Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/143 A kérdező kommentje:
háát nem tudom én dolgoztam fent pesten egy évet és nagyon különböző emberiség van arra mint példáúl itt szabolcs megyében ahol most lakom. Az is igaz hogy nagyon pénzközpontú társadalom jó vannak rendes em,berek is úgymond ezt aláírom. De még itt ahol én lakom itt is a lányok egyre inkább átváltoznak a tartsál el hülye marha kategóriába, és olyanokról látom ezt akiről meg se gondoltam volna hogy iylen lesz mondjuk már 20 évesen pedig egy két éve még nem volt ilyen és jól ismertem. Ez nem nagyon tartozott a kérdésemhez de el kelelt mondanom. Szóval kevés az érett alma a fán amit érdemes leszakítani:)
2013. máj. 17. 18:48
 52/143 anonim ***** válasza:
54%
A szabolcsi lányok szörnyűek. Minél szegényebb egy régió, annál pénzéhesebbek és beképzeltebbek lesznek az ott élő lányok. mivel ugyebár ez az egyetlen módjuk, hogy kitörjenek onnan, ezért csak a jómódú fickók 8plussz az alfahím falubikája a szex miatt) a férfi a szemükben.
2013. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/143 Csonti95 xD ***** válasza:
13%
Neked már mindegy milyen almát szakítasz le, csak legyen. :D
2013. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/143 A kérdező kommentje:
Hidd el van még önbecsülésem igények arra hogy egyszer majd rendes csaj lesz az első szexuális élményem.
2013. máj. 17. 22:31
 55/143 A kérdező kommentje:
Igen pont ez az hogy a szegénység hatalmas és ennek folytán a pénz pedig úr lett az országban itt pedig ez halmozottan értendő ebben a megyében. Pestre mèg ha sikerűl feljutni ne adj isten egy vidéki srác akkor a lányok elvárnak ezt azt de mondom ez itt is egyre inkább jejellemző.Kúrvák mindenüti vannak de hátha nem kell fizetnem érte barátnőmnek hívhatom a lányt.Hát ezt jelenti hogy pénzközpontúság.
2013. máj. 17. 22:39
 56/143 A kérdező kommentje:
már nagyon ki vagyok amióta írtam a kérdést még rosszabb lett nem tudok aludni forgolódok el vesztettem a reményt hogy valaha is lessz szexuális kapcsolatom vagy egyáltalán barátnőm soha nem tudok változni nem merek lépni mert nagyon szarúl áll a lelkem belűl.
2013. jún. 29. 20:45
 57/143 anonim ***** válasza:
Megint csak azt tudom erre mondani, hogy ha ennyire kivagy már, akkor menj el egy netes prostihoz, sokat fog segíteni, nyugodtabb, oldottabb leszel utána...!
2013. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/143 A kérdező kommentje:
Én már nem tom mi a helyes és mi nem sajnos feladtam mindent lassan
2013. júl. 3. 22:43
 59/143 Noydra ***** válasza:
30 évesen már én is elgondolkodnék, hogy esetleg prosti, ha ennyi ideig próbálkoztam volna, és nem megy... De gondolom te is úgy vagy vele, hogy továbbra is elítéled...
2013. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/143 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Menj el! Ne érdekeljen senki véleménye! Érezd jól magad, legyél figyelmes és kedves a nővel! És eléred, hogy ne görcsölj rá a dologra! Lazán, nyugodtan sokkal könnyebben találsz majd nőt magadnak!

2013. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!