Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti kik nem vagytok szűzek,...

Ti kik nem vagytok szűzek, ugyanakkor nem is éltek házasságban! Meggyónjátok amit műveltek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy itt már mindenki arra büszke mennyire semmibeveszi a VI. parancsot,s akik nem szegik meg azok gáznak tartják már magukat..

"Mi folyik itt Gyöngyösön??!!" Mi folyik itt Magyarországon??!!


2011. nov. 3. 22:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 anonim ***** válasza:
78%

"Lutherig a papok voltak a legnagyobb stricik (némi túlzással)"

Hát igen, rendesen elvilágiasodott az egyház akkoriban. De mint szinte minden, ez is a pénzről szól...

2011. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/129 anonim ***** válasza:
10%
emtíví dzsenerésön
2011. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/129 anonim ***** válasza:
79%

Hát, akárhogy nézem, a hatodik az a ne ölj. A hetedik a ne paráználkodj, de ez elég sokértelmű.


Én személy szerint fallibilista ateista vagyok, azaz ugyan nem hiszek semmiféle istenségben, de nem zárom ki, hogy lehet, csak ehhez elég erős bizonyítékot kéne szolgáltatni, hogy elhiggyem. A katkó egyház és követői ténykedése nem éppen az...

2011. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/129 anonim ***** válasza:
69%
A 6. parancsolat a ne ölj. Nemtom én nem híresztelném hogy öltem és én nem tartom gáznak hogy még nem öltem.
2011. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/129 A kérdező kommentje:

az 5.parancs az hogy ne ölj

6.: ne paráználkodj

7.:ne lopj


a 6(mint szám) latinul :sex ,nem tök véletlenül,ma is tanultál valami érdekeset

2011. nov. 3. 22:59
 26/129 anonim ***** válasza:
85%
Én református vagyok úgyhogy nekem nem kell mindenféle papok előtt számot adnom az életemről!!!
2011. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/129 anonim ***** válasza:
100%

Bár már házas vagyok, előtte is szexeltem és eszembe sem jutott volna meggyónni. Egyrészt azért, mert (bár akaratom ellenére meg vagyok keresztelve) nem vagyok katolikus, másrészt meg mert az én lelki világomban a szex nem tartozik éppen a bűnök közé...

A saját vélemény másokra erőltetése, mások jogtalan megítélése viszont (nálam) az, tehát Te meg fogod valaha gyónni, hogy lenézed embertársaidat a világnézetük miatt?

2011. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/129 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Isten tízparancsolatában, az eredetiben, a VII. parancs az, hogy ne paráználkodj.
2011. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/129 A kérdező kommentje:

ki erőlteti itt a saját nézetét?? nem szoktam odamenni emberekhez az utcán hogy" látom össze vagytok bújva,megmutatnátok a jegygyűrűtöket?"

de amikor arra vágtok fel mennyire bűnösök vagytok az már idegesít és támadás az erkölcs ellen

2011. nov. 3. 23:07
 30/129 anonim ***** válasza:
100%
23:07-es vagyok, és még hozzáfűzném, hogy arról épp csak említést tennék, hogy a Biblia eredeti szövegének nyersfordításában egyébként ne törj házasságot, vagy valami hasonló.
2011. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!