Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/143 Noydra ***** válasza:
0%

Pedig, bár nagy közhely, de ezt csak te tudod leküzdeni ... :/

Ha nem szereted magad, ez le fog jönni rólad a viselkedéseden... És más sem fog vonzódni hozzád. :/

2013. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/143 A kérdező kommentje:
Lehetséges már belefásulok lassan valami jó láncfűrész kéne ami feldarabolja a fásulást:)))))))jó most viccelek de így van:)
2013. máj. 10. 23:00
 43/143 anonim ***** válasza:
100%

Noydra, én ugyan nem a kérdező vagyok, de talán nem gond, ha beleszólok.Szóval.

Hogyan tudná szeretni önmagát, ha semmi sikerélménye nem volt, továbbá valószínűleg nem is voltak vele kíméletesek?

2013. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/143 Noydra ***** válasza:
53%

Sajnos erre csak azt tudom mondani, hogy erre nem 30 évesen kellene gondolni :/ Az ember és a lelki világa is(szerintem) az iskolás évek alatt fejlődik olyanná, amilyen.

Tényleg nem csesztetni akarlak, de bár nem vagy még idős, annyira fiatal sem ...

2013. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/143 anonim ***** válasza:
69%

Noydra, elég negatív lett a kommented, nem gondolod? Ő most 30 éves, nem használ neki, ha a múltjával kezded el csesztetni, csak még jobban összetöröd.Adj neki használható tanácsot!

Kérdező! Régen a fiúkat 18 évesen elvitték bordélyházba. Te is tedd ezt, menj fel a rosszlányok vagy a beszámolók.hu oldalára és keresd fel az ajánlott lányokat! Hívd fel őket, aki kedves, szimpatikus, mosolygós, ahhoz menj el! Közben kezdj el ismerkedni mindenhol, neten, élőben és beszélgess minél több lánnyal és nővel! Mivel nem ismerem az életedet, ezért többet most nem tudok mondani, de kezdj bele!

2013. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/143 A kérdező kommentje:
Hallottam eddig sok jó választ és tanácsot és kevésbé értékeset is köszi nektek háát nem tom bonyolúlt és összetett téma de önmagunk legyőzése ne mkönnyű az biztos erre már rájöttem a gyakori kérdések nélkűl is:))))
2013. máj. 11. 18:15
 47/143 A kérdező kommentje:
Igyekeztem megfogadni a tanácsokat voltak érdemesek és kevésbé azok elkezdtem a társkeresőkön is írogatni lányoknak de eddig semmi válasz, jó nem megy ilyen egyszerűen de még mindig fusztrált vagyok és szorongok a belsőm miatt, nem igazán tudom mi lesz velem.
2013. máj. 16. 19:24
 48/143 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon nem mindegy, hogy milyen az adatlapod, milyen a bemutatkozásod, a fényképeid, és főképpen: hogyan és milyen leveleket írsz a nőknek!

Ez mind gyakorolható, tanulható, fejleszthető képesség, vannak tanfolyamok, ahol az ilyet tanítják. Ha nem tudod, hogyan kell csinálni, és mindig ugyanazzal a béna módszerrel próbálkozol, akkor soha nem is fog összejönni semmi (főleg ha még totál görcsös is vagy mindemellé!); de ha mered tapasztaltabb és a témában jobb emberek segítségét kérni, akkor hamarabb célt lehet vele érni.

Én vagyok rá a legjobb példa, igaz nem voltam már szűz (és pláne nem 35 éves) amikor elkezdtem, de a "tanított" módszerrel sokkal több sikert értem el fél év alatt, mind azelőtt 6-7 év alatt összesen!

Ha érdekel a dolog, küldj egy üzenetet, mondok többet is.

2013. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/143 anonim ***** válasza:
60%
Ó, hogyne. Lamborghini-nek támaszkodva, pálmafákkal a háttérben, az a jó felállás a mai nőknek a társkeresőn....
2013. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/143 anonim ***** válasza:
58%

helike, hát éppen hogy nem, ez a rohadt nagy tévedése sok férfinak!

Nekem sincsenek Lmborghini-s - pálmafás képeim, mégis tudok sikereket elérni. ;)

2013. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!