Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
 91/143 anonim válasza:

Próbáld meg itt

[link]

de valószínű hogy csak duci csajt fogsz kapni,én is fent vagyok az oldalon,de csak 100 kiló felett írnak rám a csajok.

2016. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/143 anonim ***** válasza:
De az is jo ha szüz maradsz, igy ha esetleg megtámadná a falutokat egy tűzokádó sárkány akkor lessz kit elévetni. SZEDD ÖSSZE MAGAD MERT ELMÚLIK AZ ÉLETED, A LEGSZEBB ÉVEIDET ÉLED MOST. HARMINC ÉVES VAGY , ELÉG LEGYEN MÁ A PICSOGÁSBÓL. Egyetlen egy életed van, te meg képes vagy elbaszni a hatalmasakat kefélős részét. Figy megmondom a megoldást oksi? Fogd meg a kiba###t telefonodat, hivj fel egy közeledben élö k####t és kurd szétt a seggét. És minden megváltozik. Ha ezt nem léped meg, nem lessz önbizalmad, és egész életedet így keseregve élheted le majd egyedül. Szerintem ez így nem élet. Ugye ezt te is bbelátod. Ne a barátnöre Konccentrálj hanem a kettyintésre. Ui tudom miröl beszélek én 25 éves koromig voltam igy. Aztán az első kityiketyi után jött az önbizalom, meg az elsö barátnö, aztán az elsö barátnömelletti első félrelépés :) rákaptam az ízére :) most igy 29 évesen már jopár szexkapcsolaton tul, naagyon bánom hogy nem kezdtem elöbb. Igy kimaradtam a tizenéves sunákból.
2016. febr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/143 A kérdező kommentje:
Valószinű hogy lemaradtam a tizenéves sunákról igy is. Az idősebbeket kéne néznem most már de azoknak se kellek.Lehet beletörődöm a ku...ás meg azért rosszabb mert utánna mindig azt kivánnám amiért ugye fizetni kell és kioltódik belőlem az udvarlás mikéntje
2016. febr. 26. 00:20
 94/143 anonim válasza:
Boldog újévét kedves kérdező, hogy haladsz jelenleg?
2016. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/143 A kérdező kommentje:
sehol nem tartok még sajnos a munkahelyemen kacsingatok de semmi konkrét nem történt még.
2016. ápr. 17. 17:01
 96/143 anonim ***** válasza:

Na neemááár, fogadd már meg a tanácsom és puncizz egyet pénzért. Hidd el, hogy utánna kkönnyebb lessz a dolog. Figyu nekem is szar volt az első szopatásig. Okés nem prostival történt, de ritka egy könnyüvérü luvnya volt. Utánna már kicsit jönnyebben ment. Az elsö barátnö, az elsö igazi csokolozáás, az elsö szex , az elsö félrelépés, az elsöö letépem a f ha mégegyszer ezt megteszed végighallgatása....

Szoval avasd be magad minél elöbb.

Vaaaaagy , tedd magad vonzo férfivá.

Na jo ez talán kicsit nehezebb út, meg hosszabb, de ha keményyen nekiállsz gyurmázni, akkor könnyebben keritessz magadnak barátnőt. Persze ez csak az én véleményem. Nekem bejött a kondi, rengeteget dobott az önbizalmamon, s azóta is magas fokon tartja azt.

2016. ápr. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/143 A kérdező kommentje:

akinek van ideje eljárni gyúrni persze nekem nem sok és mindig este 23:00-kor jövök haza a melóból akkor meg kinek van kedve már

Lassan de biztosan belefásulok az egészbe és tök mindegy hogy lesz e vagy nem

2016. máj. 4. 22:24
 98/143 anonim ***** válasza:
Figyelj, a kuuuvás ötletet nem szabad elvetni. Tudod miböl áll egy párkapcsoéaat? Adsz és kapsz. A prostizás is valami ehhez hasonlo. Én éltem párkapcsolatban és megmondom öszintén, ha nem azt adod ami járegy nőnek, vagy épp megkíván, akkor ugyan ugy nem kapsz semmit. Lehet ez a biztos anyagiak, egy forro ölelés, vagy bármi. A prosti is ilyen csak itt eleeve tudod mi kell neki. Nem kell gondolkodni. Annyi h itt nincs szerelem. Dehát sajnos az a kapcsolatokban az elsö pár év utánn szintén eéhomályosul.
2016. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/143 anonim válasza:
54%

Üdv.


Nekem fél éve nincs szexuális életem, igaz komoly szakitás volt az előzmény. Mondjuk azóta volt négy lány, abból három nekem nem jött be, egynek pedig én, azért nem jutottunk el addig, mondjuk nem bánom. Egyetemi évek alatt volt részem mindenben ezért sem olyan nehéz nélküle. De a te helyzeted persze más, azt nem hiszem el ha átlagos vagy hogy egy akármilyen nővel sem jött össze, minden nőben van valami vonzó, remélem nem a felső kategóriás lányoknál próbálkoztál eddig, azzal is lehet természetesen, csak néha jobb hozzánk hasonló nőkre kivetni a hálót, hosszutávon úgy is az a kifizetödő. Készíthetnél facebook oldalt magadnak: " A 30 éves szűz", Tibi Atya is elindult anno valahol, csak te nem az alkoholizmust reklámoznád, hanem hogy "Szeressétek egymást gyerekek". Biztos vagyok benne hogy vannak egyedülálló kiéhezett nők is, te pedig még érintetlen is vagy, nézd a pozitív oldalát, biztisan nincs semmiféle nemibetegséged :-). Amúgy ha átlagos vagy stb, felkereshetnéd a jó öreg Kovi bácsit, biztosana akadna az alkalmazottaiank 5 perce rád is. Én a helyében filmvászonra is vinném a történeted, biztosan sokan rákattintanának, Gyakori Kérdésekről 100%.

2016. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/143 A kérdező kommentje:
Mindegy már elfogadtam lassan hogy nem lesz senkim
2016. máj. 26. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!