Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux nem bootol?

Linux nem bootol?

Figyelt kérdés

Windows mellé felraktam a lubuntut egy külön partícióra. A telepítőben a "partíció cseréje" részt választottam.


Tény hogy felrakta, de nincs semilyen boot bejegyzés.


2023. dec. 7. 07:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 anonim ***** válasza:
#39, #40 Nektek amúgy ki telepítette fel a vindózt és a játékokat? Mert nem nézem ki belőletek, hogy egyedül képesek lennétek rá. Egy Linuxot még esetleg, de egy vindózt biztos nem.
2023. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 A kérdező kommentje:

41#


A téveszmék, mint a pszichotikus tünetek általában, számos mentális zavar tünetei lehetnek, ugyanakkor önálló zavarként is diagnosztizálhatók. A DSM-5-ben linux zavarként, a BNO rendszerben perzisztens delusionalis rendellenességként szerepelnek önálló kórképként.


A linux hívők képtelenek elismerni saját igazukhoz való ragaszkodásuk mellett, hogy akár tévedhetnek is.

2023. dec. 16. 10:59
 43/110 Thunderfairy ***** válasza:
93%

Hogy te mekkora hülye vagy kérdező. Te is meg a többi windows imádó is. Semmit se tudtok a linux-ról. Hányszor írjuk még le oldalakon át hogy milyen a Linux??? Ha annyira jó lenne a windows akkor visszamentem volna rá. Ez nincs a Linux-ba benne:


Aktiváld a rendszert.

Kötelezően indisd újra a géped mert frissités érkezet.

Kötelező Microsoft fiók.

Vírusoktól való félelem.

Felület megváltozása, lásd Win10 és win 11.

Programok telepítése tiszta telepítésnél.


Soroljam még vagy megértitek végre??? De ha rá se néztek, vagy ingyen windows-nak nézitek, akkor persze hogy csalódtok benne. 5 éves a gépem. Ha windows lenne rajta már egyszer legalább kék halálozott volna és vihetem volna a szerelőkhőz. Hát ez a kék halálozás se történt meg. Ennyi időn belül windows-al legalább 1-2 alkalommal vihetem volna szereltetni. Linu8x-al nem igazán fog ez szerelőt látni, gép cserét meg még nehezebben.


Miért nem veszitek figyelembe a Linux felhasználók válaszát???

2023. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 anonim ***** válasza:
4%

A Microsoftnál nem amatőrök dolgoznak, mint a Linuxot toldozgato-foltozgató emberek, hanem igazi programozók. Meg is lehet nézni a két rendszert: ég és föld a különbség. És nem a Linux a győztes elárulom.


41: Nekem a Windowst nem telepítette fel senki, magától ment fel. Sőt a gépem is csak úgy itt termett a semmiből. :D

2023. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 anonim ***** válasza:
65%

43: Kék halál nálam sosem volt a 3 év alatt, amióta Windows 10-em van. Ez valami berögződés a Linuxosoknál, hogy ha mást nem tudnak feldobni, akkor majd ezt. Windows 11-re pedig nem kötelező váltani, ha valakinek nem tetszik.


Amúgy meg normális gépet kellene használni, akkor nem lenne Kék halálod, ugyanis azt többnyire hardverhiba okozza (ritkán program).


Amúgy a felsoroltak meglévősége csekély ár azért, mert egy olyan rendszert (egybitesek kedvéért Windows) használhatsz, amin minden elfut. A Linux ebben sem jeleskedik, hiába "biztonságos" meg "stabil" (amúgy egyik sem igaz, de rátok hagyom), ha sok program nem fut rajta, hiába ingyenes, ha csak nézegetni lehet.

2023. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 anonim ***** válasza:
91%
#45 Továbbra sem értem, miért minősítesz valamit úgy, hogy soha nem próbáltad ki.
2023. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 A kérdező kommentje:

Miért nem veszitek figyelembe a Linux felhasználók válaszát???"


Mert hülyeségeket beszéltek.


-nem kell online fiók


-nem muszáj aktiválni


-nem kell megvenni, a microsoft weblapjáról ingyen letöltöd


-kékhalál utoljára windows 98-ban volt amikor még a linuxosok is windowst használtak


"Kötelezően indisd újra a géped mert frissités érkezet."


Ha egy picit értenél hozzá, tudnád hogy teljesen ki lehet kapcsolni a frissítést meg minden mást.


Mind1 rakd fel a linuxot és használj mindenből egy "alternatív" béna verziót. Nem kötelező a gonosz microsoft termékeit használni.

2023. dec. 16. 11:46
 48/110 Thunderfairy ***** válasza:
89%

Nem kell online fiók.


Pedig engem amikor windows-t használtam, egy napon úgy kapcsoltam be a gépet hogy hozzak létre Microsoft fiókot. Addig el se indult a rendszer.


Nem muszály aktiválni.


A beállitásaid, már amenyire engedi, csak aktivált fiók alól lehet.


Nem kell megvenni, a microsoft weblapjáról ingyen letöltőd.


Igen. Utána meg aktiváld be. Viszont ha normálisan csinálod akkor fizetsz az aktivációs kulcsért.


Meg se akarod tudni milyen a Linux. Én is védtem így a windows-t annak idelyén. Addig amig esélyt nem kapott a Linux.

2023. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 A kérdező kommentje:

Pedig engem amikor windows-t használtam, egy napon úgy kapcsoltam be a gépet hogy hozzak létre Microsoft fiókot. Addig el se indult a rendszer."


Mióta megjelent soha senkivel se történt ilyen. Kiírja hogy csinálj fiókot, de ott a gomb hogy nem. Csak egy linuxos nem veszi észre.



"A beállitásaid, már amenyire engedi, csak aktivált fiók alól lehet."


Nincs sötét mód meg témák. Letöltesz a netről 100000 féle témát.


"Meg se akarod tudni milyen a Linux"


Kb minden nagyobb distrót kipróbáltam, mind ugyanaz.

De én egy oprendszerrel nem ismerkedni meg kinlódni akarok hanem használni.

2023. dec. 16. 12:22
 50/110 anonim ***** válasza:
#47 Ezek szerint nemcsak Linuxot, hanem Windowst sem használtál soha.
2023. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!