Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
 101/143 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy az elfogadás és a beletörődés nem ugyanaz. Te csak beletörődtél, de ugyanúgy dacolsz és a körülményeidet hibáztatod. Nem is nagyon tudsz mást tenni. Magadat nem tarthatod hibásnak, mert nem tehetsz róla, hogy nem születtél tehetségesnek.

Ha teljesen reménytelennek érzed a helyzeted, már csak egy lépésre vagy attól hogy elfogadd azt.

Amikor elfogadod végre, megnyugszol, és csöndet fogsz érezni magadban, megszakad a sokéves háborgás. Ezután próbálkozhatsz a nőknél, de az sem fog túl mélyen érinteni, ha nem sikerül.

2016. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/143 anonim ***** válasza:

Áhh a srác reménytelen, semmit nem tesz az ügy érdekében ):

Pedig a punci nagyon jo

2016. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/143 anonim ***** válasza:
#101 tudod ami nem hajlik, az törik...
2016. jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/143 anonim ***** válasza:
*bocs #102
2016. jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/143 A kérdező kommentje:
Talán így van talán nem , semmi nem történik véletlenűl. Van még pár ember ezen a földön aki szüzen hat meg vagy nem sikerűl neki semmi a nők terén. Ezért nem kéne egyedűl éreznem magam, a másik pedig ha az ember eleget űlt a szarban úgymond lassan tényleg kezdi megszokni és beletörődik. Ha amolyan vallásos ember volnék akkor azt mondanám istennek tervei vannak velem, Egyenlőre nem akar jó lapokat osztani se isten se körűlmény és sajnos sajátmagam se tudom beváltani a lapjaimat. A reményt nem adom fel persze de a mai világban egy kicsit luxus már ez is. Hogy ha ez a sorsom akkor el kell fogadni. Élem napjaim és mindenképpen hálát adok azért amim van, mert az én bosszúságom jó pár embernek kicsiny probléma. Teszem azt akinek nincs lába majd születési rendelleneségi problémák adódtak. Ugyhogy végeredménybe én csak hallgassak. mindenkinek a maga keresztje.
2016. júl. 3. 22:12
 106/143 anonim ***** válasza:
82%

jaj de okos ember aki azt tanácsolja hívjál fel egy kú vát és dugd ssgbe hát gyönyörű dolog véletlenül se pi, ná ba d,ugd ... Akkor ennyi erővel egy bü dös szőrös seg gű férfit is megdu ghatszt hogy elmennyen a szüzességed. Én is szűz vagyok 31 de nem fogok 10-15e et fizetni csak azért hogy p i ná ba dug jam a fa sz om mat . Aztán meg két hét múlva jönnek az elvonási tünetek mint az alkohol cigi heroinnál (megemelt ingerküszöb!) és azt veszed észre hogy udvarolni ugyan úgy nem mersz ,téged se keresnek a nők ellenben kajára nem marad pénzed hogy teljesítsd a k r,vánál a vágyadat mert az havi 30e csak két óra ha nem ronda és 40 éves a nő.


Ez egy rossz út és be is vallja a válaszoló hogy utána már hirtelen minden kellett neki volt már megcsalás meg egy rakás szexpartner 4 év alatt ,vagyis egy gyenge ember aki ráfüggött a szerre de értelme semmi nincs az életének mert semmit nem tud felmutatni és még ki is fog égni aztán elhízik és piálni fog 40 évesen a fotelban mert már fel sem áll neki,vagyona meg semmi mert mind el k,mrvázta .

Ez a sok gyenge ember ,az áldozattípus akik képesek százezreket eltelefonálni sextelefonnal aminek a másik végén egy rongyos vén kr,va búg mert kell nekik a hit hogy törődik velük valaki ,különben összeomlanak hogy egyedül lettek.


Te meg kérdező ne tegyél semmit ,tök fölösleges a kérdésed látszik hogy úgy sem mersz tenni semmit akkor meg mit áltatod magad ,te az a típus lehetsz aki képtelen odamenni és udvarolni ,ha ezt huszan mondják el neki hogy kell akkor is ,ilyen vagyok én is csak én ezt beláttam és nem sírok rajta hanem le sz a rom ,ha egy nő akar tőlem valamit majd odajön és fizet mint a katonatiszt (:D) na jó csak vicc úgyse jön oda mert egy k,r va .Azt kéne észrevedd kedves kérdező hogy két fő típusú emberek léteznek ,egyiket érdekli a fajfenntartás családképzés ,ezeket onnan ismered fel hogy 24 éves korukra minimum két gyerekük van . A másik a családalapításra inmunis ember ,aki 30 évesen szűz és nem testi fogyatékos azon nem fog segíteni semmilyen pichológus vagy atyaisten ,ez genetikailag determinált ,mi nem tudunk és nem is akarunk igazából senkit csak van aki ezt bevallja magának van aki nem ,lehet te nem ,ezért áltatod magadat ilyen kérdésekkel hogy mit tegyek? de hogy nem történt változás mutatja nem is érdekel téged sem az ismerkedés ,párkapcsolat.


ez a valóság

2016. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/143 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy így van amiket írsz kedves válaszoló, és részben szokott is így lenni hogy ha ez a sorsom hogy szűz legyek akkor ez lesz.Hiszen semmi nem történik véletlenűl minden meg van írva a nagy könyvben vagy tudom is én. És lehet hogy annyi sok időt töltöttem már el képzelgésekkel álmodozásokkal és nőtlenségben a teljes női érintés hiányában hogy valóban immunis lettem magára úgymond az életvitelhez normális opciókra, ebben a témában. Szóval annyi a lényeg hogy úgymond elvagyok a nőkkel és bezélgetek velűk meg barátkozok, de tovább sosem fogok tudni lépni mert nem tudom nem ismerem és nem merem ezt az utat járni. Lényegében leélem az életem, de végűl is az én életem miért ne tehetném így ahogy. Köszönöm az érdekes szavakat.Talán ez a lényeg
2016. aug. 18. 23:34
 108/143 anonim válasza:
Nah sikerult azota valami ?
2016. szept. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/143 A kérdező kommentje:
nem sajnos semmi minden a régi... eléggé stagnál már a helyzet nem igazán jön össze
2016. szept. 11. 23:19
 110/143 anonim ***** válasza:
45%
Én csütörtöktöl, szombatig egyfolytába szexeltem :)
2016. szept. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!