Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért démonizálja a politika,...

Miért démonizálja a politika, a média, és a lakosság nagy része ennyire a cannabis származékokat?

Figyelt kérdés
Tényleg nem vagyok képes felfogni. Ennyire vakok, és előítéletesek az emberek, vagy csak mindenki álszent?
2010. ápr. 14. 21:08
 11/92 A kérdező kommentje:

21:22:


Veled értek egyet. A cigit, és az alkoholt is kéne illegalizálni akkor már. Mert úgy látom itt amúgy is csak a maffiának kedvez a politika.

2010. ápr. 14. 21:27
 12/92 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségpedagógia az alkohol okozta részegséget ugyanúgy elítéli. Én személyes meggyőződésből gyűlölöm a drogokat, nekem volt ismerősöm, aki belehalt. Fűvel kezdte...
2010. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 A kérdező kommentje:

21:27:


Nemhiszem, hogy fűvel kezdte. Valószínűbb, hogy cigi, alkohol, csoki, vagy codein, stb..

2010. ápr. 14. 21:28
 14/92 anonim ***** válasza:
63%
Nézd ha nem is megyünk bele a különféle mentális elzavarodásokba amiket okoz,akkor csak nézz körül a füvesek között,hogy milyen tanulók.Ha csak az lenne a mellékhatása,hogy romlik az iskolai teljesítőképessége az egyénnek már akkor is ez egy akkora érv ellene,hogy megértem miért tiltott.Magyarul az ilyen kemény vagyok, mert szívok felfogásúakból nem lesz senki,mert még az érettségiig se vagy alig jutnak el.
2010. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
62%

Nem érdekel mit hiszel, te hiszel én tudom. Soha nem ivott vagy dohányzott. :( Az elvonón jelenleg a legfiatalabb 9 éves!

Nem hiszem, hogy sokat ivott előtte.

Az alkohol pedig normális mennyiségben fogyasztva egészséges, mint a vörösbor például.

2010. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:

"... csoki..."

A csoki is DROG igen, de NEM kábítószer, mint a fű. Tartom magam ahhoz, hogy egyedül orvosi ellenőrzéssel, fájdalomcsillapítóként kéne alkalmazni. És ebben is van toxikus vegyület : THC :D Csatlakozom ahhoz aki az alkoholt, és a cigit is illegalizálná :D Elvből nem fogyasztom egyiket sem.

2010. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
vitázhatnánk, hogy ki a vak. az aki elveti az ilyen tudatmódosító drogokat, vagy az aki szerint jó és mindnekinek ezt kell fogyasztania.
2010. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 A kérdező kommentje:

21:30:


Köszönöm, ez egy érdekes érv. Legalább elgondolkoztat.

Valóban van benne valami, bár ezt vizsgálhatnánk szociológiai / pszichológiai szempontból is szerintem. Általában azoknak romlik a teljesítőképessége, kik túlzásba viszik. Ez ugyanúgy igaz szerintem azokra is akik elkezdenek túl sokat piálni fiatalkorukban. Nekik is romlik a teljesítőképességük, eredményeik.


Szerintem ez inkább ezzel áll összefüggésben, és nem magával a fű hatásával. Nevelés hiánya, szülői törődés hiánya, elhanyagoltság érzése, és ezeknek a kompenzálása bármilyen szerrel. Akiknél ezek a rizikófaktorok közrejátszanak nagyobb eséllyel nyúlnak a fűhöz, de ha nem tennék a tanulást akkor is a háttérbe szorítanák. Vagy Te nem így gondolod?

2010. ápr. 14. 21:36
 19/92 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként ha már itt tartunk nézzétek meg többségében kik szívnak, kiknek van többségben abortuszuk és még sorolhatnám és akkor így akarjátok támogatni őket? Nem pont a szarból kellene kirángatni?
2010. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
Most miért vitatkozol kérdező? Csak tudja, hogy mivel kezdte az ismerőse. Egyébként nekem is van egy ismerősöm, aki cigivel kezdte, most kokózik. Még él (egyelőre). És tényleg igaz, hogy a legtöbb kábszerfüggő cigivel kezdi.
2010. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!