Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik szerint Tánczos Gábor...

Akik szerint Tánczos Gábor ártatlanul volt börtönben, azok mire alapozzák a véleményüket?

Figyelt kérdés
Mostanában sajnos megint elkezdett írogatni a bulvár erről az élőlényről, és özönlenek a kommentek, hogy szegény, ártatlan fiatalembernek tönkretették az életét. Miért gondolják azt, hogy ártatlan volt?
2022. jún. 29. 17:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/145 A kérdező kommentje:
Ja, húsz éve közigazgatásban dolgozom, és nem karbantartóként, többek között a törvényhozásban is dolgoztam, tehát jól fontold meg a válaszodat!
2023. febr. 8. 20:24
 32/145 anonim ***** válasza:
80%

En is hajlottam arra hogy a csavo nem bunos.


Aztan tegnap beleolvastam a periratba es hat kb 5oldal.utan nyilvanvalo hogy a csávó a bűnös.


Akit erdekel elkuldom a linket.



Amugy oriasi hogy terjednek a konteok itt is. Kedvencem hogy az atvagott torku lany vérét felfogtak es nem volt a helyszinen..

2023. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/145 A kérdező kommentje:

32, Most olvastam egy új marhaságot, hogy a rendőrkapitány gyereke volt, és így úszta meg. A másik "kedvencem", amit az egyik marha ide is leírt, hogy ötven évre titkosították. Pedig nem. Megköszönném a perirat linkjét. Addig meg a nem létező titkosításról egy cikk:


[link]

2023. ápr. 5. 08:23
 34/145 anonim ***** válasza:
78%

Ez sajnos nem az amit eredetileg emlitettem, ott a kihallgatasokrol is szo van. Hogyan es hanyszor vallotta be, kiknek, hogy vonta vissza a vadat a bantalmazasrol, stb stb.


De itt is vannak erdekessegek.


[link]



A lap alja fele vannak a kepek azokra kell kattintani es kehet oldalnyillal lapozni.

2023. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/145 A kérdező kommentje:
A cikket elolvastam, a mellékleteket munka után fog,. Viszont tudod mit jelent az, amit a cikkben leírnak? Azt, hogy az ország nagy része segghülye idiótákból áll.
2023. ápr. 5. 13:08
 36/145 anonim ***** válasza:
82%

Megtalatam a másikat.


[link]


Aki ezek elolvasasa utan ketelkedik az valoban idiota.

2023. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/145 anonim ***** válasza:
17%

Nem az ítélet van titkosítva, az elérhető, mellesleg az is tele van kételyekkel, linkelve is volt feljebb. Nem derül ki belőle hogy pl. miért váratták az orvosszakértőt 3 órán át a lépcsőházban mielőtt beengedték volna, hogy megállapítsa a halál báelltát. A helyszineléről készült vidóefelvétel is eltűnt, a védők nem kapták meg. Továbbá a fül és a hajszállól sem tesznek említést, amiket találtak helyszinelés közben és bizony nem a vádlottól származnak ez egyértelműen kiderült


Maga a nyomozati anyag egy része titkos.


Gyilkossági ügyekben szinte MINDIG elrendelnek egy titkos nyomozást is a nyílt büntetőeljárás mellett. Lásd.

[link]

Zámbó Jimmy balesetnél is volt titkos nyomozás, és még 3 évig várni kell mire lejár, nyilván ott is folyt nyomozás, hogy biztosan baleset volt-e ill. kinek a kezében sült el a fegyver, elképzelhető, hogy idővel kiderül valami.


Ezért nem tud eredményesen pl. magánnyomozó vagy akár külföldi független szakértő se nyomozni, mert nem tud minden iratot beszerezni.

Nem kéne ennyire titkolózni ill. a rendőrség részéről sem sikerül valahogy soha megmagyarázni kényes kérdéseket. Maga az itélet sem tartalmaz se indítékot se tárgyi bizonyítékot sőt az idővonal anomáliát sem magyarázza meg, miszerint 10 perc alatt kellett egy komplett vérfürdőt eltüntetni. Mert nyilván lehetséges, sőt akár egy móri mészárlás noymait is el tehet úgy tüntetni, hogy egy fia nyom se maradjon, de ahhoz nem 10 perc kell és nem egy ember.

2023. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/145 anonim ***** válasza:
78%

En is raktam mar a fulem a szomszed ajtajahoz hallgatozni.

Valoszinuleg a dnsem es az ujjlenyomatom is ott lenne az ajtajan. Lehet hogy nehany dolog nem a bunosseget igazolja de van tucatnyi egyeb dolog ami meg igen.

Valami 20 fele anyagmaradvanyt talaltak a kanapen, ruha elemi szal maradvanyokat amik pontosan ugyanolyan miniseguek, tehat ugyanazok csak a szovetszalnak nincs dnse, mint Tanczos farmerja, poloja,kabatja.

Megtalaltak az osszetort szobron valamijet ami szinten Tancszoshoz koti a dolgot. Azt leirjak hogy ujjlenyomatot nem tudtak rola venni, de valami anyagdarab stimmel. Ahogy pontosan leirta a lakast amit aztan kesobb visszavont. Aztan vagy10szer beismerte majd visszavonta ahogy az is bebizonyosodott hogy nem vertek meg.

Ahogy a vert sem fogtak fel es a beismerese soran pont ugy mondta el a bcst hogy az a spriccelo verzest is kizarja, marmint hogy miert nem spriccelt a ver.

2023. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/145 A kérdező kommentje:
Hát igen. Elolvastam a LB végzést. Van egy ilyen rossz tulajdonságom, hogy nem szeretek légből kapott dolgok alapján véleményt mondani, semmiről. A végzés egyértelmű. Nincs itt semmi csoda, nincs itt semmi titok. A hatóság és a bíróság tette a dolgát.
2023. ápr. 16. 14:56
 40/145 anonim ***** válasza:
62%

Persze hogy nincs.


Most jott egy halalos beteg aki tudja a titkot. Istenem mekkora kamu.

Ilyenekkel fent lehet tartani a csavot a viz alatt hogy nem o tette. Ahogy az anyja 20eve mutatja a bizonyitekot.


Felelmetes a kommentszekcio a fbon. Mindenki elhiszi hogy a csavo aldozat. Hogy zsidok ritualisan oltek. Felfogtak a vert. Osszefogtak a ruhakat. Ebbol a haldoklo gyonni akarobol sem lesz semmi, most mondom. Majd bemond valami ellenorizhetetlen szart es kesz.


Amúgy en is hasonloan eltem meg mint a kérdező. El kellett olvasno lm a hivatalos dokumentumokat hogy rajojjek nincs itt semmi osszeeskuves.

2023. ápr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!