Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
 121/143 anonim ***** válasza:
100%

Előző nem érted hogy gátlásos ,nem mer kimenni az utcára hogy találjon szexet kereső lányokat .


Interneten pedig felejtsd el hogy találni fog ilyen lányt ,az interneten hirdető lányok 99,9999% a tartós kapcsolatot keres vagy pótapukát és kizárja a szexkapcsolatot.


Az interneten azok a "lányok" akik szexkapcsolatot hirdetnek egytől egyig prostituáltak és pénzért kínálják a szolgáltatásaikat csak ugye ezt nem lehet leírni mert bűncselekmény ezért látszólag olyan mintha léteznének ingyen szexet kereső lányok a neten de ez csak egy illúzió.


Ilyen szexet kereső csajt csak éjszakai buliban tudsz felszedni vagyis a kör bezárult ,vagy elmész éjszakába vagy a súlyos 10e ekért kapsz fél órát egy qrvától.

2016. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/143 anonim ***** válasza:

Hát akkor fizess. Ennyi.

HA gátlásos vagy és 30 évesen még nem sikerült túllépned rajta, rajtuk, akkor fizess b@ssza@meg. Egyszer élsz és dugás nélkül ez igy nem élet, csókolom.

2016. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/143 A kérdező kommentje:
Biztonságiőrként dolgozom elég sokat egy média marktban van szingli csaj de azok se akarnak engem amúgy is mindig a nő választ akár sexről legyen szó vagy nem.Ha nem tetszek neki mehetek haza ennyi. De mondjuk 30 évet kíbírtam akkor még 30 év már rutinból megy
2016. szept. 19. 23:15
 124/143 anonim ***** válasza:
49%
Igen mindig a ku r va választ mer ha nem ő választ az már nemi erőszak ,ja kivéve ha fizetsz neki erről ennyit . Igen ha ronda vagy akkor elmehetsz a francba . Pontosítok ronda és szegény mert ha pénzed van akkor orvosolható a sex.
2016. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/143 anonim válasza:
Te még mindig figyeled ezt a kérdést? Hát, sok sikert :D
2016. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/143 anonim válasza:
54%
Élsz még? XD
2017. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/143 A kérdező kommentje:
Igen élek , szerencsére. Még legalább 60 évet ,most vagyok 33 egy jó 93 év pont elég lesz hogy kiderűljön milyen is lesz a világ majd akkor. Sztem még több előitéletes ember születik majd ebben a témában,és ez aggasztó. Mert egy 30-on túli férfi aki még nem volt nővel az csakis életképtelen ember lehet. Honnan tudja az illető hogy nincs diplomám vagy valami. Ott van a susan boyle is ő is szűz és milyen hangja volt ,csak lestek hogy csupa pozitiv a nő. Ha kilógok a sorból nem biztos hogy velem van a budapesti baj hanem a sorral.
2017. febr. 9. 23:54
 128/143 anonim ***** válasza:
Ez a világ már nagyon kifordult ,a nők csak a pénzről szólnak ,én már egyre esélytelenebbnek látom hogy egyáltalán nővel bármi is lesz a hátralévő életemben . Már ott halott a dolog hogy neten nem lehet ingyen szexet keresni csak férfi oldalon ami élég érdekes.
2017. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/143 anonim válasza:
Egybk csak a nők érdekelnek? (Bocs ha mar kérdezték de nem olvastam végig a sok választ)
2017. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/143 anonim válasza:
Élsz még? Szűz vagy még?
2018. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!