Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti kik nem vagytok szűzek,...

Ti kik nem vagytok szűzek, ugyanakkor nem is éltek házasságban! Meggyónjátok amit műveltek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy itt már mindenki arra büszke mennyire semmibeveszi a VI. parancsot,s akik nem szegik meg azok gáznak tartják már magukat..

"Mi folyik itt Gyöngyösön??!!" Mi folyik itt Magyarországon??!!


2011. nov. 3. 22:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 anonim ***** válasza:
85%
minket az állatoktól nem az ösztönök különböztetnek meg hanem az hogy azokat hogyan tudjuk befolyásolni, az intelligenciánk különböztet meg ami ugye ősbűn
2011. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/129 A kérdező kommentje:

"vallásos vagyok de közben tájékozódom"

szal igazából te hol vallásos vagy hol nem=ez a lehető legrosszabb mert jópár kilo képmutatás van mögötte

2011. nov. 3. 23:45
 53/129 anonim ***** válasza:
100%
vagyis aki intelligens az szerinted nem lehet vallásos (nem az voltam akinek irtad)
2011. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Meg volt egy olyan, csak azt nem találom, hogy:

Create sex for use in marriage


Create high sex drive in humans, so they can't wait until then



és egy bónusz:

[link]


Komoly vitát lehetne nyitni a keresztény hitről, már csak azért is, mert bőven nem egységes.

2011. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi ebben a képmutatás? Nem hol vallásos vagyok, hol nem, hanem vallásos vagyok. Csak nem vagyok elvakult, mivel tudok gondolkodni és olvasni a sorok között.
2011. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/129 A kérdező kommentje:
de a jelen kérdés egyszerű:szerinted akkor semmi kivetnivaló nincs a házasságon kívüli szexben?? erről beszélünk nem kell belevenni az egész Bibliát rögtön
2011. nov. 3. 23:50
 57/129 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy vallásos legyek, nincs szükségem egy előre legyártott forgatókönyvre, ami szerint élnem kell. Erkölcsös vagyok, elfogadott társadalmi és vallási normák irányítják az életem, mindig ezek szerint cselekszem. Csak ehhez nincsen szükségem arra, hogy bemagoljam a tízparancsolatot (bár tudom fejből a saját vallásom által követett tízparancsolatot, de igazából ez lényegtelen).

Ha te ebben méred, hogy ki milyen ember (és láttam, hogy ebben méred, hiszen szerinted szégyen, ha valaki nem tudja fejből), na az igazi birkaszellemre vall.

Mostmár tanultál eleget a vallásról (gondolom), úgyhogy elkezdhetsz gondolkodni és értelmezni a szerzett információkat.

2011. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/129 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs benne kivetnivaló. Abban van kivetni való, ha valaki érzelmek és erkölcsök nélkül megy, és halmozza az élvezeteket, pusztán az élvezetért. Ha a szex a szerelem megnyilvánulása, akkor nincs hozzá szükség gyűrűre vagy papírra.
2011. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 anonim ***** válasza:
63%

Nem fogja megtenni mert nem képes rá.

A szentfazék kérdésére válaszolva pedig: semmi az ég világon, a sex térmeszetes dolog, a házasság nem. És a természet mindig nyer

2011. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 A kérdező kommentje:

de a házasság egy szentség ami keretet ad az ilyen szerelem kifejezésére

az összes többi az csak bohém duhajkodás mert ha komolyan gondolná azzal a másikkal akkor össze is házasodnának nemcsak szórakozásból űznék az ipart

2011. nov. 3. 23:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!