Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik szerint Tánczos Gábor...

Akik szerint Tánczos Gábor ártatlanul volt börtönben, azok mire alapozzák a véleményüket?

Figyelt kérdés
Mostanában sajnos megint elkezdett írogatni a bulvár erről az élőlényről, és özönlenek a kommentek, hogy szegény, ártatlan fiatalembernek tönkretették az életét. Miért gondolják azt, hogy ártatlan volt?
2022. jún. 29. 17:35
 121/145 A kérdező kommentje:
124, Ugyan nem hozzám szóltál, de akkor csajozz be végre! Hidd el, utána nem fog érdekelni Tánczos Gábor!
jún. 19. 14:25
 122/145 anonim ***** válasza:
26%

Erdekel, mert sorskozosseget vallalok vele, en is kaptam a blackpill-treatment-et az eletem soran, es velem is barmikor elofordulhat, hogy random elocibalnak valami ugyben, mert a kutyanak se hianyoznek, es ram lehetne kenni. Bar itt a vendegmunkasokat kevesbe csesztetik, foleg a mezogazdasag huzoagazat.



40F incel

jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/145 A kérdező kommentje:
Érdekes, én sosem kaptam. Attól sem félek, hogy előcibálnak valami ügyben. A titka az, hogy nem csinálok semmilyen törvénytelen dolgot. Ettől az olyan fél, akinek vaj van a fején. Az is igaz, hogy én jó családból származok, egyetemet végeztem, és szellemi munkakörben dolgozom.
jún. 19. 14:53
 124/145 anonim ***** válasza:
63%
Na, hát az aztán tényleg a legalja, amikor valaki egy jogerősen elítélt gyermekgyilkossal vállal sorsközösséget. Mindent elmond az illető személyiségéről.
jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/145 anonim ***** válasza:
18%

Akar en is lehettem volna a vadlottak padjan es a bortonben, ha rosszkor rossz helyen lettem volna.



40F incel

jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/145 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem így működik. Magyarországon nem ítélnek el ártatlan embereket, a néhány tévedés hibahatáron belül van.


Tánczos Gábor tette. Meggyilkolta a szegény kislányt, ez az elmebeteg, aljas gyilkos. Bocsánatkérő magánlevelet írt az általa meggyilkolt kislány szüleinek, amiben ezt írta:


"Iszonyatosan megbántam. Én követtem el ezt a szörnyűséget, és nekem kell a felelősséget vállalnom a következményekért."


A beismerő vallomás egy dolog, az is súlyos. De arra, hogy bocsánatkérő magánlevelet írjon az általa meggyilkolt kislány szüleinek, senki nem kényszeríthette volna.


Tánczos Gábor az elkövető. Tánczos Gábor egy nyomorult gyermekgyilkos. Ez bizonyított tény. Egyeznek az anyagmaradványok, megvan az indíték, folyamatosan ellentmondásba keveredett a vallomásaival. Az ügyvédjei elhintettek pár marhaságot a közvéleménynek, amire a sok vesztes incel ráugrott, mert a sivár életükbe csak ez képes némi érdekességet hozni. De az ügyvédnek ez a dolga. A Lúgos Doktor ügyvédje azzal próbált védekezni, hogy az áldozat saját magát forrázta le kamillateával. Csak a szakértők ezt cáfolhatatlanul kizárták. Akár csak Tánczos Gábor ártatlanságát is kizárták.


Tánczos Gábor az elkövető. Tánczos Gábor a gyilkos. Tánczos Gábor megölt egy kisgyermeket. Megölt egy kislányt. Még lehet, hogy szexuális izgalmat is érzett közben. Tánczos Gábor egy elvetemült. A hívei is perverz gondolkodásúak.


Tánczos Gábor egy gyilkos.

jún. 19. 22:24
 127/145 anonim ***** válasza:
18%

"Magyarországon nem ítélnek el ártatlan embereket"



Ezt le sikerult irni rohoges nelkul?



Amugy en fenn vagyok kulfoldi incel forumokon, es szemelyes tapasztalataim szerint nagyjabol az incelek 80%-a utalja a gyerekeket. Vagyis probalja oket minel nagyobb ivben elkerulni. En nehezen hiszem el, hogy egy incel "baratkozik" egy 10 ev koruli gyerekkel, keresi a tarsasagat, es fel is megy hozza lakasra.



40F incel

jún. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/145 A kérdező kommentje:

Akkoriban még nem volt az incel kultúra, Magyarországon biztosan nem. Kit ítéltek el a rendszerváltás után ártatlanul az egy, hibahatáron belüli példát leszámítva?


Tánczos Gábor volt az aljas gyermekgyilkos.

jún. 20. 07:41
 129/145 anonim ***** válasza:
18%
17:35-17:45 között történt a gyilkosság. Azt nem értem hogy miért ment be a lakásba Tánczos, és honnan tudta hogy egyedül lesz otthon a gyermek? Abban az időpontban már minden család otthon van.
jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/145 A kérdező kommentje:
129, Ez bizonyítja, hogy ártatlan vagy Tánczos?
jún. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!