Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért démonizálja a politika,...

Miért démonizálja a politika, a média, és a lakosság nagy része ennyire a cannabis származékokat?

Figyelt kérdés
Tényleg nem vagyok képes felfogni. Ennyire vakok, és előítéletesek az emberek, vagy csak mindenki álszent?
2010. ápr. 14. 21:08
 61/92 anonim ***** válasza:

"mert a magyar társadalom túl konzervatív."


Vagy esetleg nem hülye, az már eszedbe sem jut. Én kérek elnézést, amiért féltem a gyerekem az ilyen idióta gondolkodásúaktól.

2010. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:

"Ismét egy tanulságos vita a fűről... béna ellenérvek, főleg 81%-ostól."


Ha Neked ilyen a gondolkodásod, akkor sírva könyörgöm ne csinálj gyereket! Isten mentsen attól, hogy a Te gyereked az enyém, vagy más normálisan gondolkodó szülő gyerekének közelébe kerüljön.

2010. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 A kérdező kommentje:
Látom a tolerancia, és a türelem kulcsszavak ennyit érnek. Köszönöm utolsó, de a tolerancia hiánya, és a személyeskedés csak Téged minősít, és mindenki eleget látott belőle.
2010. ápr. 15. 12:24
 64/92 anonim ***** válasza:
100%

már a tökömön jön ki ez az agymosott liberális duma, hogy legalizáljuk a füvet. NEM! amúgy is meg tudod venni akárhol, akármikor. nem?


ha viszont ennyire nem tetszik a magyar drogpolitika, akkor menjél szépen hollandiába, és ott tépd szét az agyad. egészségedre.

2010. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
0%

10:01

Van bőr a pofádon normálisnak nevezni magad?? Egy mondatból már meg is mondod hogy milyen a gondolkodásom , és hogy hülye vagyok nem való nekem gyerek.

Életemben egy szál füves cigit szívtam azt is a sógorommal felesben, szóval nem igazán vagyok érintett a témában(valszeg azt gondolod csak az akarná legalizálni aki füvezik). De attól még tudok olvasni látom hogy az ellenérvek 99%-ban csak általánosítások, túlzások, személyeskedések, és személyes élményeken(haverom füvezett és rosszul járt) alapulnak, kb ennyi. Seg.gfej.

Pont az ilyen heves tiltásokkal szokták elérni az ellenkezőjét(tiltott gyümölcs finomabb).

2010. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
0%

'amúgy is meg tudod venni akárhol, akármikor. nem?' Nem.


"ha viszont ennyire nem tetszik a magyar drogpolitika, akkor menjél szépen hollandiába, és ott tépd szét az agyad. egészségedre." Á értem, szóval neked a gyurcsány duma jön be. 'el lehet menni, tessék':D gratulálok hozzá, egyes, leülhetsz:D

2010. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 A kérdező kommentje:

13:32:


Ez nem mindenképp liberális duma. Sőt. Az más kérdés, hogy csak a liberális pártok hajlandóak felhívni erre a figyelmet, de ez inkább csak szomorú.


Konkrétan én pl kijelenthetem magamról, hogy erősen jobboldali vagyok. Érdekel a nemzetem, és szeretem a hazát. Bár nem tartozik ide, de azért elárulom, hogy annak ellenére, hogy az lmp dekriminalizálna, nem rájuk, hanem a jobbikra szavaztam.


S pont ez az egyik dolog amit nem értek, hogy ha valami mellett normális érvek vannak, és létezik már kipróbált biztosan működő rendszer, akkor miért kapaszkodik szinte az egész jobboldal görcsösen a régi bizonyítottan nem működő rendszerhez?


A fű legalizálása nem kéne, hogy jobb, vagy baloldal kérdése legyen.

2010. ápr. 15. 13:59
 68/92 anonim ***** válasza:
13:41 Igen van bőr a pofámon normálisnak nevezni magamat és téged pedig egy agyalágyultnak. Reklámozd csak a füvet kis kendermagos és legyél büszke a marha nagy liberalizmusodra. Milyen érvekre vársz? Beszélj egy-két szülővel, aki elvesztette a gyerekét a kábszer miatt. És igaza van annak, aki azt írta, hogy ha nem tetszik, akkor irány Hollandia. Ennek semmi köze a Gyurcsányhoz.
2010. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 69 %-os személyeskedése nem zavar?
2010. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 A kérdező kommentje:
Nem, mert felfogható önvédelemnek. Nem ő kezdte a személyeskedést. Ez olyan mint amikor valaki megtámad az utcán. Szerintem igen is joga van bárkinek bármilyen eszközzel elhárítani a személye elleni támadást. S ez esetben nem ő rohant neked, hanem fordítva.
2010. ápr. 15. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!