Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti kik nem vagytok szűzek,...

Ti kik nem vagytok szűzek, ugyanakkor nem is éltek házasságban! Meggyónjátok amit műveltek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy itt már mindenki arra büszke mennyire semmibeveszi a VI. parancsot,s akik nem szegik meg azok gáznak tartják már magukat..

"Mi folyik itt Gyöngyösön??!!" Mi folyik itt Magyarországon??!!


2011. nov. 3. 22:23
 81/129 anonim ***** válasza:
TODDnak teljesen igaza van!
2011. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/129 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tartanám képmutatásnak, ha rendszeresen lefeküdnék a barátommal és utána mindig szaladgálnék gyónni.

Egyébként hány éves vagy?

2011. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/129 anonim válasza:
51%

A gyónásnak tökre semmi értelme nincs, de abban igazad, van h nem erkölcsös dolog úgy ágyba menni, h nem éltek házasságban, te biztosan katolikus vagy azért akarod azt, h meggyónják!

Nem a pap veszi el a bűneidet, hanem Jézus aki ezért nem kér pénzt!

Ti sokan(nem mindenki) elferdítitek a Bibliát is!


írtam priviben is!

2011. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/129 A kérdező kommentje:

a pap se kér pénzt gyóntatásért

az egyházadó ami tényleg van évente

A Messiás eljöveteléig nem volt megnyitva a mennyek kapuja.azt persze tudom hogy a Mennyország és a pokol nem helyek a túlvilágon belül hanem érzések(mennyeien/pokolian érzem magam)

szerintem aligha kerül valaki kárhozatra mert egy élet alatt aligha lehet annyi rosszat elkövetni hogy kárhozatra kerüljön valaki örökre.tisztítótűzzel szerintem megússzák a rosszak is

de kell egy rend ami a káosztól megvéd.kikezditek a sexdolgot hogy "miért nem szabad ???"

emlékeztek a Terminátor című filmre?mondja a kisrác"Nem ölhetsz meg mindenkit!" az visszakérdez:"Miért nem?"

2011. nov. 4. 15:27
 85/129 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy te úgy éled az életed amit itt prédikálsz?hány éves vagy?feleséged van már, vagy ilyen tokossal nem áll szóba senki manapság?
2011. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/129 anonim válasza:
84%

Te akkora baromságokat beszélsz ,hogy lehidalok.-_-

Igen, basszus akik a holokausztkor ártatlanokat, gyerekeket küldtek a halálba azok is megusszák ,te nyomorék.Vagy az egyháztörténelem során ártatlanul megölt igaz hitűek millióinak gyilkosai akiket a katolkus egyházacskád végzett ki?

Hogy lenne már a pokol és menny érzések halmaza.A Biblia baromira nem erről beszél,valamint szó nincs benne tisztitótűzről.Csak te sajna nem a bibliára alapozod a hitedek csupán kétes életű pápák,papok szavaira,hagyományokra,amik szart se érnek.Fogadok azt se tudod,hogy mikor írták át a Bibliában a katolikusok a tízparancsolatot,és vajon miért?

2011. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/129 anonim ***** válasza:
85%

Még mindig nem válaszoltál a kérdésemre. Miért feltételezed, hogy mindenkinek katkónak kéne lennie? Mert a te kérdésedre nyilvánvalóan az a válasz, hogy nem gyónják meg, hiszen nem élnek abban a hitben, ami ezt előírja nekik. De te feltételezed, hogy mégis.


Aztán még megkérdezném, hogy tulajdonképpen te miben is hiszel pontosan? Hogy állsz például az evolúcióval, ősrobbanással, a tudománnyal, a fizika törvényeivel, a csodákkal? És persze a Bibliával? Mi adja a te hited keretét? Pontosan mi tiltja a házasságon kívüli szexet?

Erről velem jól el lehet diskurálni, csak sajnos olyan érzésem van, hogy ezután sem fogsz erre válaszolni, mégpedig azért, mert halvány fingod sincs róla. Csak birkaként ismételgeted a hülyeségeid.

2011. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/129 A kérdező kommentje:
az ősrobbanás, evolució stb nem mond ellent a Bibliának.a Biblia egyszerű emberek számára íródott hogy megértsék
2011. nov. 4. 21:08
 89/129 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira sikerül válaszolnod a feltett kérdésekre. :s
2011. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/129 A kérdező kommentje:

akkor ne 9soros kérdésekkel állj elő mert mindig ráfogod hogy nem erre a felére tetted a hangsúlyt


gondolom te is ágyról ágyra jársz és az zavar hogy nem mindenki irigyel, dícsér emiatt

2011. nov. 4. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!