Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik szerint Tánczos Gábor...

Akik szerint Tánczos Gábor ártatlanul volt börtönben, azok mire alapozzák a véleményüket?

Figyelt kérdés
Mostanában sajnos megint elkezdett írogatni a bulvár erről az élőlényről, és özönlenek a kommentek, hogy szegény, ártatlan fiatalembernek tönkretették az életét. Miért gondolják azt, hogy ártatlan volt?
2022. jún. 29. 17:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/145 anonim ***** válasza:
20%
Akár bűnös, akár nem, a büntetését letöltötte, innentől kezdve szerintem semmi közünk hozzá.
2022. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/145 anonim ***** válasza:
36%
Na, megjött a személyeskedés is, bár ez az undorító stílus velejárója. Érv és bizonyíték még mindig várat magára, de elnézve a felhozatalt szerintem el fog maradni.
2022. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/145 A kérdező kommentje:
Ott van az érv és bizonyíték több ezer oldal nyomozati anyagban, vádiratban, szakértő dokumentumban, ítéletben és indoklásban. Ja, hát hogy abban nem azok vannak, amit a te és a hozzád hasonlók vágyakoztak, az már legyen a te bajod!
2022. jún. 29. 18:07
 14/145 anonim ***** válasza:
11%
Mire vágyakozom? Mesélj, mert nem tudom.
2022. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/145 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom arra, hogy Tánczos ártatlan. De nem az, ezt jogerős bírósági ítéletek mondták ki, három fokon is. Toporzékolhatsz otthon, a földhöz is verheted magadat, a bíróság akkor is kimondta jogerősen, hogy Tánczos Gábor megölte a kislányt. Hát ennyi.
2022. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/145 anonim ***** válasza:
46%

Nem igazán toporzékolok rajta. Ezt meghagyom nektek.

De mondjuk nem az első eset lenne, ahol a bíróság kimondja valakiről, hogy bűnös és a valóság meg teljesen más. Ez azért nem reál tudomány, ahol valamire valamit öntesz és biztosan valamilyen gáz fejlődik.

Csak azért, mert valakinek nem habzik a szája ezen és higgadtan is tudja szemlélni az esetet nem igazán értem, hogy miért probléma.

2022. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/145 anonim ***** válasza:
36%
*Azért máskor figyelj, hogy rossz profilról jelentkeztél be, amikor feleltél a kérdésekre. Engem nem zavar, hogy száz profilod van, de azért eléggé vicces, hogy nem a kérdést kiíró profiloddal válaszoltad meg a kérdéseket. Ez olyan komolytalan egy picit.
2022. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/145 anonim ***** válasza:
53%

Húú, micsoda érv, a fajtádtól megszoktuk: "- Másik profilról írtál!" Ez nagyjából olyan "érv", hogy "Tánczos Gábor ártatlan, mert ő azt mondta saját magáról." Ez már valami!


De vissza a témára, mesélj már, a rendszerváltás utána joggyakorlatban ki volt az, akiről kimondta a bíróság, hogy bűnös, de még sem volt az! Példákat kérek!

2022. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/145 A kérdező kommentje:
Igazából nem is teljesen értem, hogy miért gondolja, hogy én vagyok a tizenötös. Mi utal erre?
2022. jún. 29. 18:32
 20/145 anonim ***** válasza:
45%

Mi a fajtám, Bubu maci? Mit próbálsz szuggerálni?

Nem fogok belemenni a troll játékba sokáig, mert megyek ki biciklizni, de itt van egy pl. ez:

[link]

"A móri ügyben például az egyik szemtanú, aki a rablás idején be akart menni a fiókba, de az ajtóban álló egyik tettes elküldte a helyszínről, első kihallgatásán arról beszélt, hogy kifejezetten magas embert látott a banknál. Az ügy tárgyalásán viszont - tévesen - az átlagos testalkatú Kaiser Edét azonosította a tanú, hiába próbálta a férfi ügyvédje felhívni a figyelmet, hogy Kaiser egyáltalán nem is olyan magas. Később, mikor a valódi elkövetőket elfogták, kiderült, hogy Weiszdorn Róbert állt a bank ajtajában, vele találkozott a tanú, és ő valóban több, mint 2 méter magas. Egyszerűen az történt, hogy az első eljárásban Kaiser ült a vádlottak padján, róla “mondta mindenki”, hogy az egyik tettes, és ez eltorzította a tanú emlékeit, még ha az első kihallgatásán jól is emlékezett."

[link]

"A fiatal férfi 3 évet töltött a sátoraljaújhelyi fegyházban, egy évet pedig házi őrizetben, mire kiderült: a DNS-minta, amit Margit néni körme alatt találtak – és amit a hatóság neki tulajdonított – valójában nem is az övé volt."


Ha megerőltetném magam, akkor lehet találnék mást is, de ez volt az első találat és nem igazán érsz annyit, hogy erre több energiát áldozzak.

2022. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!