Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért jobb a mostani kormány...

Miért jobb a mostani kormány mint a Fidesz?

Figyelt kérdés

azért tettem fel ezt a kérdést, mert a legtöbben Fidesz ellenesek, kérdezem én a mostani kormány miben jobb mint a Fidesz? nem oltásokat várok hanm konkrét kifejtett véleményeket. mi az amit az MSZP csinált pozitivat amit a a Fidesz nem csinált?

ne értsetek félre nem vagyok Fideszes, de MSZP-s sem.


2008. febr. 27. 19:12
 81/104 anonim ***** válasza:
92%

A parlamentet a következő kppen kellene (félig) megtölteni.

1, 35 év allati, illetve 65 v feletti kpviselő nem választható.

2, Kizárólag olyan kpviselő, jelölt indulhat a választáson, aki alkotó (termelő) munkában részt vett.

3, Max. 5% jogász választható a kpvisselők közé

4, Nem lehet szla nélkül elszámolni semmit!!!

5, mentelmi jog, csak minisztertől felfelé, illesse meg a képviselőket

6, köztörvnyes ügyekben ne lehessen a mentelmi joggal élni!

7, csak egyénileg lehessen mandátumhoz jutni!

És ezek után, teljesen mindegy milyen pártállásuak.

2008. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
54%
Elnézést kérek mindenkitől de ahogy olvasom a válaszokat egyre szomorúbb és elkeseredettebb leszek!!Nem veszitek észre hogy ez a kormány teljesen magyar ellenes és csak az a célja hogy az országot kizsákmányolja? Ez egy hazaáruló magyar ellenes tolvaj maffia banda!! Elárulták a határon túli magyarokat!! Lopnak csalnak hazudnak!! Amit lehet eladnak és teletömik a zsebüket!! Az ilyen hazaáruló kommunista férgeknek lógniuk kell!!! Az egyetlen párt aki a Magyarság érdekeit képviseli az a Jobbik !!! Sajnálom ha néha nem ide illő szavakat használtam de ez az igazság
2008. máj. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
65%
nem tudom hogy kiírta a kiscicás dolgot de most válaszolnék!!!!! A jó kúrva anyád a kis cicád! Hogy mersz minket magyarokat le nyominiggerezni? te mocskos hazaáruló magyar ellenes tetű !!! És mi az hogy a zsidóknak semmi közük az ország helyzetéhez? kezdjük ott hogy Gyurcsány is egy mocskos zsidó és az összes vezető politikus Zsidó! Eladják az egész országot!!! Te pedig nehogy még egyszer ócsárold a magyarokat!! Mi a faszt képzelsz te magadról?
2008. máj. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
60%

Mocskos zsidó? Te rasszista disznó! Attól, hogy van pár zsidó származású ember akiket nem szeretsz, még nem kel "Mocskos zsidózni" te második Hitler! Bár az én nem vagyok zsidó de az ilyen rasszista megnyilvánulásokat különösen utálom.


Az országban pedíg nincs egy valamire való politikus se aki helyreállítaná, azt a csődöt amibe most benne vagyunk...de Gyurcsán azért valamivel mindígis inteligensebb volt, hisz Orbán, mondott össze fűt, fát, zöldágat, szídást, igazat, fikciót...Gyurcsány pár szóval, képes volt úgy leállítani, hogy meg se tudott szólalni, ez valamely nézőpontból csodálni való!


Hölgyeim, uraim a szakadék szélén állunk, amely csak homokkő, és iszap, de ha valami csoda folytán ez egy sziklát takar, talán még megmenekülhetünk!

2008. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
62%

Én vagyok a kiscicás, és ha te mocskod zsidózhatsz, én miért ne mocskos magyarozhatnék?:D

amúgy képzeld magyar vagyok. nem járok tüntetésekre és nem vagyok szerelmes orbánba, de magyar vagyok. itt születtem apm magyar volt anyám magyar volt az ő szüleik is magyarok voltak. egy zsidó sem volt a családomban, és én se vagyok az. az más kérdés, hogy nem szeretek itt lakni.:D

sajnálom szegény zsidókat, mindenért őket okolják.:(

2008. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
71%
Látszik hogy nem ismered a hazád történelmét! ha olvasnál vagy csak oda figyeltél volna a töri órákon akkor most nem ez lenne a véleményed! Tudnád hogy mennyi ártatlan magyar embert mészároltak le a kommunisták ( vezetőik zsidók voltak) és én nem azért nem szeretem őket mert zsidók hanem azért amit tettek a hazámmal és a népemmel!! Nem vagyok hitlerista utálom a nácikat! Magyar vagyok!!!!!!!! Sztem az nagyobb rasszizmus hogy a magyarokat a saját hazájukban ütik, verik ( okt 23.) és az hogy a határokon túl verik a magyarokat csak azért mert magyarok!!!! Az pedig külön szégyen hogy magyar vagy és mégis mocskos magyarozol! Sztem nem vagy több 15 -nél ezért írsz ilyeneket! Azt javaslom neked hogy tanulj még és csak aztán írogass ide !!!
2008. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim válasza:
58%

Embörök !


Próbáljátok csak meg az értelmességet, mint az egyetlen emberi tulajdonságot gyakorolni !


Az értelmesség a rálátás, az összefüggések keresése és a megtalált ok-okozati kapcsolatok helyes értelmezésére való törekvést jelenti, ami indulatoktól, önös érdekek előtérbe helyezésétől és ideológiáktól mentes.


Nincs benne puska, ököl, izom - mert ezeknek aztán az égvilágon semmi köze az értelemhez !


És ezt meg már illik tudni a magukat embernek gondolóknak így iu 2000 környékén ..


(aránylag rövidebben író)

2008. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim válasza:
86%
Jelenleg egész Európában durva demográfiai változások vannak, és erre lépni kell minden kormánynak. Minden ország máshogy próbálkozik, itt most nekünk ez jutott. A liberális vonal akkora szegénységi arányhoz vezet, mint az USA-ban (ott nagyon sokan vannak ugyanis, akik az "öngondoskodás" miatt lesüllyedtek...), a konzervatív modell pedig a családra alapozna, de jelenleg ez sem lehet megoldás. Ahhoz pedig kevesek vagyunk, hogy szociáldemokráciának a skandináv modelljét kövessük. Ahhoz adót kéne fizetni, és nem lopni-csalni, ahol csak lehet. És itt nem a kormányokra gondolok, hanem a népre. Ilyen körülmények között szinte mindegy, hogy ki van hatalmon. Jelenleg az MSZP megpróbált változtatni, csak a nép ezt nem akarja, mert mindenki saját pecsenyéjét sütögeti, és nem jön rá, hogy a közösből nem lehet kivenni, ha senki sem tesz bele.
2008. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
58%

Igaza van! Hiába próbálna bárki is változtatni itt tüntetések lennének...


Ha a FIDESZ lenne most hatalmon, akkor ellene tüntetne, az a 100 ember, aki folyamatosan szétgányolja a belvárost...Mert, aki hatalmon van annak a szomorú feladata, bevezetni az adóemeléseket, és a többit...mivel az országnak pénz kell. Az a sok nyugati kölcsön amit, felvett az ország pár éve, nem törleszti saját magát, az utak nem épülnek meg ingyen...


Nem vagyok MSZP párti, és a FIDESZ-t is utálom, elegem van ebből a politikából!


Ha nem tetszik valami, gyujtsuk fel a másik ember házatáját, és ha ez az illetőnek nem tetszik, akkor egy "mocskos zsidó" ahogy fenn is hallatszott, ez a valóban rasszista megjegyzés!


Először is a molotov-koktél nem segít! Pláne ha valakinek a kocsijába, vagy az alvó gyereke ágyába dobod.

Ha dobálózni akartok, menjetek a vidámparkba, ne az én lakásom elé!

Tüntessetek a saját környéketeken és figyelemfelkeltésnek a saját kocsitokat, égessétek szét!

2008. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy ezt a két véleményt olvasom egyértelműen látszik hogy ti csak RTL-t és TV2-őt néztek és ez a két csatorna megtette a hatását , titeket is agyilag átmostak és azt írjátok ide le amit ott láttattok / hallottatok ! Ajánlom figyelmetekbe a Hirtvt és az Echo Tv-t ! Hidd el hogy nem csak 100 ember tüntet ( szintén RTL-es baromság) sok millió embernek van már elege ebből a kommunista kormányból ( ha nem érted miért kommunista akkor olvass utána ) csak sokan nem mernek kimenni tüntetni mert tudják hogy a hazaáruló rendőrök kilövik a szemüket és agyba-főbe verik őket! ha már a kölcsönöket és az adósságot hoztad fel: hogy lehet hogy egyre nagyobb az államadóság mégis szarabbul élünk? azért mert mindent amit lehet GY.F-ék ellopnak ! És ha majd arra sem lesz pénzed hogy a gyerekednek kenyeret vegyél akkor majd belátod hogy nem is olyan jó ez a komcsi kormány! Rájössz majd hogy 98' ban a Fidesz kormány idején jobb volt és jobban fejlődött az ország! Ennek ellenére én azt mondom hogy 2010-ben a Jobbikra kell szavazni hiszen ez a párt az egyetlen igazi hazafi párt aki az ország érdekeit szolgálja!!!
2008. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!