Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti kik nem vagytok szűzek,...

Ti kik nem vagytok szűzek, ugyanakkor nem is éltek házasságban! Meggyónjátok amit műveltek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy itt már mindenki arra büszke mennyire semmibeveszi a VI. parancsot,s akik nem szegik meg azok gáznak tartják már magukat..

"Mi folyik itt Gyöngyösön??!!" Mi folyik itt Magyarországon??!!


2011. nov. 3. 22:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 anonim ***** válasza:
68%
Te ritka hülye vagy kérdező. Akkor majdnem mindegyik nagynak hitt szerelemnek házasság majd válás lenne a vége, és az újraházasodást úgy tudom tiltja a vallásotok
2011. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/129 anonim ***** válasza:
81%

"de a házasság egy szentség ami keretet ad az ilyen szerelem kifejezésére"

Akkor is, ha nekem nem volt templomi esküvőm, csak polgári? A férjem meg sincs keresztelve.

Ne erőlködj szerintem, nem tudsz itt meggyőzni senkit. Még a hívők is ellentmondanak Neked.

2011. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/129 anonim ***** válasza:
87%

A korombeli vallásos ismerőseimnek válságban van a házassága. Mégpedig azért, mert túl hamar összeházasodtak, vallási szempontokból (és bevallják, hogy a szex iránti érdeklődésük is befolyásolta őket ebben a döntésben). Nem szabad csakúgy beleszaladni egy házasságba anélkül, hogy minden szempontból meg nem ismered... és itt nem csak a szexre célzok.

Persze, nem törvényszerű, hogy mindenkivel ez történik, de jobb félni, mint megijedni, ugye...

Nem vagyok szűz, és akivel eddig lefeküdtem, úgy éreztem, hogy egy életre összekötöttem volna az életem. Aztán pár év vagy hónap múlva kiderült, hogy jól tettem, hogy nem kötöttem, mert valami miatt vége lett. Nem bánom, hogy lefeküdtem vele, nem érzem magam erkölcstelennek és tisztátlannak, mert az nem élvezethajhász szex volt, hanem a legigazabb szerelmeskedés.

2011. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/129 A kérdező kommentje:

azok a nagynak hitt szerelmek amik válással végződnek azok csak nagynak hittek. a kánonjogban van lehetőség a válásra indokolt esetben mint a személyben való csalódás.lehet valakinek többször templomi esküvője csak ahoz nem elég a bírósági papíros hanem kell procedúra a pappal is külön


azok a hívők akik nem állnak mellettem azok nem hívők hanem csak "hívők"

2011. nov. 4. 00:06
 65/129 anonim ***** válasza:
25%

"vallásos vagyok de közben tájékozódom"

Kit érdekel, hogy te vallásos vagy? Tartsd meg magadnak a tokos, begyepesedett,szektás elméd..és adakozz az egyháznak,hagy éljenek a papok nagy lábon a pénzeden...

2011. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/129 anonim ***** válasza:
83%
Hát nagyon örülök, hogy egyes esetekben megengedik a válást, én viszont nem szeretnék válni. És az én szerelmem is csak olyan nagy szerelemnek hitt volt, mint most az ismerőseimé... Annyi különbséggel, hogy ők voltak olyan naivak, hogy azt hitték, hogy egy életre szól, én pedig nem ugrottam bele olyan fiatalon.
2011. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/129 anonim ***** válasza:
100%

" a kánonjogban van lehetőség a válásra indokolt esetben mint a személyben való csalódás.lehet valakinek többször templomi esküvője csak ahoz nem elég a bírósági papíros hanem kell procedúra a pappal is külön "

Mennyivel egyszerűbb az élete annak, aki nem vallásos, nemde?

2011. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/129 A kérdező kommentje:

00:08

te most azt idézted amit én is csak idéztem 23:42es hozzászólásból

2011. nov. 4. 00:12
 69/129 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenkinek tiszteletben kéne tartania a másik hitét,függetlenül attól, hogy unikornisokban, vagy valami nagy emberfeletti hatalomban hisznek.
2011. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/129 anonim ***** válasza:
82%
Neked szántam kérdező!!!csak rosszat másoltam be(..oó akkor ezt most meggyónjam..:D)Attól bocsi akitől másoltam:S
2011. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!