Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti kik nem vagytok szűzek,...

Ti kik nem vagytok szűzek, ugyanakkor nem is éltek házasságban! Meggyónjátok amit műveltek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy itt már mindenki arra büszke mennyire semmibeveszi a VI. parancsot,s akik nem szegik meg azok gáznak tartják már magukat..

"Mi folyik itt Gyöngyösön??!!" Mi folyik itt Magyarországon??!!


2011. nov. 3. 22:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/129 anonim válasza:
24%

Hé, 99/100- as kérdező!

Moderáld magad, azért, mert te nem vagy vallásos, más lehet, s mert te vmit nem tudsz nem kell a másikat froclizni!

Tiszteld a másik vallását, persze van abban vmi amit mondasz, de ezt egy kicsit normálisabban is tudtára lehet adni a kérdezőnek :)

2011. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/129 anonim ***** válasza:
81%
A vallását abszolút tiszteletben tartom (kiváltképp mivel én is vallásos vagyok), csak a butaságot tolerálom nehezen.
2011. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/129 anonim ***** válasza:
81%

Katolikus vagyok, de nem gyakorlom a vallást. Nem gyónom meg, mert az csak akkor ad bűnbocsánatot, ha azt szívből megbántam, és megígérem, hogy többé nem teszem. Namármost, én nem bánom, hogy van szexuális életem, hozzátenném az első partnerem és évek óta tart a kapcsolat, olyat meg nem mondok, hogy többet nem fogok lefeküdni a párommal. Tehát nem fűvel-fával, akárkivel, akármikor és akárhol. Mert szerinted ha már nincs szűzhártya, akkor a vagina átjáróház lesz automatikusan.

A testvérem egy évet járt a Pécsen a teológiai főiskola világi teológia szakjára. Egy egyházi teológiára járó, tehát papnak készülő srác meg úgy szedte fel a csajokat, hogy pap leszek, de addig dughatok. A portás mondta, hogy rányitott a püspökre (Mayer M. volt akkor), miközben egy hímnemű egyént akart szexualizálni. Nem tudom. igaz volt-e, de el tudom hinni. Az egyházmegye hivatalos ördögűzője, mert ilyenje is van, pap volt, kitalálta, hogy ki akarja próbálni a szexet. Kilépett a papságból, megnősült, majd két gyerek után visszaállt papnak. Harry Potter égetést akart tartani, mert szerinte az sátánista, és egy kisgyerekből ördögöt akart űzni, mert az nem szeretett imádkozni.

8 osztályos katolikus gimnáziumba jártam, ahol a tanárok katolikusok voltak, mégis éltek szexuális életet házasság nélkül. Az egyik főkolompos templomba járónak tanárnak odajárt a házasságon kívül született gyereke.

Ők mind katolikusok, és mégis szexelnek, szerinted meggyónják? Szerinted jó emberek? Mégis mi jogon ítéled el azokat, akik máshogy élnek, mint te? Semmi közöd hozzá. Nem a te erényedre törnek, nem az orrod előtt szexelnek. Nem tömeggyilkosok és nem kiscicákat kínoznak, csak kulturált keretek között, párkapcsolatban szeretkeznek. Az egy másik dolog, hogy van, aki erkölcstelen, vagy túl könnyen kapható, de ahhoz sincs közöd. Ha zavarnak a szexuális természetű kérdések, akkor nem kötelező ezek között böngészni, gondolom senki nem tart puskát a fejedhez.

A ne paráználkodj eredeti jelentésében valóban az, hogy ne törj házasságot. Ennek meg az az értelme, hogy az ember tudja, ővé-e a gyerek, aki a kapcsolatból születik. Ráadásul a 10 parancsolat az ószövetségben került az emberek közé.

Na akkor ezt magyarázd meg nekem, ha Isten azért engedi csak a házasságban a szexet, hogy az örök (ha csak nem válsz el egyházilag, óó a kiskapuk) és boldog legyen:

Jákob feleségül vette Leát, majd a testvérét Ráhelt. DE Jákob Ráhelt szerette, ezért Isten meddővé tette, hogy ő ne szülhessen, csak Lea. Nem gáz, á nem, majd a térdemre veszem a szolgálót, megdugod, az olyan lesz, mintha az én gyerekem lenne. Ezért teherbe ejtette a két szolgálót, Bilhát és Zilpát. Lett a két nőtől összesen 10 gyereke, mire Ráhelnek megengedte az Isten, hogy szüljön két fiút, Józsefet és Benjámint.

Akkor hogy is van ez? Ne paráználkodj, ne törj házasságot, ezt az ószövetségből kaptuk. De akkor az ószövetség szerint nem gáz az se, hogy Jákob fűvel, fával, akárkivel, akárhol? Csak Lea és Ráhel voltak a feleségei. A kis hamis!

Na erre varrjál gombot. Én pont ezek miatt ábrándultam ki a vallásból. Ilyen kicsinyességek miatt megfoszt egy nőt attól, hogy gyereke legyen? Azt akarja egy apától, hogy áldozza fel a gyermekét, csak mert kíváncsi arra, hogy megtenné-e? A 10 csapáskor ártatlan gyermekeket öl meg, mert megzsarolta vele az egyiptomi férfiakat? Jóbra rázúdította a földi poklot csak azért, mert be akarta bizonyítani, hogy nem csak azért imádja, mert épp jó dolga van?

Te az ószövetségre hivatkozol, amikor azt mondod, Isten szeret minket, ezért tilos a szex. Ezek mind az ószövetségben vannak. Gondolom olvastad, nem csak egy rövidített kézikönyv kezdő fanatikusoknak-ot futottál át.

Isten jó és igazságos,csak a javamat akarja (ezek után), de én könnyűvérű kurv@ vagyok, mert egyetlen férfival lefeküdtem esküvő nélkül?

2011. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/129 A kérdező kommentje:

utolsó megint te veszed magadra pedig nem kifejezetten neked szól a kérdés(neked is de elsősorban nem te vagy a célközönség)

normálisak szerinted az itteni kérdések hogy: "15évesen még mindig szűz vagyok,szerintetek gáz?", "16évesen mégcsak az egyik nemmel próbáltam ki,ciki ez?"

valakik ezt tették követendővé és azok a valakik ártalmasak a közösségekre

a cél hogy húzzunk egy határvonalat-ha csak kicsit léped át akkor kicsit kell szégyenkezned ha nagyon akkor nagyon.de ha teljes mértékben elfogadjuk a te egyetlen partnereddel történő izét akkor jöhetne egy kétpartneres is mosakodni hogy csak 1-el több férfinak volt ő meg mint te,azán jöhet egy 3pasis hogy ő is szintén csak eggyel többnek terpesztett mint az előző és így tovább...

2011. nov. 6. 10:07
 105/129 destiner13 válasza:
Nos, kérdező, én is "hallottam" erről a törvényről révén, hogy általános sikolás éveimet mindvégig egy ilyen iskolában töltöttem, de igazából, amit sem hittanórákon, sem a templomban nem mondanak el erről az "elvrőL" az az, hogy valójában onnan ered, hogy a régi időkben nem kevés zabi gyerek volt, és mikor még a vallás tényleg a társadalom egy alappillére volt ezzel ezt viszonylag jól kitudták szűrni, ma pedig ez úgymond az "utolsó fegyver" amivel akadályozni tudják a házasságon kívül született gyereket, csak az a baj, hogy ma már elég kvés macerával ki lehet lépni egy házassságból, viszont a nem házassági kapcsolatok meg erősebbek lehetnek akármelyik házasságnál.
2011. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/129 anonim válasza:
Kérdező te milyen vallásu vagy és ha kersztény akkor milyen keresztény?
2011. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/129 anonim ***** válasza:
100%

"de ha teljes mértékben elfogadjuk a te egyetlen partnereddel történő izét"


Izét? Még kimondani is csúnya? Én csak kicsit szégyelljem magam, csak kicsit vagyok erkölcstelen? Olyan dolgokat bírálsz, amikről fogalmad sincs.


És mi az, hogy ne vegyem magamra? Szerinted mindenki bűnös, aki szeretkezik házasság nélkül, tehát akkor magamra kell, hogy vegyem.


"egynek többet terpesztett"--> ez komoly? a szex szerinted ennyi? Hanyatt vágod magad és a pasi meg gyömöszkél egy darabig, semmi érzelem, intimitás? Neked szerintem intimitási fóbiád van...


És mi az, hogy terpesztett, meg a két-három pasis? Akkor csak a nőknek kell szűznek maradni? Miért nem írsz olyanokat, hogy a pasik locsolgassák jeges vízzel az álló farkukat? Ja, persze, a pasik a Biblia szerint is dugtak össze-vissza.


A 15 évesen, de ciki ha szűz vagyok kérdések nem normálisak. Ha ezeket olvasgatod, láthatnád, hogy a válaszolók is elítélik őket, azok is, akik szexuálisan aktívak. A nemi élet gyakorlása nem jelenti azt, hogy nem ítélik el azokat, akik 14-15 évesen már szexelnek. Én dugok, dugjál te is, orgiázzunk! Szerinted ez így megy?


Amúgy az előttem szólóknak igazuk van, válaszolni nem tudsz. Ez a baj a vallási fanatikusokkal, látod. Ha olyasmit kérdezünk, amiről vagy nem tudnak semmit, vagy esetleg nincs igazuk, akkor csak hallgatnak, vagy makacsul hajtogatják a saját igazukat, mint amikor egy kisgyerek megtanulja az első mondókáját.

2011. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/129 A kérdező kommentje:

Sniffynek: római katolikus vagyok

amúgymeg a helyzetem elsősorban azért kedvezőtlen ebben a vitában mert normálissá vált az emberek tudatában az aminek nem kellene annak lennie

2011. nov. 6. 23:15
 109/129 anonim ***** válasza:
100%

Normális az lenne, ha nem erőszakolnád rá azokra a véleményed, akik nem a te elveid szerint élnek. Voltak itt, akik rá akartak venni arra, hogy szexelj, mert biztos hülye, frigid, aszexuális vagy? Ugye hogy nem.


Amúgy meg újra és újra bebizonyítod, hogy érdemben nem tudsz a vitához hozzászólni, mert csak azt hajtogatod, hogy ez a helyes, Isten megmondta, a miérteket meg hanyagolod. Csakúgy a neked nem tetsző kérdéseket. Na abban profi vagy.


Kérdezd meg esetleg azt, hogy miért élnek így azok, akik szeretkeznek? Mibe, hogy egy rakat érv van mellette? És nem fogja senki azt mondani, hogy azért, mert imádom, amikor minden testnyílásomba nemiszerveket gyömöszölnek?!

2011. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/129 A kérdező kommentje:

naná hogy nem azzal érvel. mindig jön egy egetrengető halálos szerelem mely méltó erre meg arra.....igen úgy kéthavonta jön el az IGAZI illetve mindig a legújabb az igazi,mert az előzőekről utólag kiderül hogy csak "igazi-imitátorok" voltak

nagyon jól ki lehetne figurázni a "ti fajátokat is"

2011. nov. 7. 10:24
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!