Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért démonizálja a politika,...

Miért démonizálja a politika, a média, és a lakosság nagy része ennyire a cannabis származékokat?

Figyelt kérdés
Tényleg nem vagyok képes felfogni. Ennyire vakok, és előítéletesek az emberek, vagy csak mindenki álszent?
2010. ápr. 14. 21:08
 41/92 anonim ***** válasza:

Hagyjátok rá mondom, aki nem fogja fel, hogy ez társadalmi szinten mekkora bomlasztás, azzal nincs miről vitázni. Azért örömmel láttam, hogy a kommentelők nagy részével egyazon álláspontot képviselünk.


Nekem pedig köszönöm nem kell utána olvasnom, tanultam róla eleget és említettem, hogy sajnos láttam is. Ilyenkor szoktam elgondolkozni mi visz rá egy embert, hogy ilyen kérdést tegyen fel.

2010. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
100%
szívjátok vazzem, de a francért kell ezt ránk erőltetni!
2010. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 A kérdező kommentje:

21:49:

Én meg azt nem jelenteném ki, hogy aki kendert szív, az sikeres ember nem lehet, és hogy mindenképp romlik az iskolai eredménye stb.. Ha az emberek tudatában lennének annak, hogy hány ügyvéd, sebész, filozófus, író, és egyéb megbecsült ember él rendszeresen a fűvel, egész másképp gondolkodnának szerintem.


Én csak azt mondtam, hogy hátrányos helyzetű egyének nagyobb eséllyel nyúlnak a drogokhoz. Ez nem azt jelenti, hogy mind. És nem is azt, hogy a jó helyzetben élők meg nem..

A többi részével részben egyetértek.

2010. ápr. 14. 21:56
 44/92 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy szakembert hallgass meg erről: http://www.youtube.com/watch?v=n0sbSVnbt6o
2010. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 A kérdező kommentje:

21:50:


Te meg gondolom azért iszol bort, mert érrendszeri problémáid vannak. :P


Amúgy nem csak zöld-hályogra jó.

2010. ápr. 14. 21:57
 46/92 anonim ***** válasza:
73%
Megint magadat minősítetted azzal, hogy szerinted én miért iszom bort. Miértekről szó sem volt, arról volt szó, hogy egészséges. Veled kár vitatkozni, képtelen vagy elfogadni, hogy az álláspontod helytelen és erről a legtöbb ember, amint láthatod így vélekedik.
2010. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 A kérdező kommentje:

Nemtudok ennyi felvetésre válaszolni ilyen gyorsan..


Mindenesetre Csernust ne hozzuk fel példának. Ő aztán nagy szakember a témában. Persze. :)

2010. ápr. 14. 22:00
 48/92 A kérdező kommentje:

21:55:


Mit bomlasztana? Komolyan érdekel, nem csak úgy mondom.

Normálisan szeretnék eszmecserét folytatni a témában. Ahogy láthattad, nem nézek le másokat válaszomban. Igyekszek objektív maradni kisebb-nagyobb sikerrel.

2010. ápr. 14. 22:04
 49/92 anonim ***** válasza:
100%
"Csernust ne hozzuk fel példának" sztem a díler vagy a füves haverod biztos jobban megszakérti, mnit aki 15 éve ezzel foglalkozik :)
2010. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a füvezés egészséges társadalmi értékrendhez vezet? Na mint feljebb említettem, ha méltóztattál volna elolvasni kik körében a legelterjedtebb a marihuána használata? Ugyanabban a körben, ahol a legtöbb abortusz van. Az ilyeneket felemelni kéne, nem még jobban belemártani a szarba. Amit te támogatsz hívják bomlasztásnak, elhülyítésnek. Vitatkozhatsz ezzel, ez tény.
2010. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!