Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért démonizálja a politika,...

Miért démonizálja a politika, a média, és a lakosság nagy része ennyire a cannabis származékokat?

Figyelt kérdés
Tényleg nem vagyok képes felfogni. Ennyire vakok, és előítéletesek az emberek, vagy csak mindenki álszent?
2010. ápr. 14. 21:08
 31/92 anonim ***** válasza:
50%
Ha a cigit és az alkoholt illegalizálnák még ennél is magasabb lenne az alkoholisták száma. Szerintem azt mindannyian tudjuk hogy az ilyen törvények csak a "bűnözést" gerjesztik.
2010. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 A kérdező kommentje:

21:45


Akkor én is mondok neked újdonságot:

Ha mértékkel fogyasztják, a fő is egészséges... Olvass utána.

[link]

2010. ápr. 14. 21:49
 33/92 anonim ***** válasza:
65%

Azért én nem jelenteném ki,hogy akit elhanyagolnak a szülei az alapból elhanyagolja a tanulást.Rengeteg nehéz sorsú gyerek jut el később a főiskolára,egyetemre.

Amúgy én azért(is)nem legalizálnám,mert minek egyel több legális tudatmódosítószer?Aki nem képes felfogni,hogy ha lebukik fűvel több éves szabadság vesztéssel is sújthatják,akkor az nem képes felelősen gondolkozni és nem gondol a következményekre,az én szememben még nem felnőtt.

2010. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
46%
A kommentelők nagy részének üzenem: évente hány ember hal meg az alkohol káros hatásai miatt? Évente hány ember hal meg marihuana használata miatt?
2010. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
100%
de gondolom te nem azért szívod, mert zöldhályogod van ^^
2010. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg azok a tövényalkotók nem nőttek még fel akik ezt megalkották.
2010. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 A kérdező kommentje:

21:47


Bocsánat, ne vedd támadásnak, mert látom, hogy csak a jóhiszeműség vezérel, de nem mondasz igazat.

Az alkohol SOKKAL additívabb mint a fű, és SOKKAL jobban torzítja a személyiséget. Számos tanulmány készült már a témában. Hiába jók a céljaid, ha a tudásod félrevezetésen, és előítéleteken alapszik.

2010. ápr. 14. 21:52
 38/92 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:50


azok a fránya arányok! kb 10 ed annyi ember drogozik mint iszik sztem és nemtudom ficek 67 évesen még mnidig a helyi kocsmában issza le magát ismerek viszont néhány embert aki ismerőseit 20 on évesen vesztette el a drog miatt

2010. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
51%

"A kommentelők nagy részének üzenem: évente hány ember hal meg az alkohol káros hatásai miatt? Évente hány ember hal meg marihuana használata miatt?"


Attól,hogy még nem halt bele KÖZVETLENÜL senki attól még nem biztos,hogy használ.Szerinted mi értelme van rettegésben élni,hogy mikor kapnak el a rendőrök?

2010. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
kérdező, szted mit érnénk el azzal ha legalizálnánk?
2010. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!