Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/226 anonim ***** válasza:
80%
Úristen, ez már kabaré komolyan mondom. Lelki szemeim előtt már lebeg a társkeresőn az adatlapodon lévő bemutatkozó szöveg: "El a kezekkel hölgyek, mivel eddig 58 partnerem volt, ezért szigorúan csak olyat nőt keresek, akiknek szintén ennyi volt, spermamintákkal igazolandó közjegyző jelenlétében". Bár ez erős túlzás volt, örülj, ha ilyen mentalitással nem szüzen halsz meg.
2015. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/226 anonim ***** válasza:

"Én elvárnám, hogy tudja, hogy mit hova kell rakni."


Attól mert egy férfi szűz még tudhatja, mit hova kell rakni.

A tapasztalatlanság nem egyenlő a bénázással!!!

2015. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/226 A kérdező kommentje:
21: Ki beszélt itt 58-ról? Amúgy meg 5 felett már teljesen mindegy. Ha kellene egy 6. az azt jelentené, hogy 5 nőt képtelen voltam megtartani, szóval alkalmatlan vagyok bármiféle kapcsolatra. Az pedig nagy szégyen lenne (igen, én elítélem az egyéjszakásokat, továbbá a csak szexről szóló kapcsolatokat, sőt a pár hónaposak is igencsak azt árulják el az emberről, hogy képtelen kitartani valaki mellett)
2015. márc. 10. 23:25
 24/226 anonim ***** válasza:
74%
egy beteg elme
2015. márc. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/226 anonim ***** válasza:
94%

#23


Van benne valami. Tényleg úgy működne a legjobban a világ, ha mindenki elsőre, másodikra megtalálná a házastársát.

A hónapos kapcsolatokban meg nem biztos, hogy lefekszenek, csak kiismerik egymás természetét és rájönnek, hogy mégsem illenek egymáshoz. Így ez rendben van, de az egy éjszakások szerintem is veszélyesek és nem helyén valók. A szexkapcsolatokat is magam módján utálom, de ha valakinek olyan van, vagy bármi más, nem zavar, csak tőlem maradjanak távol ezek a dolgok. 1 barátom van, vele vesztettem el és nem is akarok mást. Nekem ez így tiszta.

2015. márc. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/226 A kérdező kommentje:
25: Szerintem is így tiszta és így működőképes. Sosem értettem azokat, akik azzal dicsekszenek, hogy hány emberrel feküdtek már össze. Minél nagyobb ez a szám, az azt jelenti, hogy annál selejtesebb az illető, hiszen már annyi embert volt képtelen megtartani. Az ilyen ember meg nem javul. Ne kelljen már folyton a körmömet rágnom azért, hogy vajon a lány, akit szeretek vajon mikor fekszik össze valaki mással csak azért, mert nagyobb a farka, vagy jobban teljesít az ágyban. Mert ha már tudja, hogy milyen mással, akkor kizárt, hogy megelégedne velem.
2015. márc. 11. 08:16
 27/226 anonim ***** válasza:
100%

Egy súlyos logikai tévedés van a gondolatmenetedben:


"Ne kelljen már folyton a körmömet rágnom azért, hogy vajon a lány, akit szeretek vajon mikor fekszik össze valaki mással csak azért, mert nagyobb a farka, vagy jobban teljesít az ágyban. Mert ha már tudja, hogy milyen mással, akkor kizárt, hogy megelégedne velem."


Több lányt ismertem, aki az első pasijával kötötte össze az életét 20 éves kora körül. És mind a 3 8 év múlva azon törte a fejét,hogy vajon milyen lehet mással? Vajon miben más egy másik férfi érintése?


És pont fordítva van: tudja, milyen mással és ezért választott engem, mert velem jobb.

2015. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/226 A kérdező kommentje:
27: Legalább 8 évig együtt voltak és nem a második alkalom után léptek le, ami nálam biztosan megtörténne. Szűz vagyok, szóval hihetetlenül béna az ágyban, és egy tapasztalt nő soha az életben nem nézné el. Max. az első alkalommal. Ha egy nő nem tudja még, milyen a szex, nem tudja mire számítson, akkor talán egy ideig képes lenne velem maradni.
2015. márc. 11. 11:55
 29/226 anonim ***** válasza:

miért úgy állsz hozzá, hogy szűz=hihetetlenül béna az ágyban? ha elkönyveled ilyennek magad, az is leszel..


volt már szűz barátom (mikor én már tapasztaltabb voltam) így az első alkalommal én irányítottam inkább, és utána sem volt semmi bénázás (vagy ha volt is, elintéztük egy röhögéssel) és szuper volt vele a szex..

és tudod mi volt az egész kulcsa szerintem? nem úgy állt hozzá, hogy "naénjóllefogokbőgni", hanem volt önbizalma, és nem degradálta le magát már jó előre.

2015. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/226 bollocks ***** válasza:
73%
Megnyugtató, hogy az ilyen degeneráltak várhatóan nemfognak szaporodni.
2015. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!