Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/143 anonim válasza:
48%
Én is hasonló helyzetben vagyok mint ti. Sőt teljesen ugyan az a helyzetem csak 22 vagyok. Én azt mondom ne hallgass arra aki azt mondja hogy neked nem lehet senkid. A kulcs a baráti kör szerintem. Alapvetően egy tapasztalatlan ember képtelen arra hogy lányokat szólítson le az utcán. Még egy tapasztaltnak is nagyon nehéz.Első körben inkább barátokat kell szerezni és eljárkálni velük. Lesz szociális életed és minél több barátod van annál több esélyed van arra hogy közel kerülj az ő lány ismerőseihez. Ha megvan az első lány ismerős onnan az ő baráti köréből lesz még több lány és így előbb utóbb találnunk kell valakit. Amúgy az én helyzetem annyival másabb a tiednél hogy én néha járok k@rvázni. Nem mondom hogy nem mennék minden nap de tudom kezelni egyenlőre. 10x voltam eddig kb. Te egyébként hogyan próbálkoztál eddig ismerkedni?
2019. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/143 A kérdező kommentje:
Eddig nem nagyon volt vagy van magánéletem. Általános haverjaim nincsenek már úgy hogy elmenjek iszogatni ,vagy esetleg beszélgetni egy bisztróba vagy ilyesmi. Kollegáim persze vannak meg ismerősök. De nem nagYon járok sehova.Biztonságiőrként dolgozok a kereskedelembe ez is neheziti. Nem sok a szabadidőm. Amugy mint azt emlitettem fent voltam már pár társkerin is de mivel a való életben sincs időm dolgokra ,igy lehet erre se nagyon lenne. Nem tudom
2019. jún. 17. 22:01
 143/143 anonim válasza:

Szia én is ebbe a helyzetbe kerültem 28 évesen.

Sajnos rossz családi körülményeim voltak és nem jött össze a csajozás soha.

Most már 6 éve dolgozok egyfolytában és el is felejtettem az egészet feladtam.

Veled mizu ?

ápr. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!