Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux nem bootol?

Linux nem bootol?

Figyelt kérdés

Windows mellé felraktam a lubuntut egy külön partícióra. A telepítőben a "partíció cseréje" részt választottam.


Tény hogy felrakta, de nincs semilyen boot bejegyzés.


2023. dec. 7. 07:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/110 gentoojedi ***** válasza:
89%

"Engem pont nem hat meg,"


Már párszor leírtad. De mások is vannak itt.


"pontozgassatok, ahogy jólesik, az igazság úgysem nálatok van."


Ne haragudj, de pont Tőled ezt nem veszem hiteles észrevételnek.


Pont Te beszélsz, aki még összekevertél Thunderfairyvel, és még ki tudja mit mivel keversz. Tudod van az a vicc, amikor bemondják a rádióban, hogy egy őrült szembe megy a forgalommal. erre az őrült azt mondja, mit egy? Talán az összes!


"Mindenesetre kicsit sem érzed szánalmasnak, hogy az életetek csúcspontja, hogy hány pipátok van egy kérdező oldalon?"


Én ezzel a pipázással szeretek incselkedni. De az tény, hogy ha jelentőséget adsz nek, ha leszarod, az azt jelenti, hogy annyira nem ér sokat a véleményed, annyira vagy hiteltelen.


A csúcspontról meg pont Te ne beszélj. Te vagy sajnos pont belekényszerülve, hogy ha nem az egyetlen, de az egyik csúcspontja ez legyen az életednek, hogy itt trollkodj. Itt vagy egész nap. Én sajnállak érte, de nyugodtan szard le. Kértem már, hogy fejezd be, nem tetted. Magadra vess.

2023. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/110 anonim ***** válasza:
65%

91: Nekem az elég, hogy elolvassátok, amiket írok, és "talán" elgondolkoztok. Bár nem hiszem, de hátha...


A pontozást továbbra sem figyelem, ezt az élvezetet meghagyom annak, akit érdekel. Nem is tudtam erről a súlyozásról (ismered a szót?), köszi, hogy mondtad.


"A csúcspontról meg pont Te ne beszélj." - Nos, ez egy érdekes dolog: nekem nincs lehetőségem mást csinálni, ennek ellenére vannak olyan dolgok az életemben, van munkám és hobbijaim, amik fontosabbak egy oldal névtelen felhasználóinak pontozásainál.


Sokan, akik egészséges felnőtt emberek, mehetnének világszerte, foglalkozhatnának a családjukkal, hobbijaikkal, ehelyett itt töltik az idejüket egy virtuális számlálót bámulva, hogy épp piros-e vagy zöld. Ez az igazán szánalmas szerintem...


Amúgy meg: egyszer elírtam a nevet, nagy dolog. Ezen lovagolsz még mindig? Te még sosem írtál el semmit? Nőj már fel...


Írhatnám, hogy egyik Linuxok olyan, mint a másik, nincs jelentősége, melyiknek írok. De a Szeretet ünnepe közeledik, így nem teszem. Hoppsz, már leírtam, bocsi.

2023. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/110 anonim ***** válasza:
94%
Még egy sztori eszembe jutott. Egyetlenegyszer kellett volna valamit mókolnom Linuxban, de mint kiderült, arról is a Windows tehetett. Van egy meghajtóm, amit a Linux és a Windows közösen használ, elsősorban adatok vannak rajta. A Linux kezdettől fogva felmountolta magától, látta rendesen, de írni nem tudta. Próbálkoztam mount beállításokkal, config fájlt is kalapáltam, semmi. Aztán mint kiderült, a Windowsban kellett kikapcsolni valami fast boot opciót, mert ha be van kapcsolva, akkor úgy van vele, hogy az adatpartíció is kizárólag az övé, és még akkor is fogja, amikor nem is fut. Szánalom.
2023. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/110 anonim ***** válasza:
42%
94: Ezért nem kell Linuxot használni Windows mellett. Mondjuk amúgy sem, de az más kérdés.
2023. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/110 Thunderfairy ***** válasza:
93%

Pedig ha tudnám hogy kell úgy létrehozni hogy ne tegye a win frissitése tönkre a Grub-ot, akkor bevállalnák windows-Linux dualboot-ot. De a Linux-tól már biztosan nem válnék meg. A windows lenne a játszotér. A Linux meg az operációs rendszer.


Csak a Linux a jó rendszer.

2023. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/110 anonim ***** válasza:
65%
96: Csak azt nem értem, miért kellene neked Windows? Hiszen Linuxon mindent meg lehet oldani, játékra is tökéletes, szóval felesleges lenne Windowst feltenned. Szerintem ne szórakozz vele, csak plusz bonyodalom.
2023. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/110 anonim ***** válasza:
89%

92

Mondjuk én pont szoktam válaszolgatni, bár nem az ilyen "jajj mi a facebookkal" kérdésekre, hanem inkább programozósokra, vagy más szakmaibbakra. Csak sajna mostanában nincs annyi, linuxosból is csak ezek az alja provokatív kérdések vannak. Mondjuk az tény, hogy elég szórakoztató olvasni a válaszokat


Amúgy attól miért lesz minden linuxos szociopata, hogy linuxot használ? A gentoojedit neg hagyjuj, ő csak húzza az agyatokat, és be is estek neki.


93

Szerintem te többet vagy itt, mint én. Úgy, hogy nem is szereted a linuxot. Arra pazarlod szándékosan az időd, amit utálsz, ez szerintem az igazán szánalmas

2023. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/110 anonim ***** válasza:
xD Most estem be ebbe a topic-ba. Vicces ahogy az elején még segítő kommentek érkeznek, a 10-oldalra érve már mindenki fikáz mindenkit :D
2023. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/110 anonim ***** válasza:
93%

99

Jaja, az elején még nem tudtuk, hogy csak provokál a kérdező

2023. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/110 gentoojedi ***** válasza:
89%

"Jaja, az elején még nem tudtuk, hogy csak provokál a kérdező"


Onnan lehet tudni, ha én kezdek el válaszolni.


Általában mire este feljövök vagy nagyritkán nappal, már valaki megválaszolja helyettem a normális kérdésre a választ. Azt amikor a normális válaszra jön a de akkor is szar a linux, na akkor jövök én. Darálni a kics csicskákat. Ha az a céljuk, hogy a linuxosokat bosszantsák, örömmel veszem kezelésbe őket.


Számomra felüdölés a hülyéket meg a trollokat bosszantani kedves másfélpipás. Pont azért jövök fel, amikor máshol is lehetnék, mert nekem van sokminden ezen kívül. Ide csak kikapcsolódni jövök belesz*rni a képetekbe.

Ettől kisimulnak a ráncaim és másnap felfrissülve ugrok fejet a való életbe.

2023. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!