Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik szerint Tánczos Gábor...

Akik szerint Tánczos Gábor ártatlanul volt börtönben, azok mire alapozzák a véleményüket?

Figyelt kérdés
Mostanában sajnos megint elkezdett írogatni a bulvár erről az élőlényről, és özönlenek a kommentek, hogy szegény, ártatlan fiatalembernek tönkretették az életét. Miért gondolják azt, hogy ártatlan volt?
2022. jún. 29. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 anonim ***** válasza:
50%
Mire alapozod, hogy bűnös volt?
2022. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/145 anonim ***** válasza:
35%

"A bűnügy kegyetlensége mellett azért is kapott tartósan nagy figyelmet, mivel számos körülmény tisztázatlan vagy ellentmondásos maradt, például az elkövetés eszköze vagy az indíték."


[link]

2022. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 anonim ***** válasza:
0%
2022. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/145 anonim ***** válasza:
43%
1, A jogerős ítéletre, amit a Legfelsőbb Bíróság is helybenhagyott.
2022. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 anonim ***** válasza:
40%

"Az új eljárásra utasító végzés iránymutatása szerint a megyei bíróságnak tisztázni kellett a többi között azt, hogy kitől származnak az áldozat kezén, körmei alatt és alsóneműjében talált hajszálak, hiszen eddig csak annyi derült ki, hogy a vádlottól biztosan nem. "


[link]

2022. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/145 anonim ***** válasza:
36%

"A gyerekgyilkosságért nem jogerősen elítélt Tánczos Gábor ügyvédje szerint a védence ellen felhasznált perdöntő bizonyítékok valójában a bűnjelek nem megfelelő kezelésével keletkeztek."


Óóó, ilyet most olvasok először egy büntetőügy védőjétől! Soha, egyetlen védőügyvédnek sem jutott még eszébe hasonló védekezésre alapoznia.


Szeeeeegéééééény Tánczos Gábor! :'( Így már semmi kétség nincs hozzá, hogy ártatlan.

2022. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/145 anonim ***** válasza:
47%
#6, kérlek, bizonyítsd a bűnösségét! ;)
2022. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/145 anonim ***** válasza:
52%
Engem is érdekelne, hogy mire alapozzák a bűnösségét. Mert a lepontozás és az undorító stílus tolása nagyon megy, csak az érvek, bizonyítékok nem jönnek.
2022. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/145 anonim ***** válasza:
51%
7, El vagy te tájolódva, kisbarátom. Nem kell nekem ezt bizonyítanom, a nyomozó- és vádhatóság megtette helyettem. Nem is hitt egyetlen fokon sem a bíróság Tánczosnak. Tudod a nyomozóknak, ügyészeknek, bíróknak nem olyan végzettsége van, mint a tied. Egyetemet végeztek, majd évekig tanultak a megfelelő jogi szakvizsgára, és ezer olyan aljas gyilkost láttak már, mint Tánczos, és mind azt rinyálja, hogy "- Kérem, szépen, én ártatlan vagyok, brühühühühühühühü!".
2022. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/145 anonim ***** válasza:
41%
8, Akkor még egyszer a gyengébbek kedvéért. Tánczos bűnösségét több tucat tapasztalt, tanult és sokat látott, nyomozó, ügyész és bíró, valamit több ezer oldal nyomozati anyag, tanúvallomások és igazságügyi szakértői véleményekre alapozta a bíróság.
2022. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!