Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti kik nem vagytok szűzek,...

Ti kik nem vagytok szűzek, ugyanakkor nem is éltek házasságban! Meggyónjátok amit műveltek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy itt már mindenki arra büszke mennyire semmibeveszi a VI. parancsot,s akik nem szegik meg azok gáznak tartják már magukat..

"Mi folyik itt Gyöngyösön??!!" Mi folyik itt Magyarországon??!!


2011. nov. 3. 22:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/129 A kérdező kommentje:
de ez igenis bűn...semmi erőszak nincs a terveim közt(monitoron keresztül nem is lehetne kivitelezni) de abban bízom hogy észhez térnek,ehhez adnék kezdősebességet
2011. nov. 3. 23:30
 42/129 anonim ***** válasza:
100%

Hatályos tízparancsolat? Ne nevettess már... Azért, mert te aszerint élsz? És ha a kommentelő zsidó volt? Náluk még mindig a 7. vonatkozik a szexualitásra.

Senki alá nem adtam semmiféle lovat, egyszerűen csak tényeket közöltem. Csak mivel ezzel te sem tudsz vitatkozni, nincs több érved, így inkább már engem támadsz, mint azt amit mondtam.

Attól, hogy valaki bemagolja-e a tízparancsolatot vagy nem, nem függ semmi. Vagy hogy épp melyik verziót követi. Hiszen ezek olyan szabályok, olyan normák, amit egy ateista is ugyanúgy betart, ha erkölcsös. És ehhez nem kell vallásosnak lenni.

2011. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/129 anonim ***** válasza:
85%
Ja, és senkit sem próbáltam meg igazolni, és téged sem megcáfolni az információval, amit mondtam. Szimplán csak "érdekességnek" szántam, mint ahogy a 6 latin nevének eredete (amit ugyebár te hoztál fel).
2011. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/129 anonim ***** válasza:
100%

Források:

- angol Wikipédia szócikk

- [link]

- [link]


És majd megkérdezem, megnézem hogy van ez a Bibliában, ugyanis szerintem az az alap.

2011. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/129 A kérdező kommentje:
miért kellene vitatkoznom azzal hogy miként alakultak"nemtegnapelőtt" a számozások. rossz szövegkörnyezetbe dobtad be az okoskodásodat ami zavart keltett hiába tény.ha arról megy a vita hogy a kenyér kilója 2 vagy 220forint e arra a vitára nem válasz az hogy"volt idő mikor előbbi azaz 2forint volt"
2011. nov. 3. 23:36
 46/129 anonim ***** válasza:
85%
a természettel, az ösztönökkel senki sem szállhat szembe
2011. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/129 anonim ***** válasza:
85%

"de ez igenis bűn"

Ok, innentől degradálhatjuk az amúgysem magasröptű vitát a "-De nem! -De igen! -De neeeem!" szintre :)

Szóval: én nem haragszom rád, cserébe Te se haragudj rám.

2011. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/129 A kérdező kommentje:
ösztönök szerint az állatok élnek ez különböztet meg tőlük
2011. nov. 3. 23:39
 49/129 anonim ***** válasza:
84%
katolikus vagyok, meg vagyok keresztelve...életemben nem gyóntam még csak filmben láttam, de gondoltam már rá, h a poén kedvéért elmegyek és részletezem a perverz szexuális életem :D
2011. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/129 anonim ***** válasza:
100%

A Biblia örök. És nem számít, hogy egyes egyházak milyen módon fordították és alakították át. Merthogy átalakították. És nem csak a tízparancsolatot. De mindegy, légy csak elvakult hívő, én pedig nem "okoskodom" tovább, mert nem látom értelmét. De azért ha majd lesz egyszer időd, olvass kicsit utána a vallásodnak... Félre ne érts, én nem akarlak lebeszélni róla, csak jó ha az ember tisztában van dolgokkal, és nem vakon megy a Szentírás szerint... Én is vallásos vagyok, csak közben tájékozódom is, és nem az általános iskolai hittan órákból élek, és tudom az információkat a helyükön kezelni.

A Biblia csak egy útmutató... És akkor tudsz jól és értékesen élni, ha tudod jól értelmezni. Sok sikert hozzá :)

[A kétforintos kenyér a Bibliával szemben nem örök, hiszen kb. 3 nap alatt megszárad, így ez elég rossz példa volt.]

2011. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!