Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti kik nem vagytok szűzek,...

Ti kik nem vagytok szűzek, ugyanakkor nem is éltek házasságban! Meggyónjátok amit műveltek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy itt már mindenki arra büszke mennyire semmibeveszi a VI. parancsot,s akik nem szegik meg azok gáznak tartják már magukat..

"Mi folyik itt Gyöngyösön??!!" Mi folyik itt Magyarországon??!!


2011. nov. 3. 22:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/129 anonim ***** válasza:
100%

Jelentettelek a moderátoroknak, mert teljes mértékben csak provokálsz, hozsen ha észérvek felvonultatása nélkül sértegetsz, nevezel kétes erkölcsűnek aktív, de nem hiperaktív szexuális élettel rendelkezőket, az annak számít. Érdekes, de a moderátorok szerint nincs elítélendő abban, amit csinálsz. Remélem örülsz, te korlátolt fanatista.


Szerintem menj papnak vagy apácának.

Direkt nem akartam eddig személyeskedni, és olyan síkon folytatni a beszélgetést, amilyenre szerintem kényszeríteni akartad, hogy bizonyítsd az igazad, miszerint bűnös alsóbbrendűek vagyunk a te feddhetetlen erkölcsű szellemiségedhez képest, mégis azt kell, hogy mondjam, te vagy egy hülye, buta, bűnronda valaki vagy, aki a kutyának se kell, és most savanyú a szőlő, vagy még nem elég érett ahhoz, hogy felfogd, mindenkinek joga van úgy élni, ahogy akar.


Amit te itt verbálisan, illetve írásban velünk kommunikálsz, az kábé olyan, hogy valaki lője fejbe magát, mert más a vallása, bőrszíne stb. Egy cseppet sem vagy különb a kedves szélsőnacionalista gyűlölködőktől vagy iszlám öngyilkos merénylőktől. A mértékletesség erény. Hát most felvilágosítanálak, hogy ez nem azt jelenti, hogy mérsékled a földi javak halmozását, hanem azt, hogy szűrőt teszel arra a marhanagy szádra, hogy megválogassa, milyen böszmeségek jönnek ki rajta.


Nem tudunk érveket felsorakoztatni, hogy miért úgy élünk, ahogy? Akarod, hogy mondjak? Igen? Ne hidd, hogy nem tudunk!


1.,A szex kifejezi a másik iránti vágyódásunkat és szereteünket.


2.,A szex jó érzéssel tölt el, mert boldoggá tesszük a partnerünket.


3., A szex megtapasztalása fontos lépcsője az önmegismerés, önkifejezés útján.


4.,A szex érzelmileg közelebb hozza a párokat, fokozza az intimitás mértékét, összekovácsoló erő a kapcsolatban.


5., A szex tudományosan bizonyított a pozitív élettani hatásai ismertek (hormonháztartás kiegyensúlyozása, migrén csökkentése, általános közérzet javítása,immunrendszer erősítése, bizonyos rákfajták megelőzési esélyét növeli)


6.,A szex fiatalon tart.


7., A párok a szexualitás során úgy ismerik meg egymást, ahogy más élethelyzetekben éehetetlenség. És most nem arra gondolok, hogy tejóég, láttam a punciját/nuniját! Hanem előbújik a másik igazi természete. Aki szexelt már életében, szerintem tudja, miről besuélek.


8., A szex a bizalom, a magunkat teljesen a másikra bízásának egyik legnagyobb próbája. Nnílván perverzség lenne megemlítenek, hogy mondjuk mekkora bizalom kell ahhoz, hogy hagyd a másiknak, hogy az ágyhoz kötözzön/bilincseljen, és azt tegye veled, amit csak akar, mert tudod, hogy nem tenne semmi olyat, amit te nem akarsz. (Most biztos azt gondolod, deviáns, szadomazoszexet űzők, de rossz az, aki arra gondol...:)

Más szempontból, az ember életének ez a legintimebb része, és hidd el, nem olyan egyszerű. Nem annyi az egész, hogy a nő hanyatt dobja magát, terpeszt, a pasi meg böködi egy ideig. Össze kell csiszolódni, melynek során bizony meg kell mondani, ez tetszik, ez nem, ezt amúgy jobban szeretném. Tehát, ha a kommunikációra ebben a szituációban képes egy pár, sokkal könnyebben old meg más felmerülő problémát a kapcsolatban.


9. Nem teljesen a szex, de annak velejárója: el tudod képzelni, milyen érzés valakit úgy szeretni, hogy csak öleled egész éjjel, el se tudod engedni, ha fordul egyet az ágyban fordulsz vele, mert muszáj hozzábújnod? Nyilván nem, mert akkor nem néznél le minket ennyire.


10.,Egy párkapcsolatban a szex alapvető igény, ha tetszik ösztön. És ne azzal gyere, hogy azért különbözünk az állatoktól, mert ellen tudunk állni a vágyainknak és ösztöneinknek, mert ez hülyeség. A különbség az, hogy megválasztjuk a kielégülés módját. Tehát, Jancsi és Juliska megtetszenek egymásnak. Nem rohannak rögtön az első parkolóba, nyilvános budiba. Igen, tudom, van ilyen, de megbeszéltük, hogy nem a szélsőségekről, hanem a normális, párkapcsolaton belüli szexről beszélünk. Jancsi és Juliska tehát megválaszthatja, hogy mikor szeretne egymáshoz közel kerülni, mekkora ismeretség, vagy érzelmi intenzitás után. Persze, várhatnak a házasságig, ha akarnak, de ha nem, attól még nem rossz emberek, nem bűnösök és erkölcstelenek. De azért be kéne, hogy lásd, hogy a cölibátus és a repedt sarok közt van némi különbség, még ha szerinted csak ez a két verzió lehetséges, akkor is.

2011. nov. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/129 anonim ***** válasza:
100%

*punciját/nuniját

bocsi, punciját/kukiját akartam írni. Nehogy rámsüsd, hogy még ferde hajlamú is vagyok :D

2011. nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/129 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, hogy helyettem is fakadtál :)

Csak félő, hogy felesleges volt, hisz napok óta ezt magyarázzuk neki. Őszintén, el tudod képzelni, hogy legalább elgondolkodik ezeken?

2011. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/129 A kérdező kommentje:
Nem a vallás találja ki mi a helyes hanem a vallás lényege hogy a közgondolkodásban helyes és helytelen dolgokról felvilágosítsa a hívőket.A legtöbb vallás lényege a legyünk jók,ne ártsunk másnak.Nyilván mindenkivel a saját vallásán keresztül kell eljuttatni a tételeket hogy legalább fontolóra vegye.A tízparancsolat előtt se néztek jó szemmel arra aki ilyen olyan csalárd dolgokat tett de most legalább már lehet is hivatkozni vmire.
2011. nov. 8. 13:04
 125/129 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb vallás lényege a legyünk jók,ne ártsunk másnak."


Neked ártunk azzal, hogy szexelünk? Komolyan? A reakcióidból egyébként teljes mértékben leszűrhető az értelni és érzelmi intelligenciád. Egy kicsit is elgondolkodtató válasz, és semmihez nem tudsz vele kezdeni. Azt mondtad, nem tudunk normális, kulturált érveket felhozni. Felsorakoztattam egy csomót, erre miért nem reagálsz? Megmondjam? Mert nem tudsz, mert tudod, hogy igazunk van, és csak irigykedsz, hogy nekünk van kivel, van aki szeret és kíván minket és merjük azt tenni, ami jólesik. A szextől nem leszünk gonosz emberek, nem leszünk rosszak. Nem nő pattanásunk és nem szőrösödik ki a tenyerünk. 8 év katolikus oktatás, bérmálkozás, miegymás után szerintem van annyi vallási tapasztalatom, hogy eldönthessem, milyen úton akarok járni. Hiába akarták a hozzád hasonlók belém nevelni, hogy bűn, amit csinálok, teszek rá, mert élvezem, és a szex jó dolog.

És a csalárd jelentése aljas, aki becsap másokat. Mi nem csapunk be senkit. Főleg nem saját magunkat.

2011. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/129 anonim ***** válasza:
78%
Minek magyarázzátok neki!olyan mintha a falnak beszélnétek!Csak a drága időtöket pocsékoljátok!Hagyjátok hagy higgyen amit akar...joga van hozzá,nekünk meg ahhoz, hogy úgy éljük az életünket ahogy tetszik és becsülettel elhagyjuk ezt az oldalt!
2011. nov. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/129 A kérdező kommentje:

a prófétáknak is legalább ennyire nehéz lehetett a dolga mint nekem.de egy adalék újfent:

amikor én gyónok akkor a bűnök felsorolása után a pap rákérdez hogy"a reggeli esti ésatöbbi ima is megvolt e maradéktalanul" ilyenkor önkéntelenül is arra gondolok hogyha engem ilyenért elővesznek vajon a magatokfajta emberkék viselt dolgaihoz mit szólnának a gyóntatófülkében....

2011. nov. 9. 14:58
 128/129 anonim ***** válasza:
75%

Mi mind a pokolra jutunk, te meg a mennybe, ajvé. Viszlát, "Próféta" uraság.


(Azért ezen jót röhögtem :DDDDD)

2011. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/129 anonim ***** válasza:
100%

A legközelebbi gyónáskor javaslom említsd meg a papodnak, hogy gőgös és dölyfös vagy, kevély, ítélkező és káromló. Nehogy kihagyd, különben az egész nem ér semmit. Jah, és a nagyzási hóbortot se felejtsd ki, mert prófétának hiszed magad.

Tudod a legnagyobb különbség az, hogy míg ami szerinted bennünk bűn, az csak a személyes döntésünk, amiket viszont felsoroltam, azok súlyos jellemhibák. És ha már tanultad hittanból, akkor nyilván tudod, hogy főbűn is van benne. És mielőtt azt mondanád, hogy a bujaság is, tudd meg, hogy nem érdekel a válaszod, mert egy korlátolt gyökér vagy, a párkapcsolat pedig nem kicsapongás, tehát nem bujaság.

2011. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!