Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/143 A kérdező kommentje:
Egyébként fent vagyok két társkeresőn is de valahogy csak bókolok meg írogatok konkrét dolgot nem írok ki a lányoknak hogy találkozzunk tudom butaság meg felmerűlhet a kérdés hogy akkor minek vagyok fent deee na ez nehéz még itt a neten nekem:)
2013. máj. 9. 11:21
 12/143 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pulyka.hut inkább találj ki egy saját módszert.
2013. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/143 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__11..

Jó, rendben van, akkor te ezt gondolod. Azér4t el kell mondanom, hogy nem véletlen manapság az a rengeteg kritika, ami a nőket éri, mert van alapja bőven.Ismerek olyan srácot, akinek régebben volt ugyan barátnője, de az utóbbi másfél évben nem. Ő ezalatt kb. 1000 (!!!) lányt/nőt nyitott meg, nulla eredménnyel.Egy érzékenyebb fiút még ennek a töredéke is kicsinálna, ami érthető is.

2013. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/143 anonim ***** válasza:
80%

ma 11:28



Igen ezt aláírom,de ezt nem foghatom erre.Nekem is volt olyan hogy lekoptattak elég csúnyán,nem is egyszer.De még sem roskadtam magamba,vagy is ku.rva sz@rul esett,de az ő szegénysgi bizonyítványára írtam ennyi.Eldöntöttem fejbe hogy igen is iszonyat jó pasi vagyok,és amelyik csaj nem akar tőlem semmit az egy idiota:D Tudom ez hülyeség így de működik,és mindig volt nőm,csajom ezáltal,pedig engem is párszor lekoptattak.De rájöttem ha sajnáltatom magam akkor soha nem lesz nőm és soha nem fogok egy jót kefélni.Szerencsére még 17-18 éves koromba rájöttem erre.Úgy fogtam fel hogy igen is kijár nekem egy jó dugás és egy nő is.Meg is kaptam ahogyan sikerült változtatni a hozzá állásomon.

2013. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/143 A kérdező kommentje:
Amúgy vannak körülöttem barátok akik megkérdezik hogy na van már valaki meg minden fogalakoznak velem ilyen téren dee itt is megoszlanak a vélamények és a tanácsok sokan azt mondják hogy ha összejön akkor lehet hogy tuti macsó leszel vagy pont nem kellesz tartanod semmitől mert ott leszel a szeren. Ezek iylen biztató szavak csak valahogy nemtudom biztosra venni ezt mert nem látom át az egészet.
2013. máj. 9. 11:42
 16/143 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, ne mások véleménye adj! A Te fejedben kell "rendet tenni"! Önbizalomra van szükséged!

Menj, vegyél pár cuccot, amiben jól érzed magad, érezd magad vagánynak, vegyél fel napszemcsit, vagy olyan cuccot, ami szerinted neked jól áll. Legyél egy kicsit laza! Itt a tavasz, sőt lassan nyár, ilyenkor mindenki egy "kicsit" tüzesebb! :D :D

2013. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/143 A kérdező kommentje:
vennék én sok mindent és költeném a pénzt is persze egy átlagos ember mértékével nézve ahogy azt kell néha egy kis ruhatár frissítés hidd el megtenném ha volna miből:)) de most nem úszkálok a pénzben nem vagyok szegény de a munkanélküli csak 3 hónap és hamar letellik és vannak egyéb dolgok amiket fizetni kell. némileg hátráltat a pénz is nem első helyen van de nehéz azért anélkűl is
2013. máj. 9. 12:35
 18/143 anonim ***** válasza:
54%
2013. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/143 anonim ***** válasza:
100%
Helike, hagyd már ezt a vackot! Először még én is hivatkoztam rá, aztán mostanra eljutottam oda, hogy nem szabad túlságosan belemélyedni, mert tényleg eggyé válik az ember vele és akkor már azért nem lesz senkije!
2013. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/143 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem vagy elég jó amúgy sem
2013. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!