Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért illegális kritizálni a...

Miért illegális kritizálni a linuxot?

Figyelt kérdés
Leírtam hogy egy sz*r aztán törölték a kérdést

2023. jún. 14. 09:35
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/419 gentoojedi ***** válasza:
97%

#137


Kérdező! Hány accountod van?


Visszavonom, amit írtam, miszerint nem vagy okos. Te egy kötekedő buta vagy.


Aki egyet ért velem pontozzon fel, aki nem az pedig le. Most megnézzük hogy mi lesz az eredmény.

2023. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/419 gentoojedi ***** válasza:
100%

#139


"A 130, 131 mind én vagyok (anonim), szerintem egy oldallal korábbit néztél."


Mea culpa be. Mondanám, hogy elnézést kérek a kérdezőtől, de akkora paraszt, hogy nem fogok sem kérni, sem adni bocsánatot.


Nekem meg vigyáznom kéne, hogy munkaidő alatt ne igyak annyit.

2023. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/419 anonim ***** válasza:
3%

141: Én nem a Kérdező vagyok, de kb. egyezik a véleményünk, ahogy látom.


"Most megnézzük hogy mi lesz az eredmény." - Pont lesza...

2023. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/419 anonim ***** válasza:
76%

141

A 137 én voltam, de akkor megmagyarázom a választ:


134: netezni nem fog senki, ha nincs net. Max akkor, ha van egy másik (pl. ethernet + wifi elérés) és a rendszer átvált a másikra, de ez nem derült ki. A többi az ok, bár alaplapnál fura is lenne, ha nem menne rá linux.


135, 136: Csak kötekedés


A 136 = 132-vel, de érdemi választ nem tud írni

2023. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/419 gentoojedi ***** válasza:
96%

#143


"Én nem a Kérdező vagyok, de kb. egyezik a véleményünk, ahogy látom."


Jól van jól van!


Túl sokat ittam nem látom rendesen a számokat.


""Most megnézzük hogy mi lesz az eredmény." - Pont lesza..."


Nem a Te véredet akarom. Amén is sza.. a fejedre. :D



"Most megnézzük hogy mi lesz az eredmény." - Pont lesza...

2023. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/419 anonim ***** válasza:
97%

145

Ez ilyen ivós játék? Kérdező ír egy hülyeség, megy le a feles? XD

2023. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/419 anonim ***** válasza:
100%

#146


Akkor elég gyorsan a detoxban fog kikötni gentoojedi :D

2023. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/419 Thunderfairy ***** válasza:
100%

144-es.

Wifi van routerren meg vezetékes net. Úgy néz ki külső szemlélőként a dolog hogy netezel. Gond nélkűl. Egyszer csak kiirja: Az internet kapcsolat helyreált. Így ahogy írom. Lehet hogy az van amit mondasz hogy a rendszer a háttérbe váltogat és használ olyan csatornán netet ahogy tud. A gép előtt ülve így érzékeled ahogy írtam.

2023. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/419 anonim ***** válasza:
100%

148

Ez esetben bocsánatot kérek, túl hamar reagáltam negatívan. :(

2023. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/419 A kérdező kommentje:

Valóban. Magánfelhasználóknál "átlagusernél" - ha nem vállalkozó, a Microsoft meghagyta ezt a kiskaput. De ettől ez még nem nevezhető legálisnak. Ez inkább a jól van hülyegyerek, használd ingyen, ha akarod kategória.

"


Te hülye vagy? Ha egy több milliárdos, profit orintált cég a saját weblapján ingyen letölthetővé tesz valamit, az nem legális? Hát mi? 10 év letöltendő? Használd ingyen hülyegyerek: linux.


"A linux egyik előnye, mivel nem futnak rajta a windosra írt programok, így a vírusok se"


Azért nem írnak rá vírusokat, mert a kutyát se érdekli a linux.


"A szemet hunyok, hogy ingyen elviszed és a nyugodtan vidd nagyon nem ugyanaz."


Ez akkor lenne igaz, ha mindenki torrentről töltené. Ez így nettó baromság.


"Ja, de hogy Te az átlag userekről beszélsz, nem az IT területen dolgozó szakemberekről. Akkor fogalmazz pontosan!"


Ezt kb 10x leírtam, de mind1.


"Rájöttem Neked az a bajod, hogy valamiért nem fele meg neked a Windows, váltanál, de alkalmatlan vagy rá."


Így van. Vagyis a linux nem alkalmas rá.



" Miért használsz több accountot?"


Biztos hihetetlen, de tényleg csak ezt az 1 accountot használom.



"Te amúgy mivel foglalkozol? Gyárban betanított munkásként? Van rendes szakmád?"


Nincs több érv, aztán jön személyeskedés. Tény hogy nem az IT-ben dolgozok. De egyébként van egy olyan szakmám, hogy vállalati webfejlesztő. (több szakmám is van) De az nem túl érdekes...


A linux akkor lenne használható desktop oprendszer, ha olyan lenne mint az android. Egy nagy híres cég csinálná és folyamatosan új verziók jönnének. Meg lenne valami alap csomagkezelője, mint az androidnál apk, apkx vagy mi stb.


A linuxmániásokkal az a baj, hogy teljesen pökhendi, lekezelő a stílusuk. Ők a nagyokos it szakemberek és aki windowst használ, az csak egy buta halandó. Ha valaki azt meri írni, hogy szerinte a windows jobb, azt minuszba pontozzák.


Nem jobb a linux fogjátok már fel! Mindkettőnek vannak hibái meg előnyei, de a windows még így is jobb.

2023. jún. 21. 20:29
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!