Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
 131/143 A kérdező kommentje:
Igen szia még az vagyok.. probalkozok azert ,tinderen is fent vagyok most minden kepet jobbbra huzok van is parom de meg nem irt vissza. Egyebkent minden a regi ettol eltekintve🤔
2018. nov. 21. 01:05
 132/143 anonim ***** válasza:
100%

A Tinder a világ legnagyobb önámító baromsága! Még az átlagos, nálad jobb képességű pasiknak is csak elvétve jön ott össze akármi, neked ott kb. annyi esélyed van, mint féllábúnak a seggberúgó-versenyen!

Mennél el inkább egy rendes, kedves netes prostihoz, megszűnne benned a sok görcs és gátlás.

De te totál menthetetlen vagy, ezt már 4-5 évvel ezelőtt is megállapítottam...

2018. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/143 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bókot ,ebből is le lehet szűrni sok mindent. Azért nem adom fel ugyhiszem.Nem vagyunk egyformák,hála a jó istennek.
2018. dec. 5. 22:08
 134/143 A kérdező kommentje:
A prostinál nem a görcs szünik meg hanem a pénzem minden héten mondjuk mert az lesz hobbim,bár ha jol megondolom jobb mint segg részegen fekudni az utcán. Nem de bár.
2018. dec. 5. 22:11
 135/143 anonim válasza:
100%
Durva hogy még figyeled a kérdést! Sok sikert:)
2018. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/143 A kérdező kommentje:
Köszi nos azt mondják az okosok meg a nagyok hogy sose add fel🙂
2018. dec. 9. 07:30
 137/143 anonim válasza:
Na mi a helyzet főnök? Sikerült változtatnod valamit?
2019. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/143 anonim válasza:
Na mizu? 😊😊
2019. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/143 A kérdező kommentje:
Sziasztok nem sajnos😊eléggé stagnál a dolog de köszi hogy ti is figyelitek a kérdésem.
2019. jún. 9. 00:50
 140/143 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is feltehettem volna csak én 34 vagyok.


Nekem is mindig azzal jöttek hogy ú így prosti meg úgy prosti , akiknek van csajuk 17 éves koruk óta , ők nem bírnák ki egy hétig és biztos elmennének prostihoz.


Ja azt megnézném mikor 15e nél kezdődik egy óra ,az összes fizetésed elmenne és a végén hajléktalan csöves lehetnél ,úgy hogy aztán végkép szűz maradhatsz életed végéig .


Én már rájöttem belőlem mentálisan hiányzik az udvarlás képessége , ahogy elnézem belőled is , ne is áltasd magad a büdös életben nem fogsz udvarolni . Én is így vagyok vele és már egyre jobban nem is érdekel hogy lefeküdjek egy nővel vagy hogy megcsőkoljam.


Akit annyira érdekel az nem írogat hanem elmegy a kocsmába és megszólít nőket . Belőled teljesen hiányzik ez a képesség , nem is lesz jobb hiába hitegeted magad.


Ez olyan mint az alkoholista minden nap elmondja hogy holnap nem iszok de ez soha nem történik meg mert nincs igazi akarata a nem ivásra . Nekünk meg nincs igazi akaratunk az udvarlásra.

2019. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!