Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/143 anonim ***** válasza:
54%

:P


Közben eszembejutott, hogy az a Laylah volt :D


Az a szóközbeni y megtévesztett.

2013. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/143 anonim ***** válasza:
20%
szerintem keress magadnak egy elvált gyerekes nőt
2013. máj. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/143 anonim ***** válasza:
54%

A 32-es elfelejtette a végéről a smiley-t :)


Ugyanis ez a legrosszabb alternatíva, amit tehetsz, és gondolom viccnek szánta.....

2013. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/143 anonim ***** válasza:
54%

21 tökéletesen megragadtad a lényeget!

Erről van szó,kedvekérdező, hogy 30 évesen "srác"-ozod magadat!

A férfi szót kellene használnod, akkor el is hinnéd magadról, hogy az vagy, ezt sugároznád kifelé a környezeted irányába, és a nők is jobban ráhangolódnának, hogy egy FÉRFI-vel van dolguk.

Oké, hogy nem érzed magad öregnek, de a férfi szó használata még nem öregít, hanem éretté tesz.


Egyébként pedig, menj el egy jófajta netes prostihoz, utána sokkal könnyebb lesz az ismerkedés is, mert nem lesz meg benned az a szakajtónyi görcs, amit a nők azonnal kiszagolnak, és Új-Zélandig menekülnek előled miatta. ;)

2013. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/143 A kérdező kommentje:

Elég baj ha odáig képesek elfutni.

Velem van a baj tudom és elismerem de nézhetik a nők a helyzetemet racionálisabb is szerintem

2013. máj. 10. 12:36
 36/143 anonim ***** válasza:
11%

^34 vagyok ismét:

Ne a világot akard megváltoztatni, magad változz!

Az, hogy 30 évesen soha még csak egy csókig se jutottál el senkivel annak ellenére, hogy átlagos a külsőd, egyértelműen azt jelenti, hogy valami nagyon nincs rendjén nálad. Keresd meg, mi az és tegyél lépéseket.

Várhatod, hogy a nők álljanak másképp hozzád, de hiába, ezzel még újabb 10 év múlva is itt fogsz tartani.


Én 19 évesen ismertem meg az első barátnőmet, akkor jöttem össze vele, és igen hamar megvolt az első szex is. És már ekkor elkésve éreztem magam a dologgal, de ami a legfontosabb, nem másokra mutogattam, hanem magamban próbáltam helyretenni a dolgokat.

Azóta elég sok barátnőm és kalandom volt már, de vannak hosszabb szünetek néha, amikor nem jön össze semmi. Ilyenkor mindig a saját hozzáállásomon próbálok meg változtatni, és előbb-utóbb mindig meg is hozza a sikert.

2013. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/143 Noydra ***** válasza:
0%

Áhh semmi gond helike :D

Egyébként kérdező, csak ennyi idősen jöttél rá, hogy valami ezzel nincs rendben?

2013. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/143 A kérdező kommentje:
Nem csak most láttam meg ezt az oldalt és regeltem és ennek következtében feltettem egy segítségre váró kérdést. Tudtam már hogy probléma van korábban is hát ennyi.
2013. máj. 10. 22:21
 39/143 Noydra ***** válasza:
30%
Hát sajnos így látatlanba nehéz ezt kitalálni, hogy mi a baj :/
2013. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/143 A kérdező kommentje:
Én jól tudom hogy mi a baj illetve sejetem is csak nem tudok lépni mert hatalmasak az ellentétek bennem és ez gátol mindenben
2013. máj. 10. 22:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!