Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti kik nem vagytok szűzek,...

Ti kik nem vagytok szűzek, ugyanakkor nem is éltek házasságban! Meggyónjátok amit műveltek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy itt már mindenki arra büszke mennyire semmibeveszi a VI. parancsot,s akik nem szegik meg azok gáznak tartják már magukat..

"Mi folyik itt Gyöngyösön??!!" Mi folyik itt Magyarországon??!!


2011. nov. 3. 22:23
 71/129 anonim ***** válasza:
100%

Na egy utolsó hozzászólás, aztán törlöm a megválaszoltjaim közül, és nem térek ide többet vissza... :) Csak hogy lezárjam picit.

Remélem, kérdező, hogy átjött neked, hogy mit szerettem volna mondani. Nem akarlak meggyőzni arról, hogy feküdj le bárkivel házasság nélkül, nem akarlak meggyőzni a saját véleményemről. Csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogyha egy picit is nyitott szemmel jársz, akkor sokkal élvezhetőbb, és főleg élhetőbb lesz az életed. Ez tényleg csak mint jó tanács... amit vagy megfogadsz, vagy nem.

És azzal az idézettel nagyon egyet tudok érteni, amit valaki még az elején írt Böjte Csabától. És róla aztán csak nem mondhatod, hogy kamuhívő ;)

Minden szépet és jót!

2011. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/129 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz nagyon unatkozni egyedül a "mennyországnak" nevezett valamiben, ahova még valószínűleg jézus se kerülhetett be, ha ilyen szigorúan veszed a biblia tanításait, kérdező? És az nem fog zavarni, hogy egy baromi nagy "álljuk körbe és röhögjük ki" cetli lesz rajtad?
2011. nov. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/129 anonim ***** válasza:
39%
Az Újszövetségi hívőkre elméletileg nem vonatkozik a törvény, de ezzel kevés újszövetségi hívő van tisztában. :)
2011. nov. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 anonim ***** válasza:
28%
Sz..ok a vallásra. Nem kéne pont itt az igét hirdetni.
2011. nov. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 anonim ***** válasza:
97%

Már ne mazért de a tízparancsolatban "ne törj házasságot "van az eredeti héber szövegben. -_-

Ha nem vagy senkivek szövetségben hogyan törheted meg azt ami nincs?:D

2011. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/129 anonim válasza:
75%
haggyad már te tardot magad katolikusnak tanuld meg a10 parancsolatot 6 Ne ölj!
2011. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/129 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem állom meg, hogy ne válaszoljak... Meg vagyok keresztelve, de nem hiszek Istenben... Egyáltalán nem... szóval a többi válaszoló sejti a hozzáállásom a dolgokhoz, és azt is, hogy jót mosolyogtam a kérdező felesleges kapálózásain.


Amihez én hozzászólnék:

"az összes többi az csak bohém duhajkodás mert ha komolyan gondolná azzal a másikkal akkor össze is házasodnának nemcsak szórakozásból űznék az ipart"


Kérdező... te milyen világban élsz, most halál komolyan? Ha valakibe beleszeretek, és komolyan gondolom vele... akkor azzal lefekszem pár hónap után. Az, hogy nem házasodunk össze azért van, mert egyrészt jobban meg kell ismernünk egymást, együttélés, stb, tudod, ennek vannak szintjei. Illetve szerinted mindenkinek az ölébe csöppen a ház, sok pénz, esély, hogy előzetes gürizés nélkül tudjon két fiatal önálló életet kezdeni? És csak azért, mert nincs pénzük arra, hogy banzájt csapjanak, illetve saját házba költözzenek... ne szeretkezzenek? Nem vagy normális. Örülj, hogy te ezt megteheted, én inkább szeretkezem a párommal nap mint nap, és megyek el dolgozni nap mint nap, hogy utána legyen saját házunk és önálló életünk, önálló gondolkodással.

2011. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 A kérdező kommentje:

Sniffy neked is csak azt tudom mondani :tévedsz.


Ezt az értetlenkedést nem csodálom de számítottam rá.igazi érveitek nincsenek csak ilyen Kékfény-tudosítás a putriból:"há' mindenki lop ,még a politikusok is...ezért lopunk hát mink is"

így vagytok ti is a szexel.csakmert mindennapossá vált már nyilván szabad is bárhol bárkivel.......szomorú

2011. nov. 4. 11:33
 79/129 anonim ***** válasza:
82%

Ja, pont azt mondjuk itt, hogy szabad bárhol bárkivel, grat. Látom a logika és a szövegértés nálad sem hódít teret.


Azt sem magyaráztad meg, hogy miért pont katkónak kéne lenni mindenkinek. Mert az persze alap, hogy aki nem az, az téved. De miért?

2011. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/129 anonim ***** válasza:
71%
Barátom, nézzük logikusan a dolgot. Az emberek már vagy 100k éve léteznek, a homo sapiens már jóval krisztus előtt is jelen volt. Azok az emberek akik abban a korban éltek amíg valaki ki nem találta a vallást meg többi baromságot (nem a hit mint cselekményt szidom), akkor azokkal mi van? Megszegték a nem létező tíz parancsolatot. Aztán jött a megváltó és leírt 10 dolgot és onnantól az univerzum ollyá formálódott, hogy bűnhődjön aki ezt megszegi? Avass már be élek szépen mert nem értem.
2011. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!