak nem vagyok az.

Te probalsz a csodalatos erveiddel es a szerinted szofisztikalt beszededdel intelligensnek tunni de kozben mindketten tudjuk hogy egy nagy nulla vagy.

Minden teren.

Mi van,talan az a problema hogy felsz hogy nem lenne eleg egy nonek sem a bebi gyikocskad?

2015. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/226 A kérdező kommentje:
67: Tehát nem voltál képes kitartani egy pasi mellett, hanem elkezdted keresni a következőt. Ez aztán dicséretes. Mellesleg akinek bizonygatnia kell, hogy nem buta, hát az már önmagában is elég érdekes. Engem nem érdekel mit gondolnak rólam, teljesen tisztában vagyok saját értékeimmel. A méretem miatt meg sosem aggódtam. Sajnálom, ha számodra felfoghatatlan tény, hogy nem mindenkinek a szex és a méret körül jár minden egyes gondolata. Azt meg ki ne hagyjam, hogy részvétem azoknak, akik kénytelenek voltak veled összeállni. :)
2015. márc. 12. 14:08
 69/226 anonim ***** válasza:
23%

Jolvan 12cm engem hagyjal

En ugyanugy elem tovabb vigan az eletem mig te itt vergodsz kinodban esaz okozza neked az egyetlen oromot a nyomorusagos eletedben hogy ugy erzed felsobbrendu vagy nalam

Az eszedbe se jutott hogy talan az elozo baratom hagyott el engem es nem pedig en ot?

Vagy esetleg meghalt?

Kutya

2015. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/226 anonim ***** válasza:
100%

"agyonhasznált és lestrapált lánnyal, aki több faszt fogott már, mit kilincset, és csak addig lenne velem, amíg nem akad egy másik pasi."


Nem is tudom mit gondoljak. Ebből a mondatodból úgy érzem kicsit gyerekes vagy, vagyis ilyet csak a kicsik mondanak.

Ha csak egy partnere volt a nőnek, akkor abszolút nem illeti ez a jelző, de számodra ő is ilyen.


Nem bízolmagadban, a lánytól viszont túl sokat vársz el. Rettegsz a bénaságtól, rettegsz attól, hogy bármelyik lánynak ne tetszen valami.


De tartsd a gondolatodat nem baj, de azt most megmondom, ha egyszer lefekszel egy lánnyal és nem maradsz vele örökre, utána megváltozik majd a nézeted, mivel rájössz milyen is a szex és a félelmed is eltűnik, valamint nem fogod majd undorítónak tartani, ha egy lányhoz már értek.

Akkor fogod majd kinevetni a mostani nézeteid egy részét.



Kisebb koromba én is sok mindent utáltam, de mára már ezek halványulnak el. Beszélhetünk itt bármiről. Étel, szokások..., nem csak a szexre jellemző ez.

2015. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!