Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kettős mérce? Nekik lehet...

Kettős mérce? Nekik lehet ("más a politika")?

Figyelt kérdés

képekkel, hangfelvétellel:

[link]


érdekes mikor a Jobbik kirakta a plakátjára hogy a "piknikükre" hozzanak kopogtatót, 2 napig ezen csámcsogtak a tévében hogy ez CSALÁS.


szerintetek van kettős mérce vagy őket is elmarasztalják?


2010. aug. 27. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj,mi itt Debrecenben tuti nem fogunk vásárolni.Nekem már akartak pénzért adni,természetesen visszautasítottam.Hogy más városban mit csinálnak,azt én nem tudom.Azt tudom,hogy Debrecenben még csak néhány körzet van meg a 24-ből,de akikkel beszéltem eddig a többi jelölttel,egyikből sem nézném ki,hogy pénzért venne.Az valóban szemétség,hogy leragsztották a jobbikos plakátot,ezt mint LMP jelölt mondom,én ilyet sosem tennék.Az viszont teljesen legális,hogy mást megfizetni azért,hogy gyűjtsön,feltéve persze,ha a gyűjtő,meg akihez becsönget is tudják,hogy kinek folyik a gyűjtés.A telefonfelvétel meg vagy valódi,vagy nem.Ha az,akkor felháborító.Mondom,én soha nem vennék pénzért,és ha megtudnám,hogy pénzért gyűjtötték nekem össze,akkor visszalépnék,még a választás előtt.


Üdv:Egy debreceni LMP-s jelölt

2010. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Remélem az érintettet felelősségre vonják, nem szeretem az ilyen dolgokat, gerinctelen. A fidesz is lopja a kopogtatókat, jobbikosnak mondják magukat. Az mszpről inkább nem nyilvánítanék véleményt.

Az előttem szóló LMPs jelöltnek csak annyit, hogy az szép dolog lenne ha lemondanál ilyen esetbe, de nem hiszem hogy tudomást szereznél, ha így szednék össze neked a cédulákat.

2010. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
"A fidesz is lopja a kopogtatókat, jobbikosnak mondják magukat" forrás?
2010. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Hajrá JOBBIK!
2010. aug. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éljen Magyarország, Éljen Jobbik
2010. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!