Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik szerint Tánczos Gábor...

Akik szerint Tánczos Gábor ártatlanul volt börtönben, azok mire alapozzák a véleményüket?

Figyelt kérdés
Mostanában sajnos megint elkezdett írogatni a bulvár erről az élőlényről, és özönlenek a kommentek, hogy szegény, ártatlan fiatalembernek tönkretették az életét. Miért gondolják azt, hogy ártatlan volt?
2022. jún. 29. 17:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/145 A kérdező kommentje:

"Az hogy megvertek oket semmit nem bizonyit."


Már ha ez igaz. Mert ha én azt írom most ide, hogy egy hete valaki megvert, hogy ne írogassam a neten Tánczosra, hogy bűnös, de ezt nem tudom alátámasztani semmivel, az nagyjából ugyanannyira lesz hiteles, mint ha Balaton Balázs benyögi, hogy őt megverték a Tánczos könyve miatt.

2023. ápr. 18. 21:58
 62/145 A kérdező kommentje:

Na és mivel egyesek láthatóan nincsenek azon a szinten, hogy elsőre megértsék, és megint a balatonbalázsozásnál tartunk, még egyszer leírom: Balaton Balázs bármilyen állítása nem hiteles, nem releváns információ a Tánczos ügyben. Balaton Balázs nem volt terheltje, sértettje, tanúja az ügynek, de hivatalos személy vagy szakértő sem volt abban. Tánczos ügyben a hiteles források a nyomozó- és a vádhatóság, bíróság, szakértő személyek vagy intézetek. Mit olyan nehéz ezen megérteni? A vád- és ítélkező hatóságok nem internetes kommentek, újságcikkek alapján folytatják le az eljárást. Érthető ez amit leírtam?


Azt sem érdemes elfelejteni, hogy Balaton nem egy Bernstein/Woodward szintű szerző.

2023. ápr. 18. 22:30
 63/145 anonim ***** válasza:
85%
Tupontos.
2023. ápr. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/145 anonim ***** válasza:
85%
2023. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/145 anonim ***** válasza:
85%

A szuloknek irt. Ezt mondjuk nem tudtam.


Melyik artatlan tesz olyat hogy a szuloknek ir bocsanatkero levelet..


Koszi a linket, lementettem magamnak.

2023. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/145 A kérdező kommentje:

Rengeteg olyan kérdés van, amit a Tánczos-nyalók hajlamosak rendszerint figyelmen kívül hagyni. Elkezdtem olvasni a nyolcvanöt oldalas ítéletet, még csak a harmadánál vagyok, de már most rengeteg dolog szemet szúrt. Jegyzetelnem kellett, mert Tánczos olyan sokszor kerül ellentmondásba önmagával, hogy le kell írni, hogy el ne feledd, tényleg olyan sok.


Például a Tánczos-nyalók egyik kedvenc "érve", hogy kiverték belőle a vallomást (Persze, telefonkönyvvel, mint a filmekben.). Az az időpont, amit Tánczos megjelölt, miszerint akkor kényszerítették a beismerő vallomására, azon a dátumon nem is tett beismerő vallomást. Tagadó jellegű vallomást tett. Akkor mit vertek ki belőle a rendőrök? A tagadó vallomását? Aztán ott a következő mese, hogy a cellatársa verte meg, aki azt állította, persze négyszemközt, csak Tánczosnak, hogy a rendőröktől pénzt kapott ezért. Érdekes módon az állítólagos cellatársas verést követően, Tánczos azt kérte egy egész napos kihallgatás után a bévésektők, hogy ugyanezen pasi mellé rakják vissza fogsziba. Értjük? Tehát Tánczos szerint a cellatárs X időpontban bántalmazza őt, ennek ellenére Tánczos X időpont után Y nappal később még is azt kéri, hogy mellé rakják vissza. Na most ezek nem szóbeszédek, ezekről feljegyzések készülnek a BV-ben. Akkor ott van az is, hogy amikor másik gyűjtőbe vitték át, arra kérte a foglárokat, hogy a születésnapi tortáját adják annak a pasinak, aki állítása szerint korábban bántalmazta, mert úgy is elolvadna, mire elhelyezkedik a másik helyen, ahová viszik. Ki csinál ilyet, hmm?


Szóval azt kell megérteni, hogy a hatóságoknak mindig az szúr szemet, ha valaki következetlenül, össze-vissza beszél. Ahogy Tánczos is tette. Nem véletlenül lett tanúból gyanúsított. Mert már tanúként is össze-vissza beszélt.


Erről is akkor ennyit.

2023. ápr. 19. 13:31
 67/145 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan. Tokeletesen osszefoglaltad.


Es ami bosszant hogy a csavo el van konyvelve artatlannak. Erdemes a kommenteket olvasni a fbon. 100bol legalabb 95de lehet 99 azt irja hogy artatlan. Hogy aldozat. Igy lehet hulyere venni egy csomo embert.


Na most az egyik komment ala belinkeltem a videot amit korabban linkeltek. Kivancsi vagyok minlesz a reakcio.. biztos az nem is o a videon. A szuloknek irt level kitalacio, megrendezte a kozmedia es a fidesz, 2008ban, amikor meg az mszp vezette az orszagot az mtv egeszen mas funkcioban mukodott.

2023. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/145 A kérdező kommentje:

Ismerem azt a videót, azt hiszem a Youtubeos kommentekben tényleg van ilyen, hogy "Látszik, hogy nem is Gábor (Így, Gábor!) van a felvételen!". "Teljesen más a mozgása." írja egy másik kineziológus, antropológus szakértő.


Sajnos a magyar társadalom nagyon beteg. Nem az én szavaim, bár alátámasztottak, hogy a társadalom nagy része nem vitte semmire. A 18 év feletti lakosság majdnem ötven százalékának még érettségije sincs. Borzasztóan frusztráló munkahelyeken kénytelenek dolgozni az alacsony végzettségük miatt. Emiatt viszont keresik a lehetőséget, hogy végre az életben egyszer valahol fontos ember legyen belőlük. Ez pedig az internet. A másik, hogy ezeknek az embereknek szükségük van rá, hogy hihessenek valamiben, mert az reményt ad. Ez esetben abban hisznek, hogy Tánczos ártatlan, és az államszervezet összeesküvése áll a háttérben. Nagyon sok az olyan komment, hogy "Ilyen a rendőrség/bíróság Magyarországon!". Azt is le merem fogadni, hogy ezeknek az embereknek volt már valamilyen tapasztalata rendőrséggel, bírósággal. Akár egy szabálysértési bírság, akár egy válóper, és ahelyett, hogy magukba néznének, ők hol követtek el hibát, egyszerűbb leírni egy olyat, hogy "Na Magyarországon ilyen állapotok vannak!".



Egy másik üggyel kapcsolatban olvastam valakitől, ahol egy jogvégzett embert vádolnak valamivel a nyilvánosság előtt, de még nyomozás sem indult, nem hogy ítélet lenne, hogy az ilyen szinten lévő kommentelők kapnak az ilyen alkalmakon, amikor egy náluk tanultabb, sikeresebb embert lehet gyalázni, virtuálisan lincselni. Hogy még csak nem is nyomoznak az illető után, csak egyvalaki vádolja nyilvánosság előtt, az számukra lényegtelen. A legrosszabb az, hogy nem tudod nekik elmagyarázni, hogy miért nem vádolunk embereket alaptalanul, bizonyítékok nélkül meg, vagy hogy miért nem vonjuk kétségbe nagyon alaposan eljáró hatóságok ítéletét, például a Tánczos ügyben.

2023. ápr. 19. 13:55
 69/145 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem ő volt.
máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/145 A kérdező kommentje:
Hát még szép hogy nem. Az UFÓ-k voltak! Amúgy utolsó zseni, végigkövetted mindazt, ami a kérdés alatt meg lett beszélve, vagy csak benyögted, hogy nem ő volt?
jún. 2. 21:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!