Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik szerint Tánczos Gábor...

Akik szerint Tánczos Gábor ártatlanul volt börtönben, azok mire alapozzák a véleményüket?

Figyelt kérdés
Mostanában sajnos megint elkezdett írogatni a bulvár erről az élőlényről, és özönlenek a kommentek, hogy szegény, ártatlan fiatalembernek tönkretették az életét. Miért gondolják azt, hogy ártatlan volt?
2022. jún. 29. 17:35
 101/145 anonim ***** válasza:
78%
Ja, és hagyjuk már a Kirjákot! Rohadt rossz példa, mert egy diktatúrában történt, ahol jogállamnak még nyomai sem voltak.
jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/145 anonim ***** válasza:
69%

Balaton Balázs "megverése". Erre az ég világon megint csak nincs semmi bizonyíték. Ezt kizárólag Balaton Balázs állítja, nincs egy tanú, nincs semmi ami alátámasztaná ezt, és ezt saját maga el is mondja egy tévéműsorban.


Ilyet én is tudok, benyögöm, hogy a gyermekgyilkos Tánczos Gábor megvert engem, tanúm, bizonyítékom nincs erre, de higgye már el nekem mindenki, hogy megtörtént, mert én azt mondom. Ez nem így működik, veszteskéim!

jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/145 anonim ***** válasza:
69%

Részlet a gyermekgyilkos Tánczos Gábor, az áldozat szüleinek írt bocsánatkérő leveléből:


"Iszonyatosan megbántam. Én követtem el ezt a szörnyűséget, és nekem kell a felelősséget vállalnom a következményekért."


Hát akkor erről ennyit.

jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/145 anonim ***** válasza:
26%

"akinek ellentétben veled volt esze és szorgalma"



Meg voltak kapcsolatai, meg a szuleinek penze.....



40F incel

jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/145 anonim ***** válasza:
0%

101: jó akkor Pusoma Dénes? Rendszerváltás után ítélték el bizonyítékok nélkül

Balla Irma fiát meg 2010 körül.

Móri bankrablos eset? 2002-ben volt és két olyan embert ítéltek el akinek semmi köze sem volt hozzá a környéken se voltak. Ha véletlenül nem kerül elő a gyilkos fegyver mai napig szentül meg lenne mindenki győződve hogy ők a tettesek.


Jogállam meg most sincs akkor se volt

jún. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/145 anonim ***** válasza:
18%

Magyarorszagon a buntetoeljarasokban boven 90% feletti az elmarasztalasok aranya, ezzel kb. Eszak-Korea meg nehany latin-amerikai koszfeszek szintjen van. Sok esetben a vadirat az itelet, csak atirjak a feljecet aztan Ctrl+C Ctrl+V. Igy porgetik ki a kisebb ugyeket, aztan basznak sittre boldog-boldogtalant, futoszalagon.



Es ez a "baloldal" idejen is igy volt, es senki sem beszel rola, holott ok (sajat bevallasuk szerint) a demokracia fenylo szemu uttoroi......



40F incel

jún. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/145 anonim ***** válasza:
78%

104, "Meg voltak kapcsolatai, meg a szuleinek penze....."


Nyilván csakis így sikerülhet. Ezért vagy te egy vesztes, mert ebben ringatod magadat, ahelyett, hogy kezedbe vennéd a sorsodat.



105, Ezek hibahatáron belüli, egyébként meg korrigált tévedések. De ha nem a mocskos gyermekgyilkos Tánczos Gábor az elkövető, akkor hol a valódi tettes, he?


106, Ez egy kis ország. Itt nem lehet elbújni a törvény elől. Egyébként honnan vannak a statisztikai adataid, kérem a forrást!


Összeesküvés elméletek helyett inkább vedd kezedbe a sorsodat, hogy ne maradj ilyen vesztes!

jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/145 anonim ***** válasza:
18%

"Egyébként honnan vannak a statisztikai adataid, kérem a forrást!"



Hat nem nagyon dicsekednek ezzel, sot, baromira kussolnak ezugyben, de ha keresgelsz, talalsz. Holott ideje lenne beemelni a kozbeszedbe ezt a kis erdekesseget.



"az átlagos elítélési arány 95,95–96,95 százalék körül alakult 2016 és 2019 között"



Vagyis 100 vadlottbol 96-ot elmarasztalnak.



"Ez egy kis ország. Itt nem lehet elbújni a törvény elől"



Kina nagy orszag, es 99.9% az elitelesi arany, vagyis nem az orszag meretetol fugg.



40F incel

jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/145 A kérdező kommentje:
108-as már engem is érdekel, hogy honnan vannak az adataid arról, amit írsz. Megmutatod vagy sem?
jún. 16. 20:58
 110/145 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az is érdekes, hogy a poligráfos vizsgálaton átment TG, vagyis igazat mondott a poligráf szerint, ez benne van a az itéletben is. Ezután írnak benne arról, hogy valaki a Zsade presszóban hallotta, hogy azzal dicsekedett, hogy átverte a poligráfot. Melyik kocsmában nincs legalább egy állandó bútordarab, aki megfelelő mennyiségű pia után, már bármit is hallani vél? Miért vették készpénznek egy ilyen vallomást? Nem kéne esetleg bizonyítani, hogy tényleg átverte a poligráfot? Nem ismételték meg a tesztet? Azért mert XY azt mondja még nem lesz bizonyíték.
jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!