Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/143 anonim ***** válasza:
Te nem is akarsz dugni csak siránkozol.
2013. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/143 A kérdező kommentje:
Igen persze csak hülyeségeket beszélek viccből csak mindenki elesne a cipőmben szerintem az első lépésnél. Igenis szeretnék szexelni mert nagyon kivagyok de nagyon nehéz ez az egész.
2013. szept. 11. 19:19
 73/143 anonim ***** válasza:

Én értem a helyzeted.


Hasonló cipőben....

2014. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/143 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező!

Nagy bánattal tapasztalom elkeseredésed. Valóban nem könnyű a helyzeted. Mert folyton hazudsz önmagadnak. Hazudsz, mikor azt mondod nincs időd, és akkor is hazudsz, mikor azt mondod átlagos kinézetű vagy. Alkoholista és /vagy drogfüggő vagy, mert úgy gondoltad, hogy ez közelebb visz a célhoz, segít enyhíteni a fájdalmakat, örömöt varázsol napjaidba. Kicsit le kéne tenni a különböző -és akkor hívjuk így- antidepresszánsokat. 30 évesen eljutottál oda, hogy segítséget kérj. Megtetted a nagy lépést, beláttad, hogy baj van. Mi a baj? Az, hogy nem vagy elég céltudatos. Nincs jövőképed, csak élsz hétfőről-keddről-szerdára de az fix, hogy hétvégén iszunk a haverokkal, akik egyébként eddig nem tudtak segíteni rajtad. Szépen vedd számon magadon az alábbiakat:

- a higénia (plusz vegyél egy-két fajta olcsóbb parfümöt

- a tested (átlagos: az mit takar? átlagosan el vagy hízva? átlagosan vézna? átlagosan el vagy tunyulva? tehát a tested nem vonzó. Miért nem az? Nem tudod, hogyan lehet vonzóbb a tested? (na hazudj, ha mersz)

Alap taktika, hogy picit megpróbálsz sportosabbnak kinézni anyaszült meztelenül. Ugyanis a nők nagy százaléka átlát a ruhán, a gyűrődések formáján is átlátnak. Feküdj rá a témára, hogy fekhess a luvnyára. pár hónap alatt látszik az eredmény.

-öltözködés (opcionális: adott öltözködéssel adott célcoport fantáziáját tudod megmozgatni)

-kisugárzás (légy mosolygós, ápolt fogazattal, eddz a humorérzékeddel, legyél mások dolgaira nyitott, és tanulj meg nem bántóan megáljt mondani, illetve amikor nálad a szó próbálj a témára koncentrálni, és egy percig se arra, hogy egy lúzer vagy)egy nyitott/ vidám /véleménnyel rendelkező férfi vonzóbb, mint az, aki két szusz sör közt annyit mond: JAH!

A szórakozóhely a közhiedelemmel ellentétben nagyon kemény terep, mert egy próbálkozó (ez vagy te) kevesebb idő-limitet kap a trükk-kombináció bemutatására (akár a jégtáncnál) De csináld, kezdj neki nagyongyorsan. Örülj magadnak, azáltal, hogy minden nap teszel magadért, és akkor majd más is tenni/rajongani fog érted! HAJRÁ

2014. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/143 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló sok mindenben van igazad lehet hogy tenni kéne ezt azt. Viszont ezt tudom de mivel régen ebben a zsákban vagyok és próbáltam önmagam lenni is meg máshogyan kinézni is mindig kosár volt. nem járok szórakozó helyekre mert az idő mint olyan tényleg nincs túl elersztev valamint nem is szeretem ezeket. soha nem drogoztam és nem is cigiztem egy szálat se szívtam el nem is fogok valamint az alhoholos dolog sem igaz maximum szilveszterkor egy pezsgő és egyéb más nagyon ritka alkalmakkor de utálom a piát és ő is engem. Valamint nem hazudok magamnak véleményem szerint mert tudom hogy mit kéne tennem de ehehz hatalmas fenomenális erő kell hogy meglépjem és minden kezdet nehéz. ez harc önmagammal ilyen is-is dolog mert felismerem hogy kéne de nem merem és nem tudom (munka)pédáúlmivel ezt a cipőt csak én ismerem ezért csak én hordhatom és én tudom hogy miként kell járnom benne csak ugye elkopott kicsit. átlagosan nézek ki semmi extra kicsi pocaknak nem mondható opció 170 magas 64 kiló kvázi izomtalan nem csont kollekció hanem egy átlag srác.
2014. aug. 23. 00:15
 76/143 A kérdező kommentje:
ugyanakkor próbáltam tényleg mindenhogy az ismerkedést már ami a munkahelyi szemszögből kitelt zselés hajjal nem rámenősen és rámenősen is. KIcsit visszafogottan könyvtármolynak tűnve és szerényen, odafigyelve magamra parfüm ilyesmi és úgymond senkinek nem jöttem be úgy. itt nem a külső ment tönkre hanem a belső illetve oké hogy épp testben épp lélek de a korrral jönnek a kilók is na meg ha biztonsági őrként működsz és dúrván nyomod a témát 4-5 pihivel egy hónappban akkor nem nagyon lehet itt tervezgetni hogy kondi terem meg itthon edzek stb meg ismerkedek MIKOr?HOL? HOGYAN? az ember örűl ha hazaér 12 óra állás után. és most jöhet a kérdés ugye hogy miért nem volt senkim az őrködés előtt. Azért mert akkor sem voltam annyira hejde macsó hogy helló cica v an gazdád vagy igyunk meg egy kólát tipus,inkább a tankönyveket nyomtam mert a szüleim ezt is elvárták. Nem ők a hibásak csak említem hogy azért volt szigor és tartás felém.
2014. aug. 23. 00:28
 77/143 anonim ***** válasza:

Szerintem a 74-es maximálisan hasznos és értelmes dolgokat írt le, csak a teljeskörű respekt-et tudom hozzátenni!


Te viszont, csak gyártod a kifogásokat, hogy ezt miért nem azt miért nem, így sosem fogsz egyről a kettőre jutni (vagy inkább a Te esetedben nulláról az egyre)!

Ja, és amíg 30 évesen képes vagy önmagadra a "csak egy átlagos srác" kifejezést alkalmazni, addig ne is várd, hogy bármiféle nőnek is fel fogod kelteni, nem hogy a vonzalmát, de még az érdeklődését sem! (mert a kettő két külön szint, először érdeklődést kell csiholni, majd abból vonzalmat építeni).

Egy 30 évesen "csakegyátlagossrác" soha, senkit nem fog érdekelni! Egy egyéniséggel rendelkező FÉRFI, akinek van hobbija, érdeklődési köre, minimális társadalmi bázisa, az már inkább... de Te ettől olyan messze vagy, mint ide a Kuiper-öv!

2014. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/143 A kérdező kommentje:
Aha értem köszönöm most beljebb vagyok. Pff de megpróbálom építő jellegű kritikának venni. Ám de másoknak a mások cipője mindig könnyebbek tűnhet.
2015. febr. 10. 23:11
 79/143 anonim ***** válasza:
53%

Miért, mégis mit vártál? Hogy telesírod az étert a kínjaiddal, és majd tálcán felkínál neked valaki egy csúcsszuper barátnőt anélkül, hogy a kisujjadat sem kell kinyújtanod érte?!

Kezdem úgy gondolni, hogy menthetetlen vagy, további jó nyavalygást kívánok!

Ja, és csak szólok, hogy ezzel a mentalitással 40 és 50 évesen is itt fogsz tartani!

2015. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/143 anonim ***** válasza:

Érdemes egy könnyű, kényelmes és divatos lábbelit választani. A gumicsizmában nehezebb járni.


Ha megteszel egy mérföldet valaki másnak a cipőjében, akkor egy mérfölddel odébb vagy és ráadásul tied a cipője!


"Így kell járni, úgy kell járni,

Sári, Kati tudja, hogy kell járni..."


Fuck bitches, get money.


Biggie and 2Pac agree on one thing: money is more important than bitches

2015. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!