Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/143 anonim ***** válasza:
12%

Tiszteletem!


Beírtam a google keresőbe, hogy srác, értelmező szótár

az alábbi találatot kaptam:

srác Az 1956-os szabadságharcban résztvevő pesti gyerek, kamasz.

srác (cigány) (szleng) Fiú, fiatal férfi.

Talán itt kezdődnek a gondok.

30 évesen, már érezhetné magát férfinek.

Legyen határozott és viselkedjen természetesen és keressen lányok helyett nőket.

Beszélgessen velük, majd, ha szimpatikus akkor hívja el sétálni, színházba, vagy teázni. Ezt addig ismételje míg nem talál magának megfelelő partnert.

2013. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/143 anonim ***** válasza:
100%

"akkor hívja el sétálni, színházba, vagy teázni."


De tartsa észben, hogy neki kell mindent fizetni. Szóval előbb takarékoskodjon okosan...

2013. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/143 A kérdező kommentje:
Azért írtam srácot mert még nem érzem magam öregnek nem vagyok túlságosan öregarcú hogy úgymondjam de köszönöm a tanácsot igyekszem majd csak nehéz bármit is pozitívan nézni ilyenkor már. viszont tényleg jól mondja amit mond nem vitatom pont ez ami nem könnyű
2013. máj. 9. 16:18
 24/143 anonim ***** válasza:
82%

Az is működni szokott, hogy ha csak barátkozik nőkkel és nem hajt rájuk és megkedvelik, akkor elkezdenek szervezkedni a háttérben és összehozzák egyedülálló barátnőikkel. Erre rengeteg példát ismerek, még olyanok is így találnak barátnőt sokszor akikről nem is gondolná az ember, mert a nők nagy kerítők, de ehhez az kell, hogy értelmes és rendes ember képét keltse bennük akit kedvelnek.

Például, ha rákérdeznek véletlenül, hogy van-e valakije, akkor válaszolja azt, hogy jelenleg nincs, de nagyon szeretne már végre megismerkedni egy kedves nővel, akivel hosszútávra is tervezhet, csak sajnos mostanában nem talált ilyet. Ekkor ők, ha van épp szingli barátnőjük megpróbálják összehozni önöket úgy, hogy például meghívják mindkettejüket egy közös partira, persze nehéz eldönteni, hogy kiket is akarnak épp összepárosítani adott szituációban.

Engem például egyszer haverom barátnője akart összehozni egy csinos barátnőjével, de én visszautasítottam, mert én önállóan szeretek ismerkedni, de ez én vagyok.

Végső konklúzió jó, ha az ember sok nőt ismer és mindegyikkel jól kijön.

2013. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/143 A kérdező kommentje:
Na igen ez is egy tapasztalat és megoldás lehet a problémámra. Valójában én is a komolykapcsolat híve lennék és már nagyon hiányzik csak egy érintés is egy nőtől hogy átöleljen vagy hogy megérintsen akár úgy vagy csak barátilag is vágyom erre nagyon. Viszont valóban kevés egyre inkább kevesebb azon nők száma akik megfontoltan követnek el komoly kapcsolatot egy férfival szemben ezt kívűlállóként és a világ változásának is betudhatom de ezt látom mostanság, mert egy kapcsolat két emberen áll mindig és mostanság csak egymás melelt élnek az emberek nem egymással. Na mindegy ez az én meglátásom viszont ez nem oldja meg az én bajomat ha mások kapcsolati mikéntjével foglalkozom csak ugye látok dolgokat. Ezért akarnám én is ezt a saját bőrömön megérezni hogy némileg fogalmam legyen a dolgokról de nem tudom helyre rakni a bennem zajló vihart vagy szorongást nevezzük aminek tetszik de a hullámzás az nem stabíl dolog ez tény.
2013. máj. 9. 17:05
 26/143 anonim ***** válasza:
2013. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/143 Noydra ***** válasza:
30%
Helike, egy hülyétől még nem mind hülye... :)
2013. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/143 anonim ***** válasza:
0%
Biztos csóró meg ronda. Úgy meg mit akar?
2013. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/143 anonim ***** válasza:
100%
Noydra, nem te vagy, aki állandóan papolja, hogy nem számít a kinézet, meg a testalkat, illetve hogy izmos-e a delikvens, ezzel szemben a barátja 130 kg tömény izom, és MMA-ketrecharcos?
2013. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/143 Noydra ***** válasza:
53%
Helike ezt jól eltaláltad, ugyanis farokkal rendelkezem, és mivel egészségesek a génjeim, nem vágyom barátra :)
2013. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!