Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves srác vagyok és még...

30 éves srác vagyok és még szűz, soha nem volt barátnőm de még csak egy csók se. Nulla tapasztalat. Átlagos súlyú és kinézetű vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már nagyon ki vagyok nem merek kezdeményezni a lányoknál nem az hogy félek tőlük mert normális ember vagyok csak nincs önbizalmam és blokkolok ha komolyra fordúl a dolog. Diszkóba se jártam soha nem szeretem. Szeretnék már sexelni persze nem csak ez a fő cél hanem a barátnő mint olyan de nem tudom legyőzni magam.Tanácsokat előre köszi:)
2013. máj. 9. 10:38
 111/143 anonim ***** válasza:
Te mester, te akkor már 33 körül lehetsz igaz? Merre felé laksz, h ennyire nincs kilátásban senki?
2016. szept. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/143 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz, elmultál már 33?
2016. szept. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/143 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy merre fele lakok ,nem figyeltél mit ír . Barátkozik beszélget a nőkkel de nem mer nem is akar tovább lépni. Lehet hogy rejtett meleg de nem akarja bevallani magának .


Én pl egy nagyvárosban élek még sincs nőm de én nem is beszélgetek velük ,engem nem is érdekelnek csak szex érdekében de azért meg fizetni kéne tehát az is kizárva . Én a fszt is szeretem és nem is tagadom magamnak de olyat sem találok mert azok a hím neműek nem tetszenek akik leszeretnének feküdni velem. Ezért én is totális szűz vagyok amin talán csak a következő életem változtat.

2016. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/143 A kérdező kommentje:
Már boritékolhatjátok is hogy nem vagyok meleg pff.. Agyrém. Annyi hogy nem merek kezdeményezni félek a párkapcsolati megfeleléstől , mert ugye egy nőt nem csak megszerezni kell hanem megtartani is. Na szóval itt a probléma nem hogy ilyen marhaságok hogy homo vagyok.
2016. szept. 12. 23:57
 115/143 anonim ***** válasza:
45%
Én ma is szexeltem egyet :D most nagyon beindult a szekér :D haha.
2016. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/143 A kérdező kommentje:
Köszi ettől most beljebb vagyok idióta ,nem igazán lendít a helyzeten ha elmondod hogy te sexeltél pff.
2016. szept. 13. 23:44
 117/143 anonim ***** válasza:

Egy idióta, aki sokat szexel. Te pedig nem szexelsz, csak siránkozol. :D

További jo re skázást!

2016. szept. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/143 A kérdező kommentje:
Ki a szart érdekel hogy te kefélsz nem ilyen válaszokat várok köszi
2016. szept. 15. 14:14
 119/143 anonim ***** válasza:
45%
Szeretm tudatni másokkal, hogy szexeltem. Ennek motiválnia kéne téged
2016. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/143 anonim ***** válasza:
De miért hajtassz egyböl a párkapcsolat részére? Nekem volt egy pár életemben ( kettő) és valoban nem egyszerű. A szexkapcsolat a nyerő. Eleve ismerkedj ugy a lányokkal, h tudják, te csak szexet akarsz. Bejön, hidd el. Még nekem is pedig én nem vagyok átlagos :) De a nök nagyrésze ugyan ugy szeret csak szexelni. Milyen területen dolgozol? Vannak ott magányos csajék?
2016. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!