Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik szerint Tánczos Gábor...

Akik szerint Tánczos Gábor ártatlanul volt börtönben, azok mire alapozzák a véleményüket?

Figyelt kérdés
Mostanában sajnos megint elkezdett írogatni a bulvár erről az élőlényről, és özönlenek a kommentek, hogy szegény, ártatlan fiatalembernek tönkretették az életét. Miért gondolják azt, hogy ártatlan volt?
2022. jún. 29. 17:35
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/145 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak én megvádolni semmivel de elég gyanús ahogy minden áron próbálod tánczosra bizonyítani az egészet. Titkokat talán valamit? Ja és hiába jössz több profillal mínuszt nyomni..
jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/145 A kérdező kommentje:

Megint csak tévedésben vagy, mint a többi elmebeteg. Ez persze nem csoda, egy elmebeteg azért elmebeteg, mert hülyeségeket beszél. Én ugyanis nem próbálom Tánczosra bizonyítani a dolgot. Azt megtette az ügyészség, a bíróság meg bizonyítottnak látta, el is ítélte. És hát hogy jössz te a szakmunkás végzettségeddel ahhoz, hogy felülbírálj olyanokat, akik öt évig jártak egyetemre, mittomén hány évig szakvizsgáztak vagy írnokoskodtak, majd éveken keresztül voltak gyakorló ügyészek és bírók?


Látod, ez a különbség a te és a beteg világod, meg köztem, normális ember között. Engem csak a tények érdekelnek és győznek meg. Az ilyen elmebetegeket, mint te, meg légből kapott, alá nem támasztott feltételezések, fantazmagóriák győznek meg.

jún. 12. 21:22
 83/145 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bizonyíték nincsen arra vonatkozóan hogy elkövette ezt a gyilkosságot.
jún. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/145 A kérdező kommentje:
Már hogy a fenében nem lenne bizonyíték? Ott van leírva az összes ítéletben, hogy mi minden bizonyítja, hogy ő követte el. Ez egy tény, akkor is, ha te a szakmunkás végzettségeddel nem vagy képes felfogni ezt.
jún. 13. 21:43
 85/145 anonim ***** válasza:
84%
83-as, Tánczi, csak nem te vagy az!? Szoktam látni, hogy ez a nyomorult elítélt gyilkos írogat Facebookon a róla szóló cikkekhez.
jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/145 anonim ***** válasza:
0%

"Tánczi, csak nem te vagy az!?"



Dehat o "bevallotta", hogy elkovette, nem? :)



40F incel

jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/145 A kérdező kommentje:
Te szegény incel, igen, bevallotta vagy 14 alkalommal írásban, amit mindegyiket visszavont. Azóta meg ő az ártatlan bárányka. Mármint saját állítása szerint. Csak hát minden más bizonyíték szerint meg nem. He-he!
jún. 14. 07:00
 88/145 anonim ***** válasza:
12%

A gyilkossag modja sem lett egyertelmuen bizonyitva, hogy vegulis csereppel, kessel, vagy mivel lett megolve az aldozat.



40F incel

jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/145 anonim ***** válasza:
0%
A rendőrök kikényszerítettek belőle néhány vallomást, amik tele vannak rendőrségi szakszavakkal.
jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/145 anonim ***** válasza:
84%

89, Dehogy kényszerítették ki belőled, Tánczos! Az a rendőr, akit megrágalmaztál ezzel, nem is volt szolgálatban akkor, amikor állításod szerint bántalmazott téged. Ott van az ítéletben. Vergődhetsz ahogy akarsz, Tánczos Gábor, akkor is csak egy nyomorult gyermekgyilkos vagy!


88, De, bizonyítva lett. Ez is benne van az ítéletben. Talán el kellene olvasnod, nem!?

jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!