Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux nem bootol?

Linux nem bootol?

Figyelt kérdés

Windows mellé felraktam a lubuntut egy külön partícióra. A telepítőben a "partíció cseréje" részt választottam.


Tény hogy felrakta, de nincs semilyen boot bejegyzés.


2023. dec. 7. 07:36
 81/110 anonim ***** válasza:
65%
80: Kizárt. Vagy csak nem értesz hozzá. Megjegyzem, ha a Windows kifog rajtad, akkor Linuxnak neki se állj. :D
2023. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/110 anonim ***** válasza:
#81 Érdekes, Linuxot sokkal kevesebbet használtam eddig, mint Windowst, ezek szerint mégis jobban értek hozzá, mert azzal semmi problémám nem volt :)
2023. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
100%
82: Akkor jó, sok örömet kívánok a Linuxszal. :o)
2023. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 gentoojedi ***** válasza:
89%

#79


"Én már csak nyomkodom a piros gombot"


Helyes! Nyomkodd csak. Magadnak ártassz vele. Ugyanis ha ellene nyomsz a többségnek a rendszer büntet. Aztán majd szép lassan elpusztít. Pusztulj innen! :D

2023. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 Thunderfairy ***** válasza:
89%

79-es.


Az a válaszom csak trollkodás volt. A Win 10-nél vezették be a Microsoft fiókot.

2023. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 anonim ***** válasza:
84: Gondolom, mennyire meghatja "a rendszer". Komolyan, van akit ez érdekel? És miért?
2023. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 gentoojedi ***** válasza:
89%

#86


"Komolyan, van akit ez érdekel? És miért?"


Persze, hogy érdekel. Ahhoz, hogy jól le tudj pontozni, olyan szinten kell lenned, hogy a rendszer sokra értékelje a pontozásodat. Különben forditva sül el. Tehát, azzal, hogy minél aktívabban lepontozol, annál kevésbé fogsz tudni lepontozni, mert a rendszer azt látra, hogy egyre kevésbé vagy hiteles pontozó.


Ezt nem gondoljátok alaposan végig. Ezzel csak azt éritek el, hogy mégerősebbé tesztek minket, Ti meg csak nevetség tárgyává váltok a szemünkben. És örömmel írom le mindezt, mert közületek vannak páran, akit ez a felismerés bosszant.


Tehát a bosszúhadjáratotok a mi "bosszúhadjáratunkat" segíti elő.


A legjobb, amit tehettek, ha el sem kezditek a vitát, ha már egyszer nem bírjátok dicsőíteni a szent linuxot.

2023. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/110 Thunderfairy ***** válasza:
89%
Nagyon fáj a windows-oknak hogy a Linux a jobb rendszer.
2023. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 gentoojedi ***** válasza:
89%

"Nagyon fáj a windows-oknak hogy a Linux a jobb rendszer."


Nem. A felismerés fáj nekik. Hogy nem tudják megugrani azt a szintet, hogy kellően értsenek hozzá. Képtelenek rá, mert jobb esetben lusta dögök, rosszabb esetben fogyatékosak.

2023. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 anonim ***** válasza:
43%

87: Engem pont nem hat meg, pontozgassatok, ahogy jólesik, az igazság úgysem nálatok van.


Mindenesetre kicsit sem érzed szánalmasnak, hogy az életetek csúcspontja, hogy hány pipátok van egy kérdező oldalon? :D

2023. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!