Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként én csak szűz lánnyal...

Szűzként én csak szűz lánnyal tudnám elveszteni. Ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek egyáltalán a tapasztalt lányok, vagy akiknek egyáltalán van valami összehasonlítási alapjuk. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy melyik exükkel mi volt jobb. Szóval számomra kizáró, ha egy nő már más pasival is lefeküdt. Vajon egyedül halok meg?

2015. márc. 10. 20:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/226 anonim ***** válasza:
100%

jézusom, Kérdező.... a 39es kommented után tényleg ki lehet rólad jelenteni, hogy beteg vagy....


elmegy még ha megerőszakolták, mert akkor legalább nem pozitívan gondol vissza rá........


bsszus, a f..zom fog téged bátorítani, nem lesz neked barátnőd soha sem, és így van ez jól, nem is érdemelsz.

2015. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/226 anonim ***** válasza:
bocsánat, elírtam, 40es!
2015. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/226 anonim ***** válasza:
100%

Kiderült, hogy neked az alapvető problémád a félelem. Te rettegsz attól, hogy ha egy lány mással is volt utána meg veled, akkor nem lesz jó véleménye rólad. Vagyis te ebben biztos vagy, hogy semmi jót nem tudsz nyújtani, vagyis nálad mindenki jobb, ezért szűz lány kell, mert ő még nem tapasztalt jobbat.


Azonban rosszul gondolod, mivel lehet csak veled volt a lány, de így se jó neki amit csinálsz, akkor ugyanúgy elhagy.


Amúgy meg a barátom is szűz volt és az első nekem így maga volt a csoda. Minden a helyén volt, egyszerűen akkor nagyon magához láncolt, mikor megismertem a szeretkezős oldalát.

Tehát ezáltal nem biztos, hogy te is annyira rossz lennél elsőnek, de ha már ennyire leírtad magad, akkor először agyban kéne ezt másképp gondolnod, és utána simán menne a dolog. Önbizalom hiányos vagy.

2015. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/226 A kérdező kommentje:
43: Túl jól ismerem magam, és tudom, hogy nem lennék képes rendesen teljesíteni, és béna lennék nagyon. Szóval szerinted inkább örökre szűz és magányos, ahelyett, hogy megpróbálnám egy szintén szűz lánnyal, nem neki is nagyon rossz lenne? (És nincs önbizalomhiányom, reálisan látom magam)
2015. márc. 11. 22:20
 45/226 anonim ***** válasza:

Jezusmaria

Nagyon reg nem irtam mar ide valaszt de ez most annyira nevetsegesen szanalmas hogy ehhez most muszaj

Tudod miert kell neked ilyen lany?

Mert egy onbizalomhianyos pancser vagy

Latszik a 40-es kommentedbol is

"Amilyen bena vagyok..."

Nem undoritonak tartod az ilyen lanyokat hanem felsz toluk hogy nem lennel nekik eleg jo

De figyelj

Te senkinek

Szanalmas vagy

2015. márc. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/226 A kérdező kommentje:
45: Ez nem önbizalomhiány, hanem az igazság. És nagyon rossz úton jársz. Véleményem szerint egy nem szűz lány gusztustalan (hiszen ki tudja milyen férfiak és hol élvezkedtek rajta) és mocskos. Ilyen lány pedig soha sem kellene. Hiába mondaná, hogy ő türelmes lenne, meg nem hasonlítana össze senkivel, én akkor sem feküdnék le vele.
2015. márc. 12. 07:35
 47/226 anonim ***** válasza:
100%
Drága, a testen öntisztító rendszer létezik. Ilyen öntisztító rendszer a fejbőr, a szem, de a két legintenzívebb dolgozó szervünk, ami rengeteg nedvet termel, különböző védekező mechanizmussal, óriási mikroorganizmus-számmal az a hüvely és a száj. Amitől te undorodsz az maximum egy hétig tud tartózkodni e két szervben, míg véglegesen le nem bomlik, de ez gyakorlatban általában még kevesebb. Érdekes, miután volt egy kapcsolatod és összejössz egy egykapcsolatos csajjal, az már nem undorító? És szegény megerőszakolt lány? Marhára nem gondolod végig a saját badarságod, próbálsz intelligensnek tűnik, de kezd egyre szánalmasabb lenni, ahogy mindenre keresel valami magyarázatot és a többi kommentelővel amúgy már többször is kierőszakoltuk, hogy ellent mondj saját magadnak...
2015. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/226 A kérdező kommentje:
47: Mert csak az a biztos, hogy olyan lánnyal nem feküdnék le, aki már nem szűz. Tisztában vagyok vele, hogy bármiféle fizikai anyag, ami ezzel kapcsolatba kerül, az lebomlik. De nem ez a lényeg. Nem csak ettől undorodom. Attól is, hogy lélekben már nem szűz, azaz már volt mással szexuális kapcsolata, tehát tapasztalt és összehasonlítási alappal rendelkezik. Ez számomra visszataszító. Egy kapcsolat után már nekem se lenne alapom arra, hogy elvárjam a szüzességet, viszont akkor valószínű inkább örökre magányos leszek, sem mint lefeküdni egy olyan lánnyal, aki nem szűz. Nem kell olyan lány, aki folyton összhasonlítgatna, hogy melyik exének mennyivel nagyobb volt a farka és mennyivel jobb volt az ágyban, folyamatosan kiröhögjön és kigúnyoljon a bénaságom miatt.
2015. márc. 12. 08:01
 49/226 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, aki nem akarja hogy meggyőzzék, és görcsösen a saját hülyeségébe kapaszkodva önként áll a boldogsága útjába....azzal nem lehet mit kezdeni.

Nem tudom, minek írtad ki a kérdésed, Kérdező.. itt nem fogod azt kapni, amit hallani szeretnél (mert az nahátmilyenmeglepő idiótaság)

2015. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/226 A kérdező kommentje:
49: Nem tartom idiótaságnak. Attól meg pláne nem leszek boldog, ha összejönnék egy agyonhasznált és lestrapált lánnyal, aki több faszt fogott már, mit kilincset, és csak addig lenne velem, amíg nem akad egy másik pasi. Vagy szerinted ez a boldogság?
2015. márc. 12. 12:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!