Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/143 Csonti95 xD ***** válasza:
19%
miért "S"-el írod a szexet?
2013. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/143 anonim ***** válasza:
2%
Látogasd meg a pua.hu-t
2013. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/143 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, mi lehet a baj, ha teljesen átlagos a kinézeted! :O Próbálj kommunikációt kezdeményezni a lányokkal. De ne valami bunkó módon szólítsd le őket! Partizni is elmehetsz, vannak nem annyira nagyon diszkós helyek is, ahol jót lehet bulizni. Ott iszol egy kicsi (KICSIT!), csak azért hogy kicsit feloldódj, aztán odamész egy neked tetsző lányhoz, és megpróbálsz beszélgetést kezdeményezni vele!

Sok sikert! ;)

2013. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/143 anonim válasza:
61%
Próbálkozz a neten, ha élőben nem annyira megy De azért nem kell hangoztatni hogy 30 évesen szűz vagy :). Tudod észre se fogják venni hidd el... Csak most hiszed azt hogy nem fognak menni a dolgok.
2013. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/143 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, azt mondom keress egy elit k*rvát, akihez házhoz mész, lehet h nem olcsó..de legalább jobb lesz egy kicsit.

30 éve kínlódsz!

Most már tökmindegy ha fizetsz érte.

De ha fizetsz akkor legalább egy jóféléhez menj.

2013. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/143 anonim ***** válasza:
33%
Ne haragudj nem akarlak bántani,de hogy 30 évesen nem voltál nővel,hatalmas nagy lúzer lehetsz.Szedd össze magad ember ne sajnáltasd magad.Menjél el akkor egy ku.rvához hogy végre legalább nőt lássál élőben meztelenül.Vaggy menjél el pszichológushoz mert komoly komplexusaid lehetnek,és ezt nem bántásból mondom de aki 30 évesen nem volt nővel,,ott valami rejtett gondok lehetnek.
2013. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/143 Csonti95 xD ***** válasza:
60%

ne bántsátok már mert szegénynek még rosszabb lesz a helyzete :D


amúgy melyik korosztály jön be neked, te 30 éves "srác" :D

2013. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/143 anonim ***** válasza:
76%
10.49, nem is hinnéd, hogy a mai Magyarországon hány olyan férfi van, akik 30 évesen szüzek! És nem lenne velük semmi baj, csak éppen a hölgyeményeknek vannak teljesíthetetlen követeléseik.
2013. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/143 A kérdező kommentje:
Inkább legyen a lány tőlem kicsit fiatalabb de az se baj ha mondjuk 2 évvel idősebb az még nem rossz és a sexet azért írom s-el mertígy is lehet:))
2013. máj. 9. 11:12
 10/143 anonim ***** válasza:
80%

ma 11:09



Persze nyilván az összes nő hülye és mindegyiknek egyforma elvárásaik vannak nem igaz?Mondom ezt férfiként.Nekem is volt olyan csajom akinek irreális elvárásai voltak és szinte senki nem tudta volna teljesíteni.De akkor sem fogtam erre,hanem mentem tovább és csajoztam,pedig én sem vagyok egy pénzes pasi.Azt gondolom hogy aki 30 évesen nem talál nőt vagy nem volt még életében nővel,ott a saját háza táján kellene körbenézni én úgy gondolom.Tény egyre magasabbak a csajok elvárásai,de az nem jelenti azt hogy lehetetlen találni.Elég sok féle fajta nő van,nem hiszem hogy mind egy kaptafa.Szóval nem ezzel kellene takarozni hanem megnézni azt hogy én miben vagyok hibás és mi az amit rosszul csinálok.

2013. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!