Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért démonizálja a politika,...

Miért démonizálja a politika, a média, és a lakosság nagy része ennyire a cannabis származékokat?

Figyelt kérdés
Tényleg nem vagyok képes felfogni. Ennyire vakok, és előítéletesek az emberek, vagy csak mindenki álszent?
2010. ápr. 14. 21:08
 21/92 A kérdező kommentje:

21:32:


Szóval szerinted mindenki /vagy legalábbis a többség/ fűvel kezdte aki most elvonón van, és nem piával, vagy mással?

Gratulálok. Nem tudod, Te is csak hiszed. :)

2010. ápr. 14. 21:39
 22/92 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd rá, szent meggyőződése az ilyeneknek, hogy ez jó dolog. Az eszükbe sem jut, hogy társadalmi szinten mekkora bomlasztás, mert idáig a gondolatmenet egyszer sem jut el. Téphetem én az egészségpedagógiai érveimmel a számat, ha a gyakorlott használók saját tapasztalatokkal ékeskednek.
2010. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem olvasd el még egyszer a hozzászólásomat, mert én ilyet egyáltalán nem írtam, én arra próbáltam utalni, hogy ez is az egyik gyökere, ha ezt nem sikerült értelmezni, nincs miről beszélni.
2010. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
89%
21:38 vagyok. A cigi alatt természetesen a füves cigit értettem.
2010. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként pedig nézd meg, hogy azok akik normális mértékben fogyasztanak alkoholt, nem válnak füvessé, aki pedig mértéktelenül issza, az már előtte is alkoholbeteg, az én szemszögemből beteg, mert nekem a szenvedélybetegek is ugyanolyan betegek, mint a többi. Nem lehet az alkoholt és a kábítószereket egy lapon említeni ezerszer kivesézték, hogy miért.
2010. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 A kérdező kommentje:

21:40:


Sikeresen értelmeztem amit mondtál, Te nem tetted ezt azzal amit én mondtam. Pont erről van szó, ez egy gyökér szál, a sok közül. Nem kéne akkor a többi gyökeret is kiírtani? Miért esik más megítélés alá a fű, mint a dohány, vagy mint az alkohol?


Józan ész szerint, mindent tiltani kéne, nem? Az összes gyökeret eltávolítani. Mi értelme annak, hogy csak specifikusan /és ráadásul elhibázva, mivel a fű nem annyira káros mint az alkohol, vagy a dohány/ írtjuk a gyökeret?

2010. ápr. 14. 21:44
 27/92 anonim ***** válasza:
50%

Jó de a betiltását semmilyen képességromlás nem indokolhatja.

Mindössze kötelezően tájékoztatni kellene minden állampolgárt már fiatalon ennek hatásairól. De hogy ki hogyan öli meg magát effölött szerintem semmilyen törvény sem rendelkezhet és az ilyen törvényeket nem tartom etikusnak.

2010. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 A kérdező kommentje:

21:42:


Akik meg normális mértékben használják a fűvet, nem válnak alkoholistákká. :)

2010. ápr. 14. 21:45
 29/92 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elismétlem még egyszer: A jó minőségű alkohol kismértékben fogyasztva EGÉSZSÉGES.
2010. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, te is egy vagy azok közül, aki a fű és egy sör közé egyenlőségjelet rak. a drog szted nem épít le? gondolom vannak drogos haverjaid, csak figyeld meg őket...

a drognak személyiségtozító hatása is van, arról nem is beszélve hogy sokkal nagyobb függőséget okoz(hat) mint az alkohol. a drogos nem használójává, hanem egy idő után rabjává válik a szernek az első a drog utána jönnek a szerettek stb. egy kiszolgáltatott embert farag belőled, de szívjad csak nyugodtan, hülyékre szükség van, ebből tanulhatnak a többiek!

2010. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!