Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/143 anonim ***** válasza:
Na ja, csak utána mindig erre fogsz visszamlékezni mint első... Nem tudom ez mennyire lesz jó neked.
2013. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/143 anonim ***** válasza:
És az mennyire jó neki, hogy 30 évesen még mindig szűznek kell lennie?
2013. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/143 A kérdező kommentje:
az utolsó érdekes kérdést tett fel háát igen hogy milyen érzés hogy még 30 évesen szűz vagyok azt nem lehet leírni de talán mégis, egy olyan dolog amit épp elméjű normális ember már nem tud felfogni már az olyanok akiknek van életük. Az én suemszögemből pedig úgy élem meg hogy már teljesen mindeggy hogy mi lessz de prostira nincs pénzem és nem is nagyon ez a tervem sőt már nagyon tervem sincs a jövőre nézve teljesen rideg lettem a téma iránt de ugyanakkor még is emészt belűlről a bánat.Néha szét tudnék robbani hogyha szerelmespárokat látok és ott turbékolnak előttem.
2013. júl. 4. 23:38
 64/143 anonim ***** válasza:
52%

Akkor nem marad más, mint hogy összegezzük: 30 évesen totális szűz vagy, még egy csók erejéig sem érintettél nőt. Ez, ha valóban átlagos súlyú és külsejű vagy, arra utal hogy valami téren nagyon nagy lúzer lehetsz, és valószínűleg egyéb társadalmi életed sincs, nincsenek barátaid, akikkel összejárhass különböző programokra, mert ha máshogyan nem, ott azért 30 éves korra össze kell jönnie valaminek.

Ugyanakkor legutóbb megírtad azt is, hogy prostira nincs pénzed, ergo csóró vagy, valamint bele is fásultál az egészbe, ami viszont azt jelenti, hogy teljesen reménytelen vagy és ezt kezded magad is belátni.

Az ilyen emberen nem is lehet segíteni, pláne nem ismeretlenül, internetes oldalon keresztül...

Neked komoly szakember segítségére volna inkább szükséged.

2013. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/143 A kérdező kommentje:
Lhetséges hogy szakemberre van szükségem de már lehet hogy ő sem tud segíteni valószínű hogy ugyanazt mondaná tanácsnak amiket itt írnak csak kicsit tudományosabb és másmilyen beszédben. És nem az hogy csóró vaygok csak erre nincs pénzem nagyon meg kell húzni a nadrágszíjjat egy albérletes embernek főleg most hogy már pesten vagyok dolgozok meg minden de semmi szabadidőm nincs és valóban nincsenek általánosságban barátaim csak a fészbookon vannak akikkel beszélek de nem megyek sehová nem nagyon vonz ez a része meghát nem is nagyon tudnék időm nincs rá. Nem tudom mi lessz velem ileltve sejtem de már lehet hogy beletörődtem csak emésztem magam ha van még mit emészteni.
2013. júl. 10. 16:35
 66/143 anonim ***** válasza:
Ne csináld már ezt! Akkor pár havonta félreraksz egy picit, csak pár ezret és két-három hónap alatt összejön az összeg. ha gondolod, akkor privátban küldök neked linket olyan lányról, aki nagyon kedves és nem is észvesztően drága.
2013. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/143 A kérdező kommentje:
Hát elküldheted a linket de nem tom segít e rajtam.
2013. júl. 12. 01:21
 68/143 anonim ***** válasza:
Én is küldhetek ilyen linkeket, akár több lányét is...!
2013. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/143 A kérdező kommentje:
küldjétek de nem tudom már lehet az sem menne
2013. júl. 14. 23:23
 70/143 anonim ***** válasza:

Miért nem menne, talán impotens vagy?


Ha nőhiányod van, és ettől szenvedsz, akkor igenis menni fog, ráadásul az igazán profi lányok simán el tudják felejtetni egy pillanat alatt minden izgalmadat, tökéletesen értenek a feszültség feloldásához.

2013. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!